Jak zaimponować kobiecie?


Spodobała Ci się kobieta, która nie zwraca na Ciebie większej uwagi? Nie martw się, to jeszcze nie straconego – musisz się jedynie bardziej postarać. Dlatego, zobacz, jak zaimponować kobiecie.

1. Zadbaj o swój wygląd

Nie tylko mężczyźni przykładają bardzo dużą wagę do wyglądu kobiet – w drugą stronę wygląda to bardzo podobnie, choć na trochę innych zasadach.

Nie musisz też mieć ubrań z najnowszych kolekcji luksusowych projektantów – wystarczy, jak dobrze dobierzesz koszulkę i sportową marynarkę, czy założysz koszulę w kratkę. Ale żeby nie było tak prosto, pamiętaj, że kobiety zwracają uwagę na szczegóły.

Dlatego musisz uważać, żeby Twoje ubrania były czyste. To, że Ty zlekceważysz plamkę, która powstała podczas śniadanie, nie oznacza, że czujne, kobiece oko jej nie dostrzeże. Tak samo jest z butami – założysz już nowe jeansy, do tego dopasowaną koszulę podkreślającą Twoje mięśnie i… buty sportowe, które czasy świetności dawno mają już za sobą. Musisz być nieskazitelny, bo każdy objaw niechlujstwa zrazi do Ciebie przyszłą wybrankę.

warto przeczytać:  Co kręci facetów?

I o ile z brodą nie wyglądasz jak Hugh Jackman, przed każdą randką pamiętaj o tym, żeby się ogolić.

2. Daj jej spersonalizowany upominek

Większość kobiet na początku znajomości jest zażenowanych kosztowym prezentem, a efekt, jaki uzyskasz w ten sposób, będzie odwrotny do zamierzonego. Dlatego zaskakuj kobietę niebanalnym upominkiem.

Tylko nie może to być przypadkowy prezent. Aby wiedzieć, co kupić, musisz jej słuchać. Tak, słuchać. Ona pewnie Tobie lub w gronie Waszych znajomych wspomni, że na drugim końcu miasta jest jej ulubiona cukiernia albo, że słuchała niedawno świetnego kawałka.

Ty musisz wyłapywać takie drobne informacje i wykorzystywać je w walce o przyszły związek. Nie dość, że jej w ten sposób zaimponujesz, to pokażesz, że faktycznie słuchasz co mówi, a dla kobiety jest to sygnał, że nie jest Ci obojętna. Co więcej, udowodnisz, że to nie chwilowe zauroczenie, które szybko zniknie.

warto przeczytać:  Dlaczego mężczyźni nie domyślają się, czego pragną kobiety?

3. Nie żałuj komplementów

Nie daj sobie wmówić, że kobiety nie wierzą w komplementy. One są na nie łase, nawet jak tego nie pokazują.

Dlatego nie zapominaj o tym, żeby powiedzieć, że pięknie dziś wygląda (nie ładnie, pięknie – ładnie to może wyglądać koleżanka). Zwracaj też baczną uwagę na zmiany w jej wyglądzie. Dla kobiety nie ma nic gorszego, niż sytuacji w której po wizycie u fryzjera nikt nie widzi, co zrobiła z włosami. Dlatego zawsze i wszędzie bądź czujny.

4. Okazuj troskę

Idziecie na imprezę? Nie pij alkoholu i odwieźć kobietę do domu, by nie musiała wracać w nocy taksówką lub autobusem. Mówi, że nie ma z kim pojechać do weterynarza ze swoim psem? Zaproponuj jej pomoc.

warto przeczytać:  Jak ubrać się randkę z dziewczyną?

Okazuj troskę i opiekuńczość na każdym kroku. Nie nachalnie, jakby była dzieckiem, które nie potrafi nic samodzielnie robić, ale subtelnie – proponuj pomoc zawsze wtedy, kiedy będzie jej potrzebować. Zanieś zakupy, weź od niej coś ciężkiego. Kobiety są drobiazgowe i zwracają uwagę na takie gesty.

5. Pamiętaj o zasadach gentlemana

I na koniec – pamiętaj o tym, żeby zachowywać się jak gentleman. Otwieraj jej drzwi, podaj rękę, gdy sytuacja tego wymaga. Tak wielu facetów nie myśli o tych drobnych gestach, dlatego możesz w ten sposób się wyróżnić i zyskać w jej oczach.


Jak widzisz, nie potrzeba szybkiego samochodu i drogiego telefonu, by zaimponować kobiecie. Wystarczy pokazać, że Ci zależy i że jesteś w stanie zrobić wszystko, by ją zdobyć. Kobiety doceniają to i należycie wynagradzają.

Rating: 4.7/5. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

3 Comments

Add yours
  1. 1
    macrone

    Gdyby przynajmniej połowa facetów znała te zasady, być może nie byłoby tak wielkiego problemu. Naprawdę nie potrzeba wiele, by zaimponować kobiecie!

+ Leave a Comment