Czym są halki wyszczuplające?


Wiele z nas uwielbia nosić sukienki, zwłaszcza w sezonie letnim. Jednak nie zawsze nasza figura będzie dobrze w takim stroju wyglądać. Dla tych kobiet, które nie czują się pewnie ze swoją sylwetką, stworzono halki wyszczuplające.

Co to są halki wyszczuplające?

Halki wyszczuplające to, podobnie jak wyszczuplające body czy też gorsety, bielizna, która ma na celu ściągnięcie poszczególnych warstw tłuszczu z ciała i ułożenie ich w odpowiedni sposób. Ze względu na to, że halki wyszczuplające mogą skutecznie wymodelować sylwetkę, kobiety często wybierają ten rodzaj bielizny pod opięte sukienki. Halka wyszczuplająca to akcesorium, które pozwoli Ci włożyć ulubiony strój, nie czując się przy tym ciężko czy niepewnie.

warto przeczytać:  Jakie komplementy mówić kobiecie? Zobacz, co chce usłyszeć Twoja ukochana!

Jak działają halki wyszczuplające, oraz ogólnie bielizna wyszczuplająca? Sekret tkwi w materiale, a właściwie włóknom, z jakich stworzona jest halka. Duża elastyczność materiału w połączeniu ze ściągającymi paskami „spina” ciało i nadaje mu pożądany kształt. Niektóre rodzaje bielizny mają specjalne usztywnienia, które pozwalają wymodelować ciało jeszcze bardziej.

Jak wybrać halkę wyszczuplającą?

Przygotowując się do wyboru halki wyszczuplającej z pewnością pierwszym, na co zwrócisz uwagę, będzie jej rozmiar. Ważne jest, aby dobrać halkę wyszczuplającą bezpośrednio do rozmiaru ciała i nie katować się zbyt małą bielizną. Za ciasna halka, nie dość, że zwiększy dyskomfort, to nie spełni swojej funkcji – nie będzie wyglądać dobrze, a grudki tłuszczu nie zostaną rozprowadzone po całym ciele. Wybierz więc halkę wyszczuplającą w swoim rozmiarze.

warto przeczytać:  Jak myśli facet? 5 rzeczy, które najbardziej irytują kobiety

Halki wyszczuplające mogą mieć różne warianty. Te z usztywnieniem biustu i pasem w talii wymodelują piersi i ustabilizują postawę, natomiast halki z nogawkami dodatkowo wysmuklą uda.

Halkę możesz dobrać również pod kątem koloru. Jeśli sukienka, jaką chcesz włożyć, będzie wykonana z lekkiego materiału i prześwitująca, nie jest dobrym pomysłem wybieranie halki w ostrych kolorach. Warto wybrać kolor cielisty lub beżowy.

Pod jaką sukienkę halka wyszczuplająca?

Halki wyszczuplające mają różne wzory i kolory. Warto dobrać odpowiednią halkę do kroju sukienki. Jeśli chcesz włożyć sukienkę na halkę wyszczuplającą, miej jednak pewność, że strój pasuje rozmiarem i halka nie będzie wystawać. Również sukienka z bardzo dużym dekoltem nie będzie dobrym pomysłem, ponieważ halka może przebijać przez strój.

warto przeczytać:  Jaka bielizna na noc z mężczyzną? Do spania i nie tylko

Jeśli jednak wybierzesz dobrze dopasowaną halkę, wybór odpowiedniej sukienki nie powinien stanowić problemu. Pamiętaj, że możesz mieć w zapasie kilka halek różnej długości, które będziesz mogła dowolnie zmieniać w zależności od stroju, jaki postanowisz włożyć danego dnia.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
 1. 1
  Kobita

  Halka wyszczuplająca? Oj no nie wiem. Po co się tak męczyć? A to w ogóle jest zdrowe? Takie ściskanie narządów wewnętrznych? Sama nie wiem…

  • 2
   Lucky Lucy

   Jak się dobrze dobierze rozmiar to żadne narządy nie są ściskane, męczyć też się nie męczysz, najpierw sprawdź, a później narzekaj, kochana 🙂

+ Leave a Comment