5 pomysłów na wspólny wieczór


Pewnie większość z was była już w takiej sytuacji, że trzeba było zaplanować wspólny wieczór z drugą osobą, mając już dość wieczorów spędzonych przed telewizorem, lub w niedalekim pubie.
Oto 5 pomysłów na wspólny wieczór który zapadnie na długi czas w waszą pamięć.

1. Kilka drinków, bądź jedzenie w różnych miejscach

Jeśli mieszkacie w dużej miejscowości możecie wybrać się do centrum gdzie toczy się wieczorem całe życie towarzyskie i skorzystać z oferty kilku z nich, najlepiej uprawiać tą swoistą lżejszą wersję „clubbingu” w większych miastach typu : Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań itd.

warto przeczytać:  Zwierzęta które leczą, czyli 5 terapii ze zwierzętami

2. Klasyczny spacer

Jeśli jest ciepło na zewnątrz i twój towarzysz nie ma nic przeciwko aktywniejszemu spędzaniu czasu – zabierz go na spacer do parku, bądź innego romantycznego miejsca, weźcie ze sobą coś przy czym miło spędzicie czas i zrelaksujcie się razem. Po wszystkim wróćcie do domu i wypijcie po lampce szampana, bądź wina.

3. Kolacja w terenie

To bardzo kreatywny pomysł, który może zaimponować niejednej dziewczynie. W domu przygotuj jedzenie, zapakuj je na wynos i weź ze sobą jakiś koc, bądź przenośny stolik i krzesełka o ile wybierasz się samochodem. Wybierz jakieś romantyczne i wyjątkowe miejsce; jak polana przy lesie, albo dach jakiejś kamienicy w gwieździsty wieczór. Zjedzcie razem i posiedźcie jakiś czas w tym miejscu.

warto przeczytać:  Najpopularniejsze 10 produktów hurtowni fryzjerskich

4. Wieczór w jej stylu

Jeśli to ona ma mieć dużą przyjemność z tego wieczoru – weź ją na zakupy, zorganizuj jakiegoś kwiatka, zrób jej masaż w domu przy puszczonej nastrojowej muzyce, ewentualnie wspólna kąpiel w łazience pełnej świeczek, po takim wieczorze kobieta będzie bardzo zadowolona.

5. Opcja: „Tourne”

Jest to najbardziej aktywna forma spędzania czasu, swoista kwintesencja spędzania czasu razem. O co w niej chodzi ? O połączenie kilku planów. Możecie iść na spacer, później do kina, bądź do teatru, zjeść kolację w plenerze i wybrać się do domu. Łączyć sposoby można dowolnie, wymyślać nowe i spędzać kolejne magiczne wieczory razem.

Rating: 4.5/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

5 Comments

Add yours
  1. 3
    pozytywka

    My lubimy spędzać czas wieczorem po prostu w domu. Coś sobie ugotujemy, obejrzymy film. Czasem wyjdziemy do kina, na spacer lub na kolację. Częściej jednak wieczory spędzamy ze znajomymi.

  2. 5
    Honorata

    Mnie najbardziej podoba się opcja połączenia kilku pomysłów – i kino, i kolacja, i rozmowa. Ale wiadomo, że nie zawsze tak można.

+ Leave a Comment