Jak upolować faceta?


To nieprawda, że ten pierwszy facet musi od razu zostać Twoim mężem. Im więcej mężczyzn poznajesz, tym większą szansę masz na spotkanie kogoś wartościowego. Jeśli jednak dręczy Cię fakt, że wszystkie koleżanki mają kogoś bliskiego, a ty nie, to najwyższa pora go upolować! A jak się do tego zabrać podpowie Ci nasz poradnik.

Łowy czas zacząć czyli gdzie szukać faceta?

Przede wszystkim nie spodziewaj się, że jeśli będziesz stale robić to samo w Twoim życiu pojawią się jakieś zmiany. Musisz zacząć robić coś inaczej, a pierwszym krokiem do zmiany niech stanie się ustalenie Twoich pragnień. Nie będzie to łatwe, gdyż przeważnie wiesz czego bardzo nie chciałabyś w swoim życiu, trudniej z pewnością jest o skupienie się na potrzebach. Dlatego w racjonalny sposób przedstaw sobie swoje własne oczekiwania na przykład mówiąc: „chcę mieć wreszcie faceta” – przynajmniej będziesz wiedziała, że zaczyna Ci chodzić o związek i to jego brak jest Twoją bolączką.

warto przeczytać:  Jak upolować faceta online?

Przyjmuj wszystkie zaproszenia, na imieniny koleżanki, parapetówkę u znajomego, postaraj się przybrać postawę, że zależy Ci na nowych znajomościach i chcesz mieć jak najwięcej przyjaciół. Jeśli jesteś już zdesperowana poszukiwaniami odpowiedniego faceta, możesz spróbować poszukiwać go przez portal randkowy. Pamiętaj jednak, że nie powinien to być jedyny teren Twoich poszukiwań.

Para stoi i sie całuje

Jak zachowywać się poszukując faceta?

Powinnaś przybierać postawę otwartą i przyjacielską. Często popełnianym przez kobiety błędem jest zachowywanie zbytniego dystansu do otaczającego świata. Jeśli będziesz się tak zachowywała onieśmielisz tylko ewentualnych kandydatów. Staraj się także wysyłać jasne sygnały, zwłaszcza jeśli ktoś Ci się spodoba. Uśmiech, spojrzenie w oczy od razu powinny zakomunikować, że mężczyzna, z którym akurat rozmawiasz przypadł Ci do gustu. Na co dzień najlepiej ogranicz się do przelotnych spojrzeń, nie przedłużaj kontaktu wzrokowego w nieskończoność, bo może to speszyć dopiero co poznanego faceta. Takie „muskanie wzrokiem” możesz ćwiczyć na ulicy, w kawiarni, na wycieczce. Kobiety mają głęboko zakorzeniony zwyczaj spuszczania wzroku gdy spotkają się z czyimś spojrzeniem, nie jest to dobre, ponieważ świadczy o skrępowaniu. Warto nabrać wprawy w patrzeniu w oczy i uśmiechaniu się – to dodaje odwagi i pewności siebie.

warto przeczytać:  Jak upolować faceta online?

Flirt jako najlepsza metoda na poderwanie faceta

Tak, nie pomyliłaś się, flirt jest nie tylko dobra zabawą we dwoje, ale także doskonałym sposobem na poznanie swoich kobiecych atutów. Nigdy nie wiadomo w co może przerodzić się taki niewinny flirt. Podczas wspólnej rozmowy nie bój się opowiadać o sobie, oczywiście pamiętaj by nie były to sentymentalne wynurzenia, faceci przecież tego nie trawią! Bądź kokieteryjna i zmysłowa, czaruj swoim spojrzeniem, nie wystrzegaj się także gestów. Mężczyźni lubią by coś było opisane w prostych słowach, ale nie znaczy to, że mowa ciała do nich nie przemawia.

warto przeczytać:  Jak upolować faceta online?

I na koniec warto wrócić do kwestii dystansu – jego nadmiar oczywiście zniechęci faceta do Twojej osoby, ale odrobina tajemniczości może Ci tylko dodać powabu. Przyjmij strategię, że wyszłaś z mężczyzną miło spędzić wieczór i dobrze się bawić, a nie zarzucić wędkę. A nuż z taki podejściem te łowy okażą się udane?

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

1 comment

Add yours
  1. 1
    Anansi

    Zawsze można też spróbować polowania ze strzelbą, istnieje prawie 100% szans, że zadziała 😉 A tak serio, to uważam, iż naturalność jest tu kluczem do sukcesu.

+ Leave a Comment