Kiedy facetowi zależy na kobiecie?Są mężczyźni, którzy nie mówią wprost o tym, że zależy im na kobiecie. Dowiedzieć się tego można z ich zachowania i słów. Podpowiadamy, po czym można poznać, że facetowi zależy na kobiecie – jak to pokazuje swoim podejściem i zachowaniem.

Prawi komplementy

Gdy mężczyzna komplementuje kobietę, zarówno jej wygląd, jaki i cechy charakteru, to znaczy, że mu się podoba. Jeśli od poznania minęło wiele czasu, a mimo to facet zauważa nową fryzurę, perfumy, chwali posiłek, albo porządek w domu, to mu zależy i pokazuje, że docenia swoją wybrankę.

Inicjuje kontakt z kobietą

Jeśli to mężczyzna inicjuje kontakt – dzwoni, pisze wiadomości SMS, proponuje spotkania i nalega na nie, to oznacza, że tęskni i mu zależy. Pragnie kontaktu z kobietą, chce ją widzieć w każdej wolnej chwili. Uczestniczyć w jej życiu.

warto przeczytać:  Jak zaplanować niezapomnianą randkę?

Okazuje kobiecie zainteresowanie

Przede wszystkim, jeśli kobieta jest dla mężczyzny ważna, to wykazuje zainteresowanie jej życiem. A gdy ona o nim opowiada – słucha, zadaje dodatkowe pytania. Pyta, jak się czuje, jak minął jej dzień, jakie ma plany na kolejne.

Przedstawia wybrankę rodzinie i znajomym

Prawda jest taka, że jeśli facetowi zależy na kobiecie i widzi ją u swego boku, to chce ją przedstawić rodzinie i znajomym, zarówno by się pochwalić, a także – by poznać ich opinie o wybrance. Wtedy nie tylko zaprasza ją jako osobę towarzyszącą na rodzinne uroczystości, czy imprezy w gronie przyjaciół, ale także bez okazji, zawsze przedstawiając jako partnerkę.

Robi niespodzianki

Oczywiście nie są to tylko i wyłącznie spontaniczne wyjazdy do Paryża, czy dawanie prezentów, takich jak na przykład srebrny naszyjnik, ale także drobnostki, takie jak przygotowanie obiadu, posprzątanie, wyjście do kina.

warto przeczytać:  Jak masować kobietę i gdzie?

Snuje wspólne plany na przyszłość

Mężczyzna snuje wspólne plany na przyszłość – nie chodzi tutaj o ślub i dzieci – a o wakacyjny wyjazd, święta, weekend – to oznacza, że mu zależy. Widzi kobietę u swego boku i jest dla niego na tyle ważna, że nie wyobraża sobie, by w podczas danych wydarzeń nie było jej u jego boku.

Jest skłonny do poświęceń

Jeśli mężczyźnie zależy na kobiecie, to jest ona dla niego bardzo ważna. Właśnie dlatego, gdy okaże się, że jest chora – zamiast wychodzić z kolegami na miasto – zostanie z nią w domu. Jeśli będzie miała ochotę zobaczyć w kinie komedię romantyczną, a on będzie wolał horror – pójdzie na to pierwsze. A w domu – zamiast meczu, pozwoli zobaczyć serial.

warto przeczytać:  Jak rozkochać w sobie faceta?

Stara się zaimponować kobiecie

Gdy mężczyzna na spotkaniach zawsze dobrze wygląda i pachnie, a także w każdej opowieści wychodzi na super bohatera, dobrodusznego i błyskotliwego, to oznacza, że pragnie zaimponować kobiecie, a co za tym idzie – zależy mu na niej i na tym, by zrobić jak najlepsze wrażenie, urosnąć w jej oczach.

Zdradza go mowa ciała

Jeśli mężczyzna nawiązuje z kobietą kontakt wzrokowy, ma rozszerzone źrenice, śmieje się wtedy kiedy ona, jest pochylony w jej kierunku, tak samo jak jego stopy i kolana, powtarza bezwiednie gesty – na przykład drapie się po nosie tuż po tym, jak zrobiła to jego wybranka, to znaczy, że jest nią zainteresowany.

Rating: 2.9/5. From 8 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

3 Comments

Add yours
  1. 1
    Lena

    Znalezienie takiego faceta to prawdziwy skarb 🙂 Fajnie też wiedzieć na co dobrze jest zwrócić uwagę! Faceci czasem bywają trudni do rozszyfrowania.

  2. 3
    Tomek

    Co ciekawe wszystko co tu jest napisane jest prawdą, jednak większość kobiet jak i facetów (oczywiście nie wszyscy) takie zachowanie imponuje przez chwile, po dłuższej chwili króliczek jest złapany i osoba która jest adorowana odpuszcza… przykre ale prawdziwe, sam jestem w takiej sytuacji i jest mi mega smutno mimo 32 lat na karku…

+ Leave a Comment