Jakie komplementy mówić kobiecie? Zobacz, co chce usłyszeć Twoja ukochana!

Jakie komplementy mówić kobiecie? Zobacz, co chce usłyszeć Twoja ukochana!


Kobiety uwielbiają komplementy, nawet jeśli twierdzą, że jest inaczej. Komplementuj więc, chwal i doceniaj. Zadbaj tylko o jakość komplementów, które prawisz kobiecie, bo ta szybko zorientuje się jakimi intencjami są podszyte i zweryfikuje ich szczerość. Jak więc prawić komplementy, żeby wywarły na kobiecie zamierzony efekt?


Bądź niebanalny
Pamiętaj o tym, że nie liczy się tylko uroda
Przez żołądek do serca
Komplement doskonały, czyli jaki?

Bądź niebanalny

Pierwszą zasadą komplementowania jest szczerość i niebanalność. Jeśli nie myślisz tego co chcesz powiedzieć – po prostu tego nie mów. Kobiety obdarzone są intuicją i bardzo szybko wyłapią nawet najmniejszy fałsz. Kobiety nie lubią także nudnych i oklepanych komplementów. Nie powtarzaj pięknej kobiecie, że jest piękna, wyjątkowa i że ma oczy jak anioł. Ona o tym wie, bo słyszy to kilkanaście razy dziennie od innych mężczyzn. Wysil się więc na coś bardziej ambitnego, oryginalnego.

para zakochana

Pamiętaj o tym, że nie liczy się tylko uroda

Skomplementuj jej inteligencję, doceń to na czym się zna. Powiedź dlaczego ją lubisz, kochasz czy szanujesz. Nie komplementuj jej z pozycji kogoś gorszego, kogoś kto musi rzucać tanimi komplementami, aby zwróciła na  niego uwagę. Podkreśl swoją wartość i powiedź jej, że w jej towarzystwie świetnie się bawisz, że widzisz w niej wspaniałego kompana do ciekawych dyskusji czy też że lubisz się od niej uczyć. Komplementy tego typu na pewno sprawią przyjemność każdej kobiecie i podniosą jej samoocenę.

Przez żołądek do serca

Świetnym posunięciem jest też chwalenie zdolności kulinarnych. Kobiety są bardzo czułe na tym punkcie. Nawet jeśli zaserwowana potrawa nie jest Twoją ulubioną, bądź nie smakuje tak jak sobie to wyobrażałeś – chwal. Zachęci to Twoja ukochaną do dalszych eksperymentów kulinarnych, a wiadomo – trening czyni mistrza.

kuchnia komplementy

Komplement doskonały, czyli jaki?

Kobiety lubią kiedy komplementuje się ich urodę – jednak z umiarem. Jeśli jednak chodzi o ich figurę – nie oszczędzaj się! Komplement na temat utraty wagi zawsze będzie na szczycie top 10 komplementów dla kobiet. Kiedy kobieta słyszy, że ma ładną figurę lub, że schudła od razu wydaje się szczęśliwsza, a Ty w jej rankingu pniesz się na szczyt!

Komplementowanie tego co kobiety mają na sobie też jest dobrym pomysłem. Panie docenią bardzo to, gdy dostrzeżesz zmianę fryzury, koloru włosów czy nową sukienkę. Obserwuj więc i komplementuj. Powiedź jak bardzo szalik pasuje do jej oczu, a sukienka podkreśla piękną talię.

Czasami nawet mając dobre chęci jednym komplementem możesz rozpętać trzecią wojnę światową. Pamiętaj więc, aby Twój każdy komplement był przemyślany i zgodny z tym co myślisz naprawdę, bo komplementy mają wielką moc i mogą czynić cuda.

Rating: 4.7/5. From 7 votes.
Please wait...