Jak zaskoczyć i zadowolić faceta w łóżku?Wiele kobiet chce być dla mężczyzn nie tylko dobrą żoną i partnerką, ale także kochanką. W sytuacji, gdy do związku, a także łóżka wkrada się rutyna, szukają sposobu na to, by zaskoczyć faceta, a nade wszystko – zadowolić go w łóżku. Jak to osiągnąć? Sprawdź poniżej.

[sociallocker]

Pokaż mu, że jest dla Ciebie atrakcyjny

Przede wszystkim warto zdać sobie sprawę z tego, że mężczyzna, tak jak i kobieta potrzebuje słyszeć komplementy, zwłaszcza te dotyczące wyglądu. Należy zapewniać mężczyznę o tym, że jest atrakcyjny, że jest męski i pociągający. Oczywiście nie chodzi o to, aby mówić wyćwiczone kwestie. Jednak jeśli nie słowami, to warto pokazać mężczyźnie zainteresowanie spojrzeniem, uśmiechem lub gestem. Jeśli poczuje, że wciąż jest dla kobiety atrakcyjny nabierze pewności siebie i da z siebie więcej, a to przełoży się na zadowolenie obojga.

warto przeczytać:  Jak spakować się na wakacje? Jaka walizka, jaka torebka na wakacje?

Daj mu się zdobyć

Mężczyźni mają naturę zdobywców. Nie lubią, gdy to kobieta zawsze decyduje, gdy nie muszą walczyć i starać się. Wolą gonić zwierzynę, niż mieć ją podaną na talerzu. Właśnie dlatego lepiej nie kusić i nie zdobywać, a stać się nieco niedostępną. Nie ma co paradować przed mężczyzną nago, warto zachęcić go do samodzielnego zdjęcia ubrania z ukochanej. Często to, co ukryte, kręci znacznie bardziej.

Okazuj czułość i troskę

Wielu kobietom wydaje się, że to tylko one potrzebują w czasie zbliżenia pieszczot, pocałunków i czułych słów. Nic bardziej mylnego. Tak samo ważne jest to dla mężczyzn, choć kryją to pod skorupą zimnego drania. Tak samo potrzebują delikatności, czułości, dotyku. Zdarza się, że gdy nie otrzymują jej w domu – szukają poza nim. Czasami wystarczy masaż pleców po ciężkim dniu pracy, by zaskoczyć mężczyznę, a w efekcie doprowadzić do zmysłowego zbliżenia.

warto przeczytać:  Jaka torebka na wakacje nad morzem? Jaką torebkę zabrać na plażę?

Przejmij inicjatywę

Jeśli do tej pory byłaś raczej bierną kochanką, to chcąc zaskoczyć mężczyznę w łóżku – przejmij inicjatywę. Oczywiście w granicach rozsądku. Nie możesz w partnerze wywołać uczucia niepokoju. Nie musisz od razu siłować się na bycie boginią seksu. Może po prosty wystarczy nowa bielizna, zainicjowanie stosunku lub propozycja nowej pozycji?

Bądź otwarta na zmiany

Wiele par przez wiele lat kocha się w ten sam sposób. Przez to popada w rutynę i nie czerpie ze zbliżenia przyjemności. Warto porozmawiać na ten temat szczerze, być może okaże się, że oboje macie ochotę na zmianę, ale każde z Was bało się reakcji drugiej strony? Oczywiście nie chodzi o przekraczanie własnych granic. Nie można robić nic wbrew sobie. Z drugiej strony warto odejść od schematu i otworzyć się na zmiany – na pewno będą dobre.

warto przeczytać:  Co lubią mężczyźni w kobietach?

Zadbaj o siebie

Być może wiele kobiet zbulwersuje taka porada. Jednakże nic tak nie działa na mężczyzn, jak jędrna, gładka, pachnąca skóra. Zapach odgrywa bardzo ważną rolę. Wiele osób ucieka się do stosowania kosmetyków z naturalnymi afrodyzjakami. Być może jest to jakiś sposób. Warto także walczyć ze swoimi kompleksami dotyczącymi wyglądu. Wtedy nabiera się pewności siebie, co przekłada się na większą otwartość i zadowolenie.

[/sociallocker]

Rating: 4.0/5. From 5 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours

+ Leave a Comment