Jak podniecić kobietę dotykiem?


Dotyk, to w stosunkach damsko-męskich bardzo ważna rzecz. Potrafi on rozgrzać zmysły do czerwoności, sprawić wiele przyjemności i doprowadzić do prawdziwej ekstazy. Trzeba jednak wiedzieć jak to zrobić i jak sprawić by zwykłym-niezwykłym dotykiem podniecić kobietę. Co należy zrobić i o czym warto pamiętać?

[sociallocker]

Kobiety lubią dotyk

To jedna z najbardziej podstawowych informacji, którą należy sobie przyswoić. Kobiety lubią dotyk, lubią być dotykane i lubią bliskość. Dotyk dla ludzi jest szalenie ważny, a w przypadku kobiet dotyk ma dodatkowe szczególnie znaczenie, ponieważ kobiety reagują na niego znacznie intensywniej. Dotykanie kobiety w sposób dla niej przyjemny jest wyrażeniem względem niej uczuć, a z jej strony oznaką oddania i zaufania.

warto przeczytać:  Jak mężczyzna okazuje zainteresowanie kobietą?

Jakie są miejsca erogenne kobiety?

Takich miejsc wbrew pozorom jest bardzo wiele, w wielu przypadkach może to być także kwestia indywidualna danej kobiety i jej upodobań. Z pewnością do mocno erogennych części ciała zaliczają się wewnętrzne części ud, pośladki, miejsca pod kolanami, kolana, uszy, stopy, nadgarstki, piersi, usta oraz rzecz jasna wagina. Kobiety lubią, gdy mężczyzna potrafi zająć się ich ciałem i odpowiednio zaktywować je za pomocą właściwego do tego dotyku. Trzeba rzecz jasna wiedzieć, które miejsca kobieta preferuje najbardziej.

Jeżeli chcesz ją podniecić, zaskocz ją

Wcale nie potrzeba tu wielkich umysłów, żeby zaskoczyć kobietę. Wystarczy, że po prostu zrobi się coś innego niż zazwyczaj, odejdzie się nudnej rutyny i na przykład zacznie pieszczotę w mniej typowym miejscu, co może ją dodatkowo pobudzić. Innym pomysłem na urozmaicenie stosunku będą także gadżety erotyczne. Nie musi to być nic wielkiego. Ważne jednak by trafić w preferencję partnerki, a z czasem próbować czegoś więcej. Można zacząć chociażby od masażu erotycznego z pomocą specjalnych olejków rozgrzewających, by potem przejść na wyższy poziom.

warto przeczytać:  Jak dotykać kobietę?

Romantyczna para

Bądź cierpliwy i działaj powoli

Kobiety są bardzo emocjonalne i bardzo silnie odbierają bodźce dotykowe, a co za tym idzie, nie pozostaje nic innego, jak właśnie ten fakt wykorzystać. Kobiety kochają dotyk, więc warto jest się skupić na pieszczocie, budując w ten sposób napięcie. To z pewnością sprawi, że kobieta szybko się podnieci, a jej późniejsze doznania będą o wiele silniejsze, a o to przecież powinno chodzić. Delikatny, lekki dotyk, przesuwający dłonią po jej skórze naprawdę mocno działa na kobiece zmysły. Cichy szept do ucha, ciepły oddech na karku – to naprawdę działa.

warto przeczytać:  Jak dotykać kobietę?

Poznajcie swoje ciała

Aby w pełni cieszyć się swoją bliskością i dotykiem, nie tylko ze strony mężczyzny, ale i kobiety, bo wzajemny dotyk jest najlepszą rzeczą we stosunkach damsko-męskich. Poznanie jest bardzo ważne. W ten sposób będzie się wiedziało, który rodzaj dotyku będzie działał najlepiej i będzie podniecał partnerkę, tym samym dając wam wzajemną satysfakcję. Sposób dotyku, jego rodzaj oraz intensywność to indywidualna sprawa, można czytać poradniki oraz dowiadywać się wszystkiego o strefach erogennych kobiety, ale to, co przyniesie największą ekstazę we wzajemnym dotyku, to przede wszystkim suma tego, co o sobie wiemy, jakie są nasze upodobania i co będzie nam sprawiać największą radość.

[/sociallocker]

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours

+ Leave a Comment