Jak myśli facet? 5 rzeczy, które najbardziej irytują kobiety


Kobieta i mężczyzna – przeciwieństwa, które ciągle się przyciągają. Ich wady są tym co najbardziej pociąga drugą stronę. Tak próbują nam wmówić kolorowe magazyny. Czyżby? Czy naprawdę to niedoskonałości płci przeciwnej stanowią dla nas największy wabik? Czy może jednak uważamy, że są one nie do zniesienia? Co nas najbardziej irytuje w facetach? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym artykule!

1. Ogląda się za innymi kobietami

Na widok mijającej was atrakcyjnej dziewczyny głowa wykręca mu się o 180 stopni, jakby była specjalnie na tą okoliczność zaprogramowana. A jak zwrócisz mu uwagę odpowie z rozbrajającym uśmiechem, że nie masz żadnych powodów do niepokoju. I oczywiście doda, że jesteś najpiękniejszą kobietą pod słońcem.

Ale gdybyś Ty odwróciła się na widok przystojnego mężczyzny? Dostałby szału i urządził ci karczemną awanturę na środku ulicy! Przecież równouprawnienie to tylko głupi wymysł nawiedzonych feministek. Ty możesz być bezgranicznie wpatrzona tylko w niego.

warto przeczytać:  6 sygnałów, że Twojemu partnerowi już na Tobie nie zależy

2. Zrobi wszystko aby nie musieć podejmować decyzji

Mężczyzna głową rodziny. To powiedzenie znały już nasze babcie. Od wieków mężczyznę uznawano za osobę, która podejmuje wszystkie decyzje. Kobiety musiały się jedynie grzecznie podporządkować. W dzisiejszych czasach trudno się jednak zgodzić z tym stwierdzeniem. Współcześni mężczyźni są coraz bardziej dziecinni.

Od wczesnych bowiem lat są przyzwyczajani do tego, że mamusia za nich wszystko załatwi, a oni nie muszą się niczym przejmować. Takie zachowanie przenoszą z domu rodzinnego do związku bo skoro rodzicielka tak się nim troskliwie opiekowała to Ty też możesz. Przecież go kochasz, prawda? A kiedy już przyznasz mu rację, to on zacznie na Ciebie zwalać podejmowanie każdej decyzji. Wtedy szybko zrozumiesz, że zamiast partnera i oparcia masz w domu kolejne dziecko do niańczenia.

para w trakcie kłótni

3. Nie dotrzymuje obietnic

Spotkałaś się kiedyś z sytuacją, że Twój ukochany coś Ci obiecał a potem nie dotrzymał danego słowa? Nie jesteś jedyna! Mężczyźni przywiązują dużą mniejszą wagę do tego co mówią niż kobiety. Czasami obiecują cokolwiek by zyskać chwilę świętego spokoju, a potem nie spełniają przyrzeczenia. Mężczyzna w ogóle nie przejmuje się tym co mówi! Ważne są dla niego czyny, dlatego to na nich powinnaś się skupić, a nie na rozpamiętywaniu niespełnionych obietnic.

warto przeczytać:  Kochanie, sam będę prowadził księgowość, nie dam zarobić księgowej!

4. Wydaje mu się, że jest najmądrzejszy

Typowy facet uważa się za wszechwiedzącego. Chce być uważany za eksperta w każdej dziedzinie. Nawet wtedy gdy przyłapałaś go na nieznajomości jakiegoś tematu on nadal pozostanie ślepo zapatrzony w swoje umiejętności, a twoje uwagi spróbuje zbyć zdaniami typu: „to nieistotne” lub „ przecież wiem tylko sprawdzałem twoją czujność Generalnie każdy facet uważa, że pozjadał wszystkie rozumy i zna się na każdym temacie. Jednak są to tylko ich wyobrażenia!

Nie mówimy, że nie znają się na niczym, bo z pewnością są dziedziny, w których są świetni. Ale znajdźcie człowieka, który wie wszystko! Ciężko, prawda? Wszechwiedzący ludzie nie istnieją! Różnica między kobietą, a mężczyzną w tej kwestii polega na tym, że przedstawicielki płci pięknej już dawno zdały sobie z tego sprawę. Faceci nadal tkwią w błogiej nieświadomości. Może to już czas, żeby ich ktoś olśnił?

warto przeczytać:  Jakie komplementy mówić kobiecie? Zobacz, co chce usłyszeć Twoja ukochana!

para na spacerze

5. Brakuje mu inicjatywy

Początek waszej znajomości był wspaniały. Twój ukochany dzwonił do Ciebie kilka razy dziennie, przysyłał kwiaty i zabierał na romantyczne kolacje. A teraz? To ty musisz myśleć co kupić jego matce na urodziny, gdzie spędzicie najbliższe wakacje czy jak umeblować kuchnie. Nawet w kwestii doboru stroju na rodzinną imprezę czy zmiany fryzury przychodzi do Ciebie po radę. Sprowadza się to do tego, że o wszystkim musimy myśleć za nich. To takie irytujące!

Rating: 4.7/5. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

4 Comments

Add yours
  1. 3
    stara panna

    Większość tych cech pasuje do większości facetów. To wcale nie jest generalizowanie. To stwierdzanie faktów. Przykro mi panowie, jesteście rozliczeni

+ Leave a Comment