Nie tylko kobiety testują mężczyzn, jak faceci sprawdzają kobiety?


Zwłaszcza na samym początku znajomości zarówno kobieta, jak i mężczyzna próbują w pewien sposób wyczuć usposobienie drugiej osoby, poddając ją różnego typu testom. Wiele z nich to tylko niewinne próby sprawdzenia, jak zachowa się potencjalny partner, jednak niektóre z nich mogą poważnie zaważyć na przyszłości związku. Jak faceci testują kobiety? Poznaj najbardziej popularne metody sprawdzania płci pięknej przez mężczyzn.

Nieoczekiwanie ograniczenie kontaktu ze strony mężczyzny

Jedną z form poddawania kobiety próbie jest ograniczenie przez mężczyznę kontaktu. Zwykle na etapie poznawania się, para wymienia się wiadomościami co najmniej kilka razy dziennie. Jednak co się stanie, gdy mężczyzna przestaje odpisywać na SMSy lub odbierać telefony? Test ten ma na celu sprawdzenie, czy dziewczynie zależy na chłopaku. Zazwyczaj to wystawienie cierpliwości kobiety na próbę wynika z czystej ciekawości, jednak celowe milczenie przedłużające się przez parę dni nie świadczy dobrze o facecie. Zwłaszcza jeśli dziewczyna bezskutecznie próbuje się z nim skontaktować.

Organizowanie spontanicznych spotkań

Jeśli chcesz wiedzieć, jak facet testuje kobietę, zastanów się, czy wszystkie Twoje randki były zaplanowane z wyprzedzeniem, a może niektóre ze spotkań zostały zaaranżowane w ostatniej chwili? To również może być pewien rodzaj poddawania partnerki próbie. W ten sposób mężczyzna sprawdza Twoją spontaniczność i nastawienie do włączenia się, w nie do końca zaplanowane akcje. Oczywiście nie zawsze będziesz mogła dać się ponieść chwili i to również jest w porządku. Kiedy odmówisz, pokażesz mężczyźnie, że jesteś osobą asertywną i masz własne sprawy, które powinien on uszanować.

Rozmowy na temat innych kobiet

Jak jeszcze mężczyzna sprawdza kobietę? Kolejnym testem jest podejmowanie przez faceta tematów dotyczących innych kobiet — np. dziewczyn z sąsiedztwa lub popularnych aktorek. Ten test ma pokazać, czy taka rozmowa wywoła u Ciebie zazdrość lub niepewność. Warto w takiej sytuacji zachować pewien dystans, ponieważ nie należy oczekiwać, że nagle z otoczenia mężczyzny znikną inne kobiety. Jednak jeśli konwersacja staje się dla Ciebie niesmaczna, spróbuj zmienić temat na inny.

Zmniejszanie dystansu fizycznego

Kiedy facetowi zależy na kobiecie, próbuje on zmniejszyć dystans fizyczny, wchodząc w strefę osobistą dziewczyny. W ten sposób próbuje on wybadać, jak zareaguje ona na to, że siedzi blisko niej lub dotyka jej dłoni. Akceptacja kobiety na przebywanie mężczyzny w jej strefie osobistej stanowi dla niego sygnał, że ona również jest zainteresowana bliższą relacją.

Teraz już wiesz, jak facet sprawdza, czy kobiecie zależy na tym, aby stworzyć z nim związek. Jednak testowanie dziewczyn przez mężczyzn może przybierać różne formy i nie zawsze wygląda tak samo. Jak jeszcze według Ciebie facet może testować kobietę? Jesteśmy ciekawi Twoich spostrzeżeń, dlatego podziel się swoimi obserwacjami w komentarzu pod artykułem.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 1
    Elenaa

    Jak dla mnie nieoczekiwane zrywanie kontaktu, to nie oznaka tego, jak faceci sprawdzają kobiety, tylko początek dość dziwnej relacji, która może mieć niezbyt ciekawe konsekwencje….

  2. 2
    Canata

    Eh, mnie co chwilę jakiś facet tak testował…NIe wiem tylko, po co całe te testy i podchody, jakby nie mozna było po ludzku zapytać po prostu….

+ Leave a Comment