5 pomysłów na randkę, która podniesie Wam poziom adrenaliny


Gdy znudziły się Wam wspólne wyjścia do kina, do restauracji lub na spacer, a do Waszego związku wdarła się nuda, wybierzcie się na randkę, w której w roli głównej wystąpi adrenalina i skrajne emocje. Randki pełne wrażeń pozwolą Wam odkryć się na nowo. Wspólnie spróbujecie swoich sił w nowych, ekstremalnych dyscyplinach. To nie tylko Was zbliży, ale też pomoże w walce z szarą, nudną codziennością, która z czasem wdziera się w każdy związek.

Szybcy i wściekli

Na torze kartingowym szybka randka ma zupełnie inne znaczenie. Emocje i adrenalina towarzyszące wyścigom sprawią, że z pewnością długo pozostanie niezapomniana. Jazda gokartem to nie tylko dobra zabawa, ale też rywalizacja. Możecie usiąść w osobnych bolidach i się ze sobą ścigać, ustalając wcześniej, co będzie nagrodą dla zwycięzcy. Może masaż? Panie, które boją się same prowadzić, z pewnością będą szczęśliwe, gdy usiądą obok swoich mężczyzn. A oni chcąc im zaimponować, zabiorą je na niezapomnianą przejażdżkę.

Lot w przestworzach

Chyba każdy z nas lubi bujać w obłokach. Możecie zrobić to razem, wybierając się na lot balonem. Znajdziecie się ponad 100 metrów nad ziemią, co wpłynie na Wasz poziom adrenaliny. Nie ma co się bać, nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwał pilot. Z góry będziecie mogli obserwować piękne widoki. Razem spojrzycie na świat z zupełnie innej perspektywy, przeżyjecie wspólnie coś wyjątkowego, co Was do siebie zbliży.

Strzał prosto w serce

Jeśli wielokrotnie zdarzało Wam się żartować, że trafiła Was strzała amora, to może nadszedł czas, by samemu zacząć strzelać? Nie do siebie, rzecz jasna, a do tarczy. Na strzelnicy czekają na Was niezapomniane wrażenia, ogromne emocje i adrenalina. Tam pod okiem instruktora nauczycie się, jak zawsze trafiać w dziesiątkę. Stając do rywalizacji, podniesiecie sobie poprzeczkę. Być może okaże się, że jest wśród Was znakomity strzelec.

Jazda bez trzymanki

To propozycja nie tylko dla fanów czterech kółek, ale dla każdego, kto chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę. Jeśli lubicie wyzwania i wysoki poziom adrenaliny, wybierzcie się na przejażdżkę quadem. Emocje gwarantowane! Każde z Was pojedzie osobno, więc będziecie mieli o czym sobie opowiadać, gdy po wszystkim udacie się na odpoczynek. Szalony pomysł? Skąd! Do odważnych świat należy!

Spotkanie na szczycie

Ostatnia propozycja jest skierowana do wszystkich tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Wspinaczka to sport w którym liczy się nie tylko kondycja i siła, lecz także zaufanie do asekurującej nas osoby. Właśnie dlatego jest świetną propozycją dla każdej pary. Możecie wspinać się na zmianę, asekurując się i dopingując, czym wzmocnicie Wasze relacje lub ścigać się, by spotkać się na szczycie. Ogromne emocje i duch rywalizacji sprawią, że będzie to niezapomniana randka.

Spacer po parku, kolację w restauracji i seans w kinie można zastąpić bardziej wyszukanymi pomysłami. Wystarczy odrobina kreatywności i odwagi. Wybierając chociażby jedną spośród podanych powyżej propozycji, wniesiecie do swojego związku coś nowego. Randka pełna adrenaliny, skrajnych emocji i niezapomnianych wrażeń, zbliży Was do siebie i pozwoli przeżyć wspólnie coś niezwykłego.

Rating: 4.0/5. From 4 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

4 Comments

Add yours
  1. 1
    Kama

    Ciekawe pomysły, ale szczerze mówiąc to nie wiem czy bym się zdecydowała na coś podobnego. Jak dla mnie to jednak byłoby… zbyt emocjonujące. Wolę bardziej tradycyjne, a przynajmniej spokojniejsze randki.

  2. 4
    Nowa_Pani

    Mnie chyba najbardziej podobałby się pomysł, żeby poszaleć na strzelnicy. Zdobywanie szczytów to także świetny sposób na spędzanie czasu, aktywne pary na pewno byłyby zadowolone.

+ Leave a Comment