Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

na co mężczyźni zwracają uwagę

Tag

Jak rozkochać w sobie faceta?

Jeśli chcesz więc przyciągnąć uwagę mężczyzny, po prostu o siebie zadbaj. Faceci zwracają uwagę na oczy, włosy, usta. Pomyśl o intrygującym makijażu, który podkreśli wszystkie twoje walory…. Słuchaj go Mężczyźni lubią, kiedy kobiety zwracają na nich uwagę. Kiedy rozmawiacie, słuchaj go uważnie. Wymieniajcie się poglądami jak równy z równym….porada o

0

Co lubią mężczyźni w kobietach?

Pewne siebie osoby natychmiast zwracają na siebie uwagę, natomiast nieśmiałe, zakompleksione dziewczyny pozostają na uboczu, niezauważane przez facetów…. Są to aspekty, nad którymi zawsze można też popracować, dlatego szara myszka może zamienić się w oszałamiającą i atrakcyjną dla mężczyzn kobietę….

0

3 skuteczne porady jak dobrze wypaść na pierwszej randce

Jeśli partner odgarnie ci włosy z twarzy lub strąci paprocha z nosa, to nie dlatego że ujmuje to Twojej urodzie ale że jest Tobą zainteresowany i zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły…. Jeżeli kobieta patrzy mężczyźnie głęboko w oczy bawiąc się przy tym włosami, to może on być pewien że partnerka ma ochotę na odrobinę zbliżenia typu wziąć za rękę lub przytulić się….

0