Czego mężczyźni nie lubią w kobietach?


Mężczyźni lubią otaczać się różnymi kobietami, jednakże na partnerkę szukają ideału. Są rzeczy, których po prostu nie lubią w kobietach i które ich odstraszają. Poniżej prezentujemy najważniejsze z nich.

Brak poczucia humoru i dystansu do siebie

Mężczyźni uwielbiają żartować. Oczywiście najczęściej z innych. Jeśli kobieta nie jest błyskotliwa, nie tryska poczuciem humoru, nie rozumie żartów i obraża się, gdy to z niej się żartuje – odstrasza mężczyzn. Nie da się spędzić reszty życia z kimś, kto nie potrafi się bawić.

Ciągłe histeryzowanie

Jeśli kobieta jest płaczliwa – robi to z byle powodu, zarówno gdy coś ją dotknie, ale także wzruszy, to może odstraszać mężczyzn. Lubią być dla nich ostoją, jednakże nie radzą sobie z nadmiarem tak negatywnych, trudnych emocji.

warto przeczytać:  Jak się ubrać na pierwszą randkę z kobietą? Sprawdź

Zaniedbany wygląd zewnętrzny

Panie, które nie dbają o swój wygląd zewnętrzny odstraszają mężczyzn. Kobieta musi mieć według nich zadbane włosy, cerę, dłonie i paznokcie. Nie mówiąc o zębach, czy ciele. Otyłe panie oczywiście mają partnerów, ale zdecydowanie więcej z nich zwraca uwagę na kobiety, które dbają o swoje zdrowie, dobrą kondycję i wygląd. Randka z panną z poobgryzanymi paznokciami, tłustymi włosami i pogniecionymi ubraniami nie wchodzi w grę.

Przesadne dbanie o siebie

Jak już wspomniano – panowie lubią kobiety, które o siebie dbają, jednakże z umiarem. Zbyt duża „tapeta” na twarzy ich odstrasza. Tak samo jak sztuczne rzęsy, mocno pomalowane oczy i usta. Nie lubią także, gdy zbyt wiele czasu spędzają w łazience, strojąc się w niej, nawet przed wyjściem do sklepu.

warto przeczytać:  Jakie męskie nawyki denerwują kobiety?

Chora zazdrość

Zazdrość bywa bardzo niszcząca dla związku. Niezależnie od tego, z której jest strony. Jednakże kobieta, która kontroluje komórkę i portale społecznościowe mężczyzny, robiąc mu awanturę za każdą wiadomość, jest przesadą. Tak samo, jak wtedy, gdy oburzy się, że obejrzał się za jakąś na ulicy. Nie ma co przesadzać. To potrafi zatruć życie.

Materializm

Mężczyźni nie lubią w kobietach materialistycznego podejścia do życia. Jeśli dla nich liczy się tylko grubość portfela – nie mają szans. Oczywiście spełnianie raz na jakiś czas zachcianek nie jest niczym złym. Jednakże jeśli kobieta uważa, że o wartości mężczyzny zaświadcza to, ile na nią wyda pieniędzy, to nie jest to pożądane.

Wspominanie poprzedniego partnera

Mężczyźni nie lubią, gdy kobieta porównuje ich do poprzedniego partnera. Takie są uważane za nielojalne. Samo wspominanie „eks” nie jest zbyt etyczne. Wprowadza jedynie napięcie, niepotrzebne pretensje.

warto przeczytać:  Z księcia w żabę, czyli o tym, jak mężczyźni zmieniają się po ślubie

Ciągłe narzekanie

Marudne, wiecznie niezadowolone z życia, z pracy i z partnera kobiety też nie są zbyt lubiane przez mężczyzn. To cecha, która im bardzo w nich przeszkadza. Są jak „wampiry energetyczne”. Nic je nie cieszy, wiecznie szukają dziury w całym.

Niezależność i samodzielność

Panowie nie lubią w kobietach nieporadności, zwłaszcza bardzo niezaradne panie, które we wszystkim potrzebują ich pomocy mogą je odstraszać. Jednocześnie nie lubią zbyt samodzielnych i niezależnych pań. Zwłaszcza, jeśli oni sami tacy nie są. Wszystko dlatego, że słabo wypadają na ich tle.

Rating: 4.5/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 1
    Oleksy

    Zołzy są okropne i jeszcze te co się ciągle fochają o byle co, albo że weź się domyśl! No ja nie mogę, kobiety naprawdę czasem potrafią być irytujące, a przynajmniej niektóre ich zachowania.

  2. 2
    Kanan

    To zestawienie chyba można podpiąć nie tylko pod kobiety, ale i w większości punktów także pod mężczyzn, a także wiele innych grup gdyby się tak uprzeć. Ale nie powiem, coś w tym jest.

+ Leave a Comment