Co podarować kobiecie na walentynki?


Na pewno wiesz o tym, że ile kobiet, tyle oczekiwań co do walentynkowych prezentów. Jeśli jednak już jakiś czas jesteś ze swoją ukochaną, zdążyłeś już zapewne poznać jej pragnienia. W święcie zakochanych nie chodzi jednak o spełnianie marzeń, ale o zaznaczenie jak wiele dla Ciebie znaczy dana osoba. Podpowiadamy co podarować kobiecie na walentynki.

Kwiaty na walentynki

No właśnie, wprawdzie kwiaty nie stanowią prezentu samego w sobie, a jedynie dodatek, warto przemyśleć kwestię ich wyboru. Jedno możemy podpowiedzieć Ci już teraz: kwiaty na walentynki na pewno powinny być piękne i wyjątkowe. Możesz tutaj skorzystać z mowy kwiatów lub wybrać ich rodzaj najbardziej lubiany przez Twoją dziewczynę. Sądzimy jednak, że najbardziej wymowne będą róże i to o intensywnej czerwonej barwie.

Czerwone róże

Biżuteria w dniu zakochanych

Na rynku jest mnóstwo błyskotek, które na pewno Twoja wybranka chciałaby mieć. Aby nie ryzykować jednak nietrafionego prezentu, warto wybrać się do sklepu razem z ukochaną. Co roku też znane firmy jubilerskie prześcigają się w pomysłach na prezenty dla kobiet. Może skorzystasz z ich walentynkowej oferty?

Walentynkowa książka

Być może zabrzmi to mało romantycznie, ale książka może być doskonałym prezentem na walentynki jeśli Twoja wybranka jest na przykład molem książkowym. A w momencie gdy zupełnie nie wiesz co czyta Twoja dziewczyna, warto przyjrzeć się temu tematowi bliżej i podpatrzeć jakie książki mogłyby jej sprawić przyjemność.

Kosmetyki dla ukochanej

Kobieta, która maluje się na co dzień na pewno zawsze ma niedosyt kosmetyków. Szminka w pięknej barwie pasującej do jej karnacji lub zmysłowa paletka cieni na pewno ucieszą Twoją wybrankę. Tylko nie mów, że się nie znasz i nie wiesz jaki kosmetyk jej kupić na walentynki. Najlepiej zaobserwuj czego używa Twoja ukochana i dobierz coś w jej stylu. Sprawisz jej na pewno ogromną przyjemność.

Kosmetyki wśród kwiatów

Wspólne wyjście

Wspólne wyjście również może być bardzo trafionym prezentem i to nie tylko wtedy kiedy Twoja ukochana jest kinomanką lub wielbicielką teatru. Zabierz ją podczas walentynek na niezapomniany seans filmowy lub przedstawienie – dobra zabawa gwarantowana. I kto wie czy taki prezent nie ucieszy jej bardziej niż coś wymiernego.

Bielizna na dzień zakochanych

Z Twojego punktu widzenia najbardziej zmysłowym prezentem walentynkowym może być właśnie bielizna. My zupełnie się z tym zgadzamy, istniej jednak pewne „ale”. Jeśli już długo się znacie, a Wasza wieź wciąż się pogłębia to jest to doskonały pomysł. Seksowny komplet lub zwiewna halka na pewno bardzo ucieszą Twoją ukochaną. Zresztą nawet jeśli do końca nie jesteś pewien jaka bielizna byłaby najbardziej odpowiednia, warto podpytać ekspedientek w sklepie.

Pamiętaj, że obdarowując swoją dziewczynę czy narzeczoną wyrażasz swoje przywiązanie do niej, pokazujesz jak bardzo ci na niej zależy. Podarunek walentynkowy może być także drobiazgiem, ale świadczącym o głębokim uczuciu. Dlatego bardziej niż to, co dajesz kobiecie na walentynki, liczy się głównie fakt, że dzień zakochanych jest Waszym świętem, że chcecie umocnić Waszą więź i być może pomyśleć o wspólnej przyszłości.

Rating: 4.5/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

1 comment

Add yours

+ Leave a Comment