Jak rozpoznać, że facet naprawdę kocha?


Mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet nie są zbyt wylewni, przez co trudno poznać, czy żywią głębsze uczucie. Na dodatek potrafią długo zwodzić kobietę i wysyłać sprzeczne sygnały. Nic dziwnego, że większość pań nie potrafi poznać czy z danej relacji będzie coś więcej. Dlatego w poniższym artykule podpowiadamy, po czym poznać, że wybrankowi serca rzeczywiście zależy.

Chce spędzać z Tobą czas

Czas jest dla każdego mężczyzny cenny i nie lubią oni go marnotrawić. Jeżeli nie jest on zainteresowany daną relacją, to nie będzie chciał się umawiać nawet „na siłę”, żeby nie sprawić kobiecie przykrości. To jest zdecydowanie damska domena, umawiać się z facetami, którzy nas nie interesują, bo jest nam ich żal. Mężczyźni są gruboskórni i naprawdę nie specjalnie przejmują się takimi rzeczami. Zatem jeśli chce z tobą spędzać czas, co więcej, sam proponuje ci różnorodne wyjścia, to znaczy, że jest tobą mocno zainteresowany. Jeżeli cię kocha, to spotkania z tobą będą dla niego priorytetem.

warto przeczytać:  Druga kolejka jest zawsze szybsza. Przypadek czy prawo Murphiego?

Czarno białe zdjęcie pary

Staje w twojej obronie

Mężczyźni mają wpisane w genach bycie obrońcami, ale to nie znaczy, że bronią kogokolwiek. Na ten przywilej trzeba sobie zasłużyć. Jeśli dochodziło do sytuacji, w których twój wybranek bronił cię fizycznie, werbalnie, emocjonalnie lub duchowo to znaczy, że naprawdę cię kocha. Mężczyzna w pełni oddany ukochanej kobiecie będzie zawsze stał na straży i gotów do „ataku” na każdego, kto w jakikolwiek sposób cię urazi, skrzywdzi czy będzie chciał zaszkodzić.

Swoje uczucie okazuje czynami

Oczywiście miło jest usłyszeć, że ktoś nas kocha, ale tak jak dowcip powtarzany 100 razy staje się nudny, tak i te piękne słowa tracą na wartości. Powtarzane w kółko jak mantra nie robią żadnego wrażenia. Zresztą czy można traktować poważnie relację, w której mężczyzna źle traktuje swoją ukochaną, okropnie się do niej odnosi, ale wciąż powtarza, że ją kocha? Zdecydowanie nie. Miłość to nie słowa, ale czyny. Jeżeli najważniejsze dla niego jest to, abyś była bezpieczna, szczęśliwa, spełniona, dba o ciebie pod każdym względem, wspiera w życiowych wyborach to nawet gdyby był niemową, możesz być pewna, że dla tego faceta jesteś najważniejsza na świecie.

warto przeczytać:  Jak masować kobietę i gdzie?

Pamiętaj, że każda relacja z biegiem czasu wchodzi na inne tory. Na początku zawsze jest romantycznie i kolorowo, ale z czasem może się wydawać, że zainteresowanie partnera spada. Nie traktuj tego absolutnie jako oznakę, że przestał cię kochać. Prawdziwe uczucie nigdy nie gaśnie, jeśli się je pielęgnuje i dba o to, aby było silne i nierozerwalne. To praca na całe życie, nie jest to łatwe, ale tylko ci, którzy naprawdę się kochają, zdają ten egzamin na 5+. Życie to nie film romantyczny więc jeśli zależy ci na szczęśliwym zakończeniu, musisz stale nad tym pracować i nigdy nie odpuszczać.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

1 comment

Add yours
  1. 1
    wisienka

    Moim zdaniem nie można nigdy mieć gwarancji. Niestety faceci to manipulatorzy i mogą bardzo dużo udawać, tylko po to, żeby osiągnąć założony cel… 🙁

+ Leave a Comment