Kiedy facetowi zależy na kobiecie?Są mężczyźni, którzy nie mówią wprost o tym, że zależy im na kobiecie. Dowiedzieć się tego można z ich zachowania i słów. Podpowiadamy, po czym można poznać, że facetowi zależy na kobiecie – jak to pokazuje swoim podejściem i zachowaniem.

Prawi komplementy

Gdy mężczyzna komplementuje kobietę, zarówno jej wygląd, jaki i cechy charakteru, to znaczy, że mu się podoba. Jeśli od poznania minęło wiele czasu, a mimo to facet zauważa nową fryzurę, perfumy, chwali posiłek, albo porządek w domu, to mu zależy i pokazuje, że docenia swoją wybrankę.

Inicjuje kontakt z kobietą

Jeśli to mężczyzna inicjuje kontakt – dzwoni, pisze wiadomości SMS, proponuje spotkania i nalega na nie, to oznacza, że tęskni i mu zależy. Pragnie kontaktu z kobietą, chce ją widzieć w każdej wolnej chwili. Uczestniczyć w jej życiu.

Okazuje kobiecie zainteresowanie

Przede wszystkim, jeśli kobieta jest dla mężczyzny ważna, to wykazuje zainteresowanie jej życiem. A gdy ona o nim opowiada – słucha, zadaje dodatkowe pytania. Pyta, jak się czuje, jak minął jej dzień, jakie ma plany na kolejne.

Przedstawia wybrankę rodzinie i znajomym

Prawda jest taka, że jeśli facetowi zależy na kobiecie i widzi ją u swego boku, to chce ją przedstawić rodzinie i znajomym, zarówno by się pochwalić, a także – by poznać ich opinie o wybrance. Wtedy nie tylko zaprasza ją jako osobę towarzyszącą na rodzinne uroczystości, czy imprezy w gronie przyjaciół, ale także bez okazji, zawsze przedstawiając jako partnerkę.

Robi niespodzianki

Oczywiście nie są to tylko i wyłącznie spontaniczne wyjazdy do Paryża, czy dawanie prezentów, takich jak na przykład srebrny naszyjnik, ale także drobnostki, takie jak przygotowanie obiadu, posprzątanie, wyjście do kina.

Snuje wspólne plany na przyszłość

Mężczyzna snuje wspólne plany na przyszłość – nie chodzi tutaj o ślub i dzieci – a o wakacyjny wyjazd, święta, weekend – to oznacza, że mu zależy. Widzi kobietę u swego boku i jest dla niego na tyle ważna, że nie wyobraża sobie, by w podczas danych wydarzeń nie było jej u jego boku.

Jest skłonny do poświęceń

Jeśli mężczyźnie zależy na kobiecie, to jest ona dla niego bardzo ważna. Właśnie dlatego, gdy okaże się, że jest chora – zamiast wychodzić z kolegami na miasto – zostanie z nią w domu. Jeśli będzie miała ochotę zobaczyć w kinie komedię romantyczną, a on będzie wolał horror – pójdzie na to pierwsze. A w domu – zamiast meczu, pozwoli zobaczyć serial.

Stara się zaimponować kobiecie

Gdy mężczyzna na spotkaniach zawsze dobrze wygląda i pachnie, a także w każdej opowieści wychodzi na super bohatera, dobrodusznego i błyskotliwego, to oznacza, że pragnie zaimponować kobiecie, a co za tym idzie – zależy mu na niej i na tym, by zrobić jak najlepsze wrażenie, urosnąć w jej oczach.

Zdradza go mowa ciała

Jeśli mężczyzna nawiązuje z kobietą kontakt wzrokowy, ma rozszerzone źrenice, śmieje się wtedy kiedy ona, jest pochylony w jej kierunku, tak samo jak jego stopy i kolana, powtarza bezwiednie gesty – na przykład drapie się po nosie tuż po tym, jak zrobiła to jego wybranka, to znaczy, że jest nią zainteresowany.

Rating: 2.9/5. From 8 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

3 Comments

Add yours
  1. 1
    Lena

    Znalezienie takiego faceta to prawdziwy skarb 🙂 Fajnie też wiedzieć na co dobrze jest zwrócić uwagę! Faceci czasem bywają trudni do rozszyfrowania.

  2. 3
    Tomek

    Co ciekawe wszystko co tu jest napisane jest prawdą, jednak większość kobiet jak i facetów (oczywiście nie wszyscy) takie zachowanie imponuje przez chwile, po dłuższej chwili króliczek jest złapany i osoba która jest adorowana odpuszcza… przykre ale prawdziwe, sam jestem w takiej sytuacji i jest mi mega smutno mimo 32 lat na karku…

+ Leave a Comment