Jak zaplanować niezapomnianą randkę?


Chcesz zaprosić swoją drugą połówkę na wyjątkową randkę, ale nie masz, jak ją zorganizować? Nie martw się – przychodzimy Ci z pomocą. Sprawdź nasze wskazówki, jak zaplanować niezapomnianą randkę.

Gdzie szukać pomysłów na randkę?

Zacznijmy od tego, gdzie szukać pomysłów na randkę. Najlepiej i teoretycznie najprościej jest sugerować się zainteresowaniami osoby, którą chcesz zaprosić. Jeśli miejsce/tematyka spotkania będą dopasowane do jej pasji, tym, czym najchętniej zajmuje się na co dzień, możesz mieć pewność, że zostanie to docenione. To się jednak sprawdzi wtedy, gdy po raz pierwszy organizujesz taką randkę, potem może to już nie być zaskoczeniem.

No dobrze, to gdzie w takim razie szukać dalszych inspiracji? Pomysły na randkę znajdziesz na blogu narandce.pl, tam również możesz zapoznać się ze wskazówkami, jak się ubrać czy o czym rozmawiać podczas rendez-vous. A teraz przejdziemy do kilku kroków, dzięki którym zaplanujesz idealne spotkanie.

warto przeczytać:  Jak masować kobietę i gdzie?

Krok 1. Termin randki

Mogłoby się wydawać, że ustalenie terminu spotkania to kwestia najprostsza i najbardziej błaha. No cóż, niekoniecznie. Dlaczego?

Są takie terminy, które choć pozornie stworzone na randkę, okazują się klapą. Przykład? 14 luty, czyli walentynki. Wtedy wszystkie pary umawiają się na romantyczną kolację, do kina. A czy można uznać spotkanie za niezapomniane, jeśli wkoło jest tłum ludzi? Właściwie tak, aczkolwiek mamy wątpliwości, czy wspomnienia te będą tak pozytywne, jakbyś tego oczekiwał.

Piątkowy lub sobotni wieczór to również może być nie najlepszy termin, zwłaszcza wtedy, gdy rezerwujesz stolik w modnej knajpce. Trudno o atmosferę intymności, a przecież na tym właśnie powinno Ci zależeć.

warto przeczytać:  Jak uwieść kobietę?

Jeśli ma to być randka-niespodzianka, owiana tajemnicą, musisz się upewnić, że Twoja druga połówka nic nie zaplanuje na ten dzień. Można uciec się do subtelnych wybiegów i poprosić o zarezerwowanie tego czasu ze względu na jakieś ważne sprawy.

Krok 2. Miejsce spotkania

Równie ważną kwestią jest miejsce spotkania. Może to być restauracja, w której nie jest łatwo zarezerwować stolik, ale też… Twoje własne mieszkanie. Przygotowana przez Ciebie kolacja, wino, świece – to wszystko tworzy romantyczny nastrój, atmosferę intymności. I wymaga większego zaangażowania, niż wykonanie jednego telefonu.

Równie dobrym pomysłem jest wycieczka lub piknik, zwłaszcza o zachodzie słońca w miejscu, z którego roztaczają się przepiękne widoki. Mieszkacie nad morzem? Znajdź ustronne miejsce na plaży, rozłóż tam składany stolik i krzesła, zapakuj wcześniej jedzenie. Efekt może przerosnąć nawet Twoje oczekiwania. To samo można zrobić w górach, nad jeziorem, wszędzie.

warto przeczytać:  Czego mężczyźni nie lubią w kobietach?

Krok 3. Plany na randkę

Czasami wystarczy samo pyszne jedzenie, klimat oraz rozmowa. Ale można też nieco uatrakcyjnić plany. W jaki sposób? Przygotować wcześniej grę-zagadkę, której celem będzie odnalezienie przez Twoją drugą połówkę miejsca randki lub zorganizować przejazd kolejką krzesełkową czy rejs łódką. Randka może odbywać się także podczas popularnej wystawy, w galerii sztuki czy… w escape room’ie – tak naprawdę wszystko zależy od zainteresowań drugiej osoby. Dlatego nasza ostatnia rada brzmi – zanim zaczniesz planować niezapomnianą randkę, weź pod uwagę to, co szczęśliwa/y wy banka/ek lubi najbardziej.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

1 comment

Add yours
  1. 1
    Iwona

    Niezapomnianą randka? Myślę, że to czasami wynik tego, jak bardzo dobrze się tego dnia razem czuje dwoje ludzi. Czy tu trzeba jakichś specjalnych zabiegów? Raczej nie. Najważniejsze to być sobą.

+ Leave a Comment