5 typów mężczyzn, z którymi lepiej nie umawiać się na randkę


Wybierając wśród różnych typów mężczyzn masz na pewno dylemat, który z nich najlepiej pasowałby do Twojego usposobienia? Pamiętaj, partnerów nie zmienia się jak rękawiczki, więc dobrze przyjrzyj się różnym typom charakterologicznym zanim Twój wybór padnie na danego mężczyznę. I zanim coś więcej zakiełkuje między Wami.

1. „Narcyzem jestem” czyli bardzo przystojny mężczyzna

Mężczyzna może, a nawet powinien być przystojny, ale jeśli ma tego nadmierną świadomość to prawdopodobnie kobieta odczuje to w związku z takim partnerem. Narcyz to mężczyzna, który dba bardziej o siebie i swój wygląd jak o swoją partnerkę. Gdzie najchętniej będzie przebywał ten przystojniak? Nietrudno zgadnąć, że przed lustrem w Twojej łazience i obyś się nie zdziwiła, że tak szybko ubywa Ci kremu czy odżywki do włosów. Po randce z takim mężczyzną możesz się spodziewać, że oszołomi Cię jego nieprawdopodobna uroda – przyjrzyj się jednak bliżej takiemu typowi charakteru, bo prędzej pomyśli on o swojej nowej garderobie niż o kwiatach na Dzień Kobiet dla Ciebie.

2. „Mów mi królu”, typ władczy i samiec Alfa

Jeśli gustujesz w typie mężczyzny wokół którego będziesz chodzić na paluszkach to dobrze trafiłaś. Typ macho zwany także samcem Alfa będzie oczekiwał, że na randkę przyjdziesz jako skruszona szara myszka i będziesz z zachwytem słuchać o jego wyczynach. Uważaj na ten typ faceta, ponieważ prawdopodobnie jest on zwolennikiem patriarchalnego układu w rodzinie czyli kobieta sprząta, gotuje, prasuje, opiekuje się dzieckiem, pracuje, a mężczyzna odpoczywa.

Muskularny mężczyzna, widok z tyłu

3. Piotruś Pan czyli typ małego chłopca

Życiowe motto tego mężczyzny brzmi „carpe diem”, więc na pewno czas z nim spędzony będzie radosny…no właśnie, choć miłe dobrego początki, koniec już nie bardzo. Piotruś Pan jest typem wiecznego chłopca, brak mu dojrzałego podejścia do życia, to mężczyzna, na którego nie możesz liczyć, ponieważ on ma mnóstwo różnych spraw na głowie, a o Tobie akurat zapomniał. Jeśli poszukujesz stabilizacji, nawet nie próbuj umawiać się z nim na randkę.

Mężczyzna z gitarą

4. Maminsynek czyli mama wie najlepiej

Dla mężczyzny, który jest typem maminsynka, nie ma lepszej kobiety niż jego mamusia. Być może na pierwszej randce tego tak bardzo nie odczujesz, ale jeśli zamierzasz wejść w rodzinę wybranka-maminsynka, dobrze się zastanów. Na pewno nie unikniesz porównań do jego nadzwyczajnie mądrej, świetnie gotującej mamy, dlatego wiedz, na co się masz przygotować: i tak wszystko zrobisz zawsze gorzej.

5. Niebieski ptak czyli typ wiecznie wolny

Tak naprawdę typ mężczyzny- niebieskiego ptaka jest bardzo pociągający, ale nie łudź się, taki facet wcale nie myśli o poważniejszym związku. Jego dewizą życiową jest to, by wciąż pozostać wolnym. Kobieta jest dla takiego mężczyzny tylko chwilową rozrywką, przerywnikiem w barwnym, imprezowym życiu. Spotykając się z takim typem mężczyzny powinnaś mieć świadomość, że on nie myśli o stabilizacji.

Z opisanymi typami mężczyzn lepiej nawet nie próbuj się spotykać, jeśli chcesz uniknąć gorzkiego rozczarowania w przyszłości. Szukaj swojego ideału, unikając mężczyzn niebywale przystojnych, mających nadmierne poczucie wolności czy zbytnio wyolbrzymiających zalety swojej płci.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 1
    nuda_w_domu

    Z kim się nie umawiać? Trudne pytanie, ale te typy facetów z pewnością dają do myślenia, a jak sądzę to tylko niewielki ułamek tego, co lepiej unikać.

+ Leave a Comment