5 typów kobiet, z którymi warto się umówić


Nie znalazłeś jeszcze swojej drugiej połówki, a poszukiwanie nie idzie Ci tak jak sobie wyobraziłeś? Nie martw się, w tym artykule przedstawię Ci 5 typów kobiet, którymi warto się zainteresować i z którymi warto się spotkać.

Na pewno przedstawione tutaj typy kobiet nie należą do szablonowych, więc jeśli szukasz niebanalnego związku to tylko z jednym z opisanych poniżej typów kobiet.

1. Imprezowiczka

Na pewno typ kobiety lubiącej imprezy może Cię zainteresować jeśli szukasz przygód. Taka kobieta jest spontaniczna, odważna i śmiało potrafi wyrażać swoje uczucia. Nigdy nie będziesz się z nią nudzić, więc jeśli jesteś typem domatora to z pewnością nie jest partnerka dla Ciebie. Dziewczyna imprezowa nie będzie tolerowała kontrolowania z Twojej strony – takie próby na pewno zakończą się zerwaniem znajomości. Licz się z tym, że kobieta mająca wyluzowany stosunek do życia podoba się wielu facetom, więc na pewno będziesz mieć mnóstwo rywali.

warto przeczytać:  Czego nie robić na pierwszej randce?

Kobieta pije drinka

2. Joginka

Jest typem kobiety, która ceni sobie naszą planetę i stara się kultywować zdrowy styl życia. Niewątpliwym plusem tego typu dziewczyny jest to, że stawia na naturalność, maluje się minimalnie – jeśli więc jesteś zwolennikiem kobiet o dziewczęcym wyglądzie, powinieneś umówić się z typem joginki. Ponadto kobieta taka nie ma w zwyczaju chodzić na imprezy do białego rana, przeważnie skupia się na poszerzaniu wiedzy i prawdopodobnie na angażuje się w działalność społeczną.

Kobieta ćwiczy jogę

3. Bizneswoman

Bizneswoman jest niewątpliwie kobietą sukcesu, nieraz mającą niewiele czasu dla siebie. Taki typ kobiety potrzebuje rozrywki, rozweselenia i nierzadko mentalnego wsparcia. Tak, tak, kobieta sukcesu wcale nie jest nieczułym cyborgiem, ma także swoje słabe strony choć skończyła trzy kierunki studiów, zna 6 języków i właśnie robi doktorat. Taką kobietę na pewno należy podziwiać, okazać jej zainteresowanie, bo przecież ona bardzo tego potrzebuje.

warto przeczytać:  Poznaj 6 sposobów, za pomocą których dowiesz się jak zdobyć kobietę

Kobieta siedzi przy komputerze

4. Domatorka

Typ domatorki jest typem kobiety, która nie potrzebuje przygód, by poczuć się szczęśliwą. Do pełni szczęścia domatorce wystarczy dom, mąż i dzieci. Taka kobieta z pewnością ma talent kulinarny, jest świetną gospodynią i strażniczką domowego ogniska. W związku z domatorką na Tobie będzie spoczywał ciężar utrzymania domu, wynagrodzi Ci to jednak pyszny obiad na stole każdego dnia. Uważaj tylko, by Twój brzuch nie zaczął drastycznie zwiększać objętości. Jeśli jednak lubisz stabilizację, na pewno warto umówić się z dziewczyną-domatorką.

Kobieta trzyma kwiaty i klęka na łóżku

5. Pani psycholog

Ten typ kobiety zrobi wszystko dla poprawy jakości Waszego związku, więc masz pewność, że gdy przyjdzie kryzys w partnerstwie, pani psycholog cudownie uzdrowi sytuację. Taka kobieta lubi przedyskutować problem, zamiast kultywować ciche dni. Ma to naturalnie mnóstwo bardzo dobrych stron, ale jeśli nie jesteś typem mówcy, zastanów się nad taką znajomością. Dla wrażliwego introwertyka związek z panią psycholog może jednak okazać się strzałem w dziesiątkę.

warto przeczytać:  Zazdrostki, lambrekiny i inne, przy których nie możesz liczyć na pomoc faceta...

Opisane typy kobiet należą do mniej spotykanych, może poza domatorką. Pamiętaj, by umawiając się z dziewczyna na randkę dobrze poznać jej upodobania. W końcu zaangażowanie może przyjść bardzo prędko, a Ty możesz za późno otworzyć oczy. Czasem więc warto zamienić typ imprezowiczki na spokojniejszą joginkę.

Rating: 4.5/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours

+ Leave a Comment