Jak masować kobietę i gdzie?


Relaksować można się w różny sposób, poprzez czytanie, spacery, oglądanie ulubionego serialu, ale także poprzez masaż. Doskonale redukuje on stres i przywraca zaburzoną równowagę ducha i ciała. Masować można plecy, stopy, dłonie, a także wykonać masaż erotyczny. Jak zatem masować kobietę, by sprawić jej przyjemność?

Jak masować kobiecie plecy?

Masaż może być doskonałym pomysłem na prezent dla ukochanej kobiety. Nie dość, że poświęcasz jej swój czas, czule ją dotykasz to jeszcze ma ona z tego niekłamaną przyjemność. Czy może istnieć lepszy sposób na relaks? Oczywiście na początku powinieneś skupić się na głaskaniu – delikatne wyciszy organizm, a silniejsze doda energii i podziała pobudzająco. Głaskać możesz poprzecznie i wzdłuż osi, ale także okrężnie (koło łopatek). Tylko od Ciebie i upodobań partnerki zależy w jaki sposób będziesz masował: czy opuszkami palców, powierzchnią dłoni, czy kłębami kciuków. Ważne, aby Twoja partnerka położyła się na brzuchu i ręce ułożyła wzdłuż tułowia. Masować możesz także bujając ukochaną na boki. Kobiecie taki masaż na pewno się spodoba, ponieważ jest delikatny, a kto wie, może w przyszłości odwdzięczy Ci się tym samym?

warto przeczytać:  Jak spakować się na wakacje? Jaka walizka, jaka torebka na wakacje?

W jaki sposób pomasować jej stopy?

Od sposobu, w jaki będziesz masował plecy swojej partnerce zależy tak naprawdę co wydarzy się tego wieczoru, a może wydarzyć się wiele… Stopy są bardzo wrażliwą na dotyk częścią ciała – odpowiednia stymulacja może pobudzić (nawet erotycznie) lub całkowicie odprężyć. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o tym, że każde miejsce na stopie ma swój odpowiednik w postaci części ludzkiego ciała, czas to nadrobić. Muskanie zewnętrznej czy wewnętrznej może być dla kobiety wspaniałym doznaniem zmysłowym. Masaż stóp możesz wykonać swojej partnerce także w celach leczniczych, by usprawnić działanie narządów wewnętrznych. Przyda się tu jednak duża doza wiedzy i umiejętności.

warto przeczytać:  Kiedy facetowi zależy na kobiecie?

Stopy kobiety nad misą z kwiatami

Czy można masować…głowę kobiety?

Oczywiście, że tak! Włosy potęgują odczuwanie najmniejszego dotyku, dlatego jeśli pomasujesz głowę swojej wybrance odczuje ona Twój dotyk czterokrotnie bardziej. Do głaskania czoła użyj opuszek palców, delikatnie je gładź, to samo rób ze skroniami, tyłem głowy i karkiem. Możesz zapytać partnerkę czy chciałaby byś czesał jej włosy – na pewno chętnie się zgodzi, a Ty sprawisz jej mnóstwo przyjemności.

Masaż twarzy

Punkt pod pępkiem – jak go masować?

Na brzuchu znajduje się Splot Amora, a więc miejsca gdzie dotyk mocno działa na wszystkie zmysły. Jeśli przyłożysz rozgrzane dłonie do pępka ukochanej i zaczniesz zataczać nimi kręgi coraz większe i większe, Twoja kobieta na pewno nie oprze się temu dotykowi. Taki masaż możesz połączyć z szeptem, który dodatkowo uzmysłowi jej Twoje uczucia – ukochana dziewczyna na pewno nie pozostanie Ci dłużna.

warto przeczytać:  Żona pożycza auto od męża, czyli kochanie, zrobić ci masaż?

Masaż erotyczny czyli pobudzający dotyk

Aby wykonać erotyczny pobudzający masaż musisz dysponować odrobiną czasu i chęci. Niezależnie od tego czy wcześniej masowałeś ugniatając, siekając, bębniąc czy głaszcząc, masaż erotyczny należy wykonać bardzo delikatnie, ponieważ będziesz dotykał intymnych stref swojej partnerki. Właściwie tutaj nie obowiązują Cię żadne zasady poza zasadą sprawienia jej przyjemności.

Po zakończeniu masaży dobrze abyście owinęli się w ciepłe prześcieradło i leżeli razem przytuleni do siebie i objęci. Tego rodzaju wspólne chwile cementują związek i sprawiają, że Wasza więź się umacnia.

Rating: 3.0/5. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours

+ Leave a Comment