Jak uwieść nieznajomą kobietę na imprezie?


Kiedy zastanawiasz się, jak podrywać dziewczyny na imprezie, pojawia się nieprzyjemny ścisk w żołądku? Czujesz się niepewnie i obawiasz się, że gdy podejdziesz do wybranej kobiety, nie będziesz mógł złożyć sensownego zadania? Podpowiemy Ci, jak z powodzeniem uwieść kobietę podczas imprezy.

Pamiętaj, aby przede wszystkim dobrze się bawić

Kiedy wybierasz się na imprezę, nie idź do klubu z zamiarem poderwania kobiety. W ten sposób możesz się zablokować i nic z tego nie wyjdzie. Poza tym, kiedy z tyłu głowy będziesz miał myśl, że koniecznie musisz uwieść dziewczynę, na pewno staniesz się spięty. Dlatego lepszym rozwiązaniem będzie wybranie się na imprezę z zamiarem dobrej zabawy. Pamiętaj jednak, aby być czujnym, a wtedy sposób na to, jak uwieść nieznajomą kobietę przyjdzie bardziej naturalnie.

Zacznij przygotowania do podrywu przed wyjściem na imprezę

Jeśli chcesz wiedzieć, jak poderwać dziewczynę na imprezę, to zacznij przygotowania przed wyjściem z domu. Nie chodzi o układanie w głowie tekstów na podryw (chociaż to również możesz przećwiczyć), ale o zadbanie o atrakcyjny wygląd. Nie musisz ubierać się bardzo elegancko, ale też nie zakładaj wytartych i rozciągniętych ubrań. Dobrym pomysłem będzie włożenie koszuli i schludne prezentujących się spodni. Ułóż włosy i pamiętaj o użyciu perfum. W ten sposób zaprezentujesz się jako osoba zadbana.

Upewnij się, czy masz wolne pole do uwodzenia kobiety

Jak poderwać kobietę w klubie? Czasami bardzo trudno przełamać pierwsze lody, a zwrócenie na siebie uwagi w tłumie bawiących się ludzi to nie lada wyzwanie. Jeśli jakaś dziewczyna przykuła Twoją uwagę, nie podchodź do niej od razu. Postaraj się przez chwilę dyskretnie ją poobserwować, aby wybadać sytuację. Dzięki temu zorientujesz się, czy sama przyszła do klubu, imprezuje ze znajomymi lub bawi się z partnerem. Nic tak nie popsuje Ci humoru, jak uwodzenie cudzej dziewczyny. Poza tym w ten sposób możesz wpakować się w tarapaty, a tego na pewno byś nie chciał.

Zacznij od prostego pytania

Zanim podejdziesz do nieznajomej kobiety, która przykuła Twoją uwagę, zadaj proste pytania kilku innym dziewczynom na sali. Tak naprawdę możesz zapytać o cokolwiek — np. gdzie jest bar, czy widziała Twojego znajomego (opisz, jak wygląda Twój potencjalny kolega nawet wtedy, gdy przyszedłeś do klubu sam). To pozwoli Ci nabrać większej pewności siebie.

A teraz wyczuj odpowiedni moment i podejdź do tej konkretnej kobiety. Dobrą chwilą jest ta, kiedy dziewczyna siedzi przy barze lub w loży. Zapytaj, czy miejsce obok niej jest wolne i czy możesz usiąść, aby chwilę odpocząć. Po chwili zagadaj do niej — np. zadaj pytanie, czy długo czeka na barmana, czy już wcześniej była w tym klubie albo pochwal jakiś element jej stylizacji. W ten sposób przełamiesz lody i nawiążesz rozmowę. Pamiętaj, aby rozmawiając z nieznajomą kobietą, zwrócić sylwetkę w jej stronę, wtedy łatwiej będzie Wam się rozmawiało.

Zaproś nieznajomą kobietę do tańca

Jak uwodzić kobietę, aby chciała z Tobą spędzić więcej czasu? Zainteresuj ją swoją osobą. Po chwili rozmowy z dziewczyną przedstaw się i powiedz, że bardzo dobrze Ci się z nią rozmawia. Zaproponuj wspólny taniec, złap ją za rękę i zaprowadź na parkiet. To dobry sposób na przełamanie kontaktu fizycznego. Nie musisz dobrze tańczyć, wystarczy, że trzymając kobietę za dłonie, będziesz się wolno poruszał. Pamiętaj o uśmiechu i patrzeniu dziewczynie w oczy.

Jeśli zależy Ci, aby pójść nieco dalej, możesz podczas tańca zmniejszyć dystans między Wami i objąć kobietę. Postaraj się jednak wyczuć, czy dziewczyna nie ma nic przeciwko temu. Nie bądź nachalny i nie przekraczaj pewnych granic, jeśli nieznajoma kobieta sobie tego nie życzy.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

+ There are no comments

Add yours