Na co zwracają uwagę mężczyźni? 5 szczegółów w damskim wyglądzie, o które warto zadbać


Mężczyźni z reguły nie przywiązują wagi do szczegółów, ale ten osąd, jak się okazuje, jest bardzo mylący. Przeważnie panowie patrzą na swoją partnerkę całościowo, ale jest kilka takich szczegółów, na które panie powinny zwrócić uwagę chcąc podobać się swoim wybrankom. Przedstawiamy 5 z nich.

1. Piękny uśmiech – czy istnieje jeszcze większy wabik?

Piękny, szczery uśmiech jest oznaką tego, że masz poczucie humoru i jesteś zdystansowana, nawet jeśli żart dotyczy Twojej osoby. Oczywiście nie wszystkie kobiety mogą pochwalić się hollywoodzkim uśmiechem rozświetlającym ulicę, po której idą. Powinnaś jednak zadbać, by Twoje zęby były białe, bez przebarwień. Jeśli już masz problem z utrzymaniem takiego stanu, nie podkreślaj zębów nieodpowiednia szminką – ta w kolorze fuksji może potęgować wrażenie „żółtego uśmiechu”. Mężczyźni z pewnością wolą uśmiechnięte kobiety od tych z ponura miną. Który mężczyzna bowiem chciałby się umówić z z kobietą, która ma muchy w nosie i jest zawsze niezadowolona?

warto przeczytać:  Jaką sukienkę ubrać na randkę?

Dziewczyna uśmiecha się

2. Oczy zwierciadłem duszy?

Pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy jaka siła tkwi w Twoim spojrzeniu. I nie chodzi tu o spojrzenie spod rzęs grubo wymalowanych maskarą. Prawda jest też taka, że zanim mężczyzna spojrzy na Twój biust czy nogi, najpierw chętnie popatrzy Ci głęboko w oczy. Oszczędnie używaj więc kosmetyków do podkreślania oprawy oczu – faceci lubią kiedy kobieta delikatnie uwypukla urodę, a nie ukrywa się pod maską z make-upu. Twoje zalotne spojrzenie może wiele zmienić, na przykład możesz rozbudzić męska ciekawość, pokazać, że masz ochotę na flirt, czy po prostu dać do zrozumienia, że jesteś zakochana.

warto przeczytać:  Jak upolować faceta online?

3. Piegi – czy mężczyźni je lubią?

Oczywiście, że tak! Jeśli jesteś posiadaczką piegów w żadnym razie nie maskuj ich pod grubą warstwą podkładu. Mężczyźni po prostu je uwielbiają! Szkoda, że większość nastolatek uważa piegi za ten element swojej urody, który czyni je brzydszymi – nic bardziej mylnego, Twoja twarz pełna piegów jest niczym rozgwieżdżone niebo. Jako posiadaczka piegów, powinnaś zrobić wszystko by je wyeksponować. Potraktuj je jako twój atut, coś co sprawi, że będziesz jawić się jako urocza i pełna wdzięku dziewczyna.

Piegowata dziewczyna

4. Wyeksponowane ramiona – jak działają na mężczyzn?

Okazuje się, że nie tylko podkreślony biust i mini spódniczka robią wrażenie na mężczyznach. Wydasz się o wiele bardziej tajemnicza i pociągająca jeśli ubierzesz sukienkę lub bluzkę dyskretnie odsłaniającą ramiona. Odkryte ramię potrafi rozbudzić męska wyobraźnię i podziałać niezwykle zmysłowo. Pamiętaj, że gołe ramię tylko w połączeniu z odpowiednim strojem wywrze na mężczyźnie wrażenie.

warto przeczytać:  Jakie męskie nawyki denerwują kobiety?

5. Usta – co sprawia, że są na czele listy kobiecych atutów?

Usta, zaraz po oczach, są uznawane przez mężczyzna za najbardziej zmysłowy element kobiecej twarzy. Nie podkreślaj ich jednak mocnym, wyzywającym kolorem, bo zamiast przyciągnąć możesz raczej odstraszyć płeć przeciwną. Mężczyźni lubią usta wyraziste, o lekko podkreślonej barwie.

Oczywiście nie ma się co łudzić – płeć brzydka to w głównej mierze wzrokowcy. Zadbaj zatem o szczegóły w swoim wyglądzie, tak, by przyciągały mężczyzn i działały na ich zmysły. Możesz z powodzeniem oczarować pięknym uśmiechem, zalotnym spojrzeniem czy piegami, które dodadzą Ci delikatności i wdzięku.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

1 comment

Add yours
  1. 1
    kulka

    Ciekawostki warte uwagi, wiele się zresztą o tym w internecie mówi i widziałam podobne zestawienia, co jak widać musi mieć jakieś odbicie w rzeczywistości.

+ Leave a Comment