Jak zaimponować dziewczynie?


Często pewnie zastanawiasz się w jaki sposób mógłbyś zaimponować dziewczynie, by i ona bardziej zaczęła angażować się w Waszą relację i przede wszystkim zaczęła Cię doceniać. Jest kilka sposobów, by zachwycić sobą kobietę, a jeśli nie wiesz jak to zrobić, koniecznie przeczytaj poniższy tekst.

Co kobieta chciałaby wiedzieć o mężczyźnie?

Sprawa w gruncie rzeczy nie jest taka prosta, ponieważ wielu panów ma tendencje do zbytniego materializowania. Na przykład dziewczyna, która zapyta czym się poruszasz po mieście wcale tak naprawdę nie chce usłyszeć jaki model, markę oraz rocznik samochodu posiadasz. Co więc taka kobieta chciałaby wiedzieć? Na pewno musisz zdać sobie sprawę z tego, że pytanie o przemieszczanie jest tak naprawdę pytaniem o to czy jesteś zaradny, czy mimo iż nie posiadasz auta umiesz wszystko dobrze zorganizować. Dlatego aby zrozumieć w pełni pytania zadane przez płeć piękną musisz wykazać się odrobiną empatii i…znajomością kobiecej natury.

warto przeczytać:  Słownik relacji damsko-męskich, czyli co tak naprawdę myśli kobieta

Para z psami na kolanach

Czym ująć dziewczynę?

Ująć kobietę można właściwie tylko odpowiednim zachowaniem, emocjami, uczuciowością. Każda dziewczyna marzy, by spotkać na swej drodze prawdziwego gentelmena, mężczyznę, który będzie szarmancki i kulturalny. Takiego, który otworzy jej drzwi (nie tylko swojego drogiego samochodu). Dziewczyny oczekują od mężczyzn opiekuńczości, zapewnienia poczucia bezpieczeństwa i pomocy w trudnych sytuacjach. Swoją męską siłę możesz pokazać nie tylko chwaląc się swoimi osiągnięciami, ale poprzez prowadzenie kobiety pod ramię podczas randek. Każda z pań na pewno będzie zadowolona mogąc wesprzeć się na męskim ramieniu.

Jakie umiejętności imponują kobiecie?

Kobiety, zaliczane do słabej płci, lubią kiedy facet ma pewne umiejętności. A jakie? Miło byłoby gdybyś zaskoczył dziewczynę tym, że potrafisz gotować. I nie chodzi tu o typowe spaghetti, które potrafi przygotować każdy. Po prostu ją zaskocz! Może zrób jakąś nietypową włoską potrawę, może jakieś ciasto?

warto przeczytać:  4 typy zazdrosnych dziewczyn

Powinieneś także wiedzieć, że dziewczyny (oczywiście nie wszystkie) nie radzą sobie z majsterkowaniem. Kiedy zepsuje im się w domu kran lub jakieś urządzenie odmówi współpracy chcą poczuć, że jest przy nich ktoś, kto będzie umiał naprawić usterkę, a jeśli już nie, to przynajmniej doradzić, co dalej zrobić z takim kłopotem.

Mężczyzna z gitarą

Czego jeszcze pragną kobiety?

Kobieta to skomplikowana istota, z jednej strony nie szuka macho, samca alfa ani zbytniego wrażliwca, z drugiej stawia na emocje i empatię. Miło jednak by było gdybyś oprócz zdolności do majsterkowania wykazał się jeszcze jakimś hobby. To może być gra na gitarze, znajomość sztuki, umiejętność rysowania, śpiewania. Jeśli masz coś, co ona może docenić, a Ty krępujesz się jej to pokazać, nie zwlekaj, tylko ujawnij swoje talenty.

warto przeczytać:  Co na walentynki dla faceta?

Nie zapominaj, że wiele kobiet lubi mężczyzn, którzy są otwarci, przyjaźni i szczerzy, ale także skorzy do rozrywki. Jeśli zatem jeszcze nie potrafisz tańczyć, to czas to nadrobić. Pamiętaj także o schludnym wyglądzie, nawet najbardziej interesujący facet nie zaimponuje dziewczynie kiedy przyjdzie na spotkanie w pogniecionych spodniach i koszuli, która dni świeżości ma już dawno za sobą.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

+ There are no comments

Add yours