Kiedy iść z facetem do łóżka? Na której randce?


Znacie się już jakiś czas i wydaje Ci się, że jest między Wami nić porozumienia. I wtedy nagle, jak grzyb po deszczu, rodzi się pytanie: kiedy iść z facetem do łóżka? W tym artykule podpowiemy na której randce pozwolić sobie na seks z partnerem i jak poznać czy nadszedł już stosowny na to czas.

Jak poznać czy nadszedł właściwy moment na pójście z facetem do łóżka?

Właściwie nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Jeśli umawiasz się na randki oznacza to, że szukasz partnera po to, by budować z nim emocjonalną więź. Wiele poradników, w tym „Bądź damą, myśl jak facet” zaleca 90 dniowy okres seksualnego postu. A dlaczego? Ponieważ tak jak zostało wspomniane, aby zbliżenie było udane musi między Wami być więź emocjonalna, a takiej nie zbudujecie po trzeciej randce.

warto przeczytać:  Filmy, seriale, które warto oglądać z dziewczyną, chłopakiem, aby podobały się obojgu zakochanym?

Po co czekać tak długo z seksem?

Chociażby po to, by podsycić wyobraźnię faceta, by dać mu odczuć, że kontrolujesz siebie i szanujesz swoje ciało. Na pewno dłuższe zwlekanie z pójściem do łóżka bardzo Ci się opłaci. A dlaczego? Ponieważ maksymalnie podsycisz w nim pożądanie, a nawet jeśli on w mniej lub bardziej namacalny sposób daje Ci odczuć, że chce się z Tobą kochać, to jednak w gruncie rzeczy wolałby, byś mu nie uległa. Ach, skomplikowany ten mechanizm…Im więcej mężczyzna zada sobie trudu by Cię zdobyć tym słodsza będzie nagroda. Co zatem możesz zrobić? Kuś go tak długo swoją osobą dopóki jest to możliwe.

Mężczyzna i kobieta wynurzają się z wody

Kiedy już dojdzie do zbliżenia czyli erotyczny debiut

Jeśli oboje czekaliście tak długo z seksem, to powinien on być naprawdę wyjątkowy, ale…rzadko po prostu tak się dzieje. Jednak przez dłuższe chwile oczekiwania Wasze zbliżenie może być wyjątkowym doznaniem. Na pewno przez kilka miesięcy randkowania zdążyliście się już na tyle poznać, by czuć się ze sobą swobodnie, także w łóżku.

warto przeczytać:  Pomoc ukochanej w urządzaniu mieszkania - pomysły czy tylko wnoszenie mebli?

Co powinnaś wiedzieć przed pójściem z facetem do łóżka?

Przede wszystkim powinnaś zadać sobie pytanie czy naprawdę czujesz „coś głębszego” do tego mężczyzny. Wiadomo, że seks bez uczucia jest tylko zaspokojeniem pragnień erotycznych, ale z drugiej strony może on mieć swoje emocjonalne konsekwencje. Po wspólnie spędzonej nocy możesz zacząć przeceniać swojego partnera tylko dlatego, by usprawiedliwić fakt, że wylądowaliście razem w łóżku. Zastanów się, dlaczego tak naprawdę chcesz zdecydować się na ten krok, nie rób niczego pochopnie. By spędzić razem upojne chwile nie można kierować się tylko instynktem, podobaniem, pożądaniem, ale uczuciem.

warto przeczytać:  Czego nie robić na pierwszej randce?

Para zakochanych nad morzem

Czego nigdy nie powinnaś robić?

Powinnaś przede wszystkim uszanować swoje ciało i samą siebie, tak, by nie przylgnęła do Ciebie łatka „puszczalskiej”, mężczyźni wbrew pozorom bardzo szybko klasyfikują kobiety. Na pewno nie powinnaś iść z mężczyzną do łóżka na pierwszej randce, bo uzna Cię po prostu za kobietę niemoralną lub wyuzdaną. Jeśli jednak Twój partner podoba Ci się na tyle, by spędzić z nim noc po pierwszym spotkaniu, to staraj się zachować dystans do takiej sytuacji. Pamiętaj, że to Wasza świadoma decyzja, ale istniej ryzyko, że jedna ze stron zaangażuje się bardziej.

Oczywiście lepiej wspólnie spędzić noc kiedy się już znacie i coś do siebie czujecie. Wiedz, że więź emocjonalna jest konieczna, by zbliżenie było ważne dla dwóch stron, a nie stanowiło tylko o potrzebach ciała.

Rating: 4.5/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 2
    Clean

    Ale to dużo czy mało? Nie jestem pewna skąd ludzie biorą takie pomysły i takie liczby. Owszem, ważne by wykształciła się więź emocjonalna, ale u różnych ludzi różnie to bywa, no i każdy ma swoje zasady.

+ Leave a Comment