Co lubią mężczyźni w kobietach?


Choć kobiety myślą, że faceci zwracają wyłącznie uwagę na ich wygląd, są w bardzo dużym błędzie. I pomimo tego, że uroda jest wysoko na ich liście priorytetów, to jednak nie wszystko. Co jeszcze mężczyźni lubią w kobietach?

1. Atrakcyjny i zadbany wygląd u kobiety

Kobieta wcale nie musi mieć wyglądu supermodelki, posiadać długie nogi, czy talię osy. Szczególnie, że zawsze nogi można wydłużyć przy pomocy szpilek, talię podkreślić paskiem i wybierać takie ubrania, w których wygląda się najkorzystniej.

Mężczyźni lubią przede wszystkim kobiety zadbane, takie, po których od razu widać, że wiedzą, jak sprawić, by ich cera wyglądała korzystniej, a włosy lśniły się w blasku słońca. Co więcej, są to rzeczy, na które same kobiety mają wpływ.

warto przeczytać:  Poznaj 6 sposobów, za pomocą których dowiesz się jak zdobyć kobietę

A co faceci szczególnie lubią w wyglądzie płci pięknej? Długie włosy, duże oczy (tu zawsze można wspomóc się odpowiednim makijażem), podkreślone usta i odsłonięte kawałki ciała. I tutaj też wcale nie trzeba popadać w skrajność i ubierać wydekoltowaną mini – wystarczy kobieca sukienka lub odsłonięte ramiona.

2. Kobiecy uśmiech

Choć jest to związane z wyglądem, należy jednak podkreślić, że to, co faceci cenią sobie u kobiet, to szczery uśmiech, który często pojawia się na ich twarzy.

Każda osoba, która często i chętnie się uśmiecha jest postrzegana za sympatyczną i towarzyską, świadczy to również o posiadaniu dużego poczucia humoru. Warto też zauważyć, że uśmiech może mieć uwodzicielski i zmysłowy charakter

3. Poczucie humoru

Ten punkt automatycznie wynika z poprzedniego, ponieważ szeroki uśmiech bezpośrednio związany jest z poczuciem humoru u danej osoby.

warto przeczytać:  Jak spakować się na wakacje? Jaka walizka, jaka torebka na wakacje?

Nikt nie lubi wiecznie niezadowolonych, negatywnie nastawionych do świata osób bez poczucia humoru. Co więcej, faceci lubią, jak dziewczyna ma dystans do siebie i potrafi śmiać się z własnych słabostek oraz wad. Natomiast obrażalska pannica sprawia jedynie wrażenie zadufanej w sobie księżniczki.

4. Pewność siebie

Co prawda każda kobieta powinna czasami być bezbronną i nieśmiałą istotą, którą ocalić może jedynie mężny rycerz na białym koniu, to jednak na co dzień powinna być zdecydowana i pewna siebie.

Pewność siebie najczęściej objawia się w stroju, sposobie mówienia, gestykulacji. Są to aspekty, nad którymi zawsze można też popracować, dlatego szara myszka może zamienić się w oszałamiającą i atrakcyjną dla mężczyzn kobietę.

Pewne siebie osoby natychmiast zwracają na siebie uwagę, natomiast nieśmiałe, zakompleksione dziewczyny pozostają na uboczu, niezauważane przez facetów. Jest jeszcze jedna rzecz, którą warto mieć na uwadze – mężczyźnie nie znoszą, jak kobieta na komplement odpowiada narzekaniem i uwypuklaniem swoich wad.

warto przeczytać:  Jakie męskie nawyki denerwują kobiety?

5. Kulinarne umiejętności

O ile facet nie jest uzdolnionym kucharzem, to jednak woli, jak to kobieta dla niego gotuje. Co więcej, powinna gotować dobrze. No, przynajmniej przywozicie.

Natomiast odstraszające jest dla nich, gdy kobieta na wstępie mówi, że nie lubi i nie potrafi gotować. Nie chce się też tego nauczyć, nawet dla niego. Co tu dużo pisać, faceci lubią jeść. A ktoś to jedzenie musi przyrządzać, najlepiej w atrakcyjnym fartuszku.

Rating: 4.5/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

3 Comments

Add yours
  1. 1
    Olina

    Sądziłam, że będzie to bardziej płytkie podejście, ale nie i jestem mile zaskoczona. Choć wiadomo co facet to inny pogląd i myślę, że warto byłoby do listy dopisać charakter.

+ Leave a Comment