Jak mężczyzna sprawdza kobietę — lista oznak, że jest Tobą zainteresowany


Mężczyźni mają swoje sposoby na sprawdzenie, czy dana kobieta odpowiada ich preferencjom. Głównie chodzi tutaj o charakter i wyznawane wartości. W końcu to, co czyni z dziewczyny dobrą partnerkę, to jej niepowtarzalna osobowość. Zastanawiasz się, jak mężczyzna sprawdza kobietę? Poznaj kilka męskich sposobów na testowanie dziewczyn.

  1. Test wspólnych tematów
  2. Test poczucia humoru
  3. Test celów życiowych
  4. Test polegania na sobie
  5. Test nawiązania kontaktu fizycznego

1. Test wspólnych tematów

Najbardziej popularną męską metodą sprawdzenia, czy dziewczyna nadaje się na partnerkę, jest znalezienie wspólnych tematów. Wasze długie rozmowy stanowią najlepszy dowód na to, że chłopak lubi spędzać czas w Twoim towarzystwie i może być zainteresowany przeniesieniem relacji na wyższy poziom.

2. Test poczucia humoru

Poczucie humoru odgrywa bardzo ważną rolę w związku. Życie jest znacznie ciekawsze z osobą, z którą można się pośmiać (nawet z samego siebie). Jak facet testuje kobietę pod kątem poczucia humoru? Czasami chłopak po prostu wygłupia się, sprawdzając, jaka będzie Twoja reakcja — zaczniesz się śmiać, dołączysz do niego, a może wyrazisz swoją dezaprobatę. Innym sposobem testowania poczucia humoru u potencjalnej partnerki są żartobliwe uwagi. Jeśli odpowiesz mu tym samym, zapewne odnajdziecie wspólny język. Jednak to tylko niewinny test, który wcale nie musi przesądzać o tym, czy zdecyduje się związać z Tobą na stałe lub odrzuci jako potencjalną partnerkę. Nie każdy rodzaj humoru może Ci się spodobać, a jeśli tak właśnie się stanie, to wcale nie oznacza, że nie potrafisz żartować.

3. Test celów życiowych

Zastanawiasz się, jak mężczyzna sprawdza kobietę? Kolejnym testem przeprowadzanym przez faceta jest porównanie celów życiowych. Jeśli mężczyzna podczas rozmowy poruszy temat Twoich planów na przyszłość, to sprawdza, czy pokrywają się one w pewnym stopniu z jego celami życiowymi. W ten sposób daje Ci do zrozumienia, że jest Tobą zainteresowany. Poruszane kwestie zwykle są dosyć kluczowe dla przyszłości związku, ponieważ mogą dotyczyć założenia rodziny, posiadania dzieci czy też realizacji własnych celów zawodowych.

4. Test polegania na sobie

Kiedy facet testuje kobietę? Mężczyzna często sprawdza także, czy jesteś osobą godną zaufania i czy można na Tobie polegać. Często taki test wygląda całkiem niewinnie — po prostu chłopak prosi Cię, abyś coś dla niego zrobiła. Zwykle jest to mała przysługa, ale stanowi niezwykle istotny aspekt podczas wyboru partnerki życiowej. Jednakże nie staraj się spełnić jego oczekiwań za wszelką cenę i nie obawiaj się odmówić, jeśli akurat nie możesz zrealizować jego prośby. W ten sposób pokażesz, że jesteś osobą asertywną.

5. Test nawiązania kontaktu fizycznego

Zastanawiasz się, jak mężczyzna sprawdza, czy kobiecie zależy na bliższej relacji? Męski test może mieć formę nawiązania delikatnego kontaktu fizycznego. Najczęściej są to subtelne gesty — takie jak dotknięcie dłoni lub ramienia podczas rozmowy. W ten sposób chłopak sprawdza, jak reagujesz na jego dotyk i czy nie masz nic przeciwko.

Zazwyczaj mężczyzna sprawdza kobietę spontanicznie podczas codziennych sytuacji, dlatego nie myśl cały czas o tym, że możesz podlegać ocenie chłopaka. Bądź naturalna, a dzięki temu będziesz się czuła swobodnie w jego towarzystwie.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

+ There are no comments

Add yours