Jak zrobić wrażenie, zaimponować dziewczynie?


Jak jej zaimponować? Jak pokazać, że naprawdę mi zależy? – to pytania, które dręczą niejednego mężczyznę. Każda kobieta jest inna, więc trudno jednoznacznie na nie odpowiedzieć. Jednak są pewne zachowania, które działają na płeć piękną niczym magnes, jakie? Podpowiadamy.

Zrób jej niespodziankę

Nikt z nas nie lubi rutyny, a już w szczególności kobiety. Dlatego kreatywne niespodzianki to klucz do serca każdej z Pań. Jeśli chcesz jej zaimponować, musisz ją jakoś zaskoczyć… Może to być spontaniczny wyjazd, samodzielnie przygotowana kolacja czy piknik nad pobliskim jeziorem. Jeśli razem mieszkacie, możesz też urządzić domowe SPA, dzięki któremu będzie mogła się zrelaksować, gdy wróci zmęczona z pracy. Pomysłów jest naprawdę wiele, wystarczy tylko trochę dać się ponieść wyobraźni… Nie bój się poprosić o pomoc jej przyjaciółki, one najlepiej będą wiedziały, jak urządzić idealną niespodziankę i z pewnością chętnie pomogą ci w organizacji.

warto przeczytać:  Kiedy facetowi zależy na kobiecie?

Bądź dobrym słuchaczem

Najlepszym sposobem na zaimponowanie jest udowodnienie kobiecie, że rzeczywiście słuchasz tego, co do ciebie mówi. I wbrew pozorom wcale nie chodzi tutaj o spełnianie jej zachcianek… Wręcz przeciwnie, ważne jest to, abyś wiedział o swojej wybrance jak najwięcej i potrafił to dobrze wykorzystać. Podczas rozmowy słuchaj tego, co ma ci do powiedzenia i spróbuj do tego nawiązać przy następnej dyskusji. Pokaż, że rzeczywiście słuchałeś jej opowieści, nawet jeśli niespecjalnie cię interesowały… Staraj się też wyłapać z rozmowy jak najwięcej informacji o twojej wybrance i wykorzystaj je, kupując np. prezent w ulubionym kolorze czy zabierając ją w miejsce, o którym marzyła. Pamiętaj, że dużo bardziej ucieszy ją prezent czy gest, o którym ci nie wspominała, a ty mimo to wiedziałeś, że będzie trafiony…
Randka, pomysł na randkę

warto przeczytać:  Jak rozpoznać, że facet naprawdę kocha?

Jak zrobić wrażenie na pierwszej randce?

A jak zaimponować dziewczynie na pierwszym spotkaniu? Jak sprawić, że zacznie myśleć o tobie w jak najlepszych kategoriach? Przede wszystkim zachowuj się jak dżentelmen, kultura jest zawsze w modzie. Co oczywiście nie oznacza, że masz się popisywać i całować swoją wybrankę po rękach…, ale przepuszczenie w drzwiach, kupienie kwiatka czy zaproszenie do restauracji są jak najbardziej mile widziane. Ponadto bądź dla niej zwyczajnie miły i wyrozumiały, na przykład nie rób afery na pierwszym spotkaniu, jeśli spóźni się parę minut. Pokaż jej też, że może się czuć przy tobie bezpieczna, zaopiekuj się nią. Jeśli umawiacie się na randkę wieczorem, po spotkaniu odprowadź ją do domu, na przystanek, zamów taksówkę lub sam ją odwieź, jeśli przyjechałeś samochodem. Jeśli spotkaliście się po południu lub, gdy po prostu nie odprowadziłeś jej pod same drzwi, napisz lub zadzwoń czy dotarła do domu? Czy wszystko jest w porządku? To drobne gesty, które mogą dla niej wiele znaczyć, które są świetnym dowodem na to, że naprawdę ci na niej zależy.

warto przeczytać:  Jak spakować się na wakacje? Jaka walizka, jaka torebka na wakacje?

Pamiętaj, że aby zaimponować dziewczynie wcale nie musisz kupować jej drogich prezentów, ani przechwalać się swoim dobytkiem. Wręcz przeciwnie, małe gesty i umiejętność słuchania drugiej osoby, to klucz do serca każdej kobiety.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 1
    Cloe

    Bycie dobrym słuchaczem to najlepsza z tych rad:). Mam wrażeni, że trudno jest dziś znaleźć faceta, który nie ma ego jak himalaje, więc słuchający i empatyczny wyjątek na pewno będzie miał wzięcie.

  2. 2
    Wincenty

    Pierwsza zasada – bądź sobą, choć może bardziej romantyczny. Nie ma sensu robić na siłę wrażenia na kobiecie, a potem okaże się, że taki jaki jesteś tak naprawdę, to nie za bardzo jej się podobasz. Nie ma co kozaczyć.

+ Leave a Comment