Jak poderwać starszą kobietę?


Wielu mężczyzn cieni sobie w kobietach dojrzałość, pewność siebie i doświadczenie, a cechy te najczęściej występują u starszych od nich pań. Sprawia to, że często młodzi mężczyźni wzdychają do zdecydowanie starszych od nich kobiet i to właśnie dla nich tracą głowę. W jaki sposób młodszy mężczyzna może poderwać starszą kobietę?

Dlaczego faceci wolą starsze kobiety?

Powodów tego stanu może być bardzo wiele. Kwestie preferencji są bardzo indywidualną kwestią każdego człowieka, jednemu mogą się podobać brunetki, innemu blondynki, jeden będzie wolał młodsze, a inne starsze kobiety. Często związane jest to z dużym doświadczeniem takich kobiet, zdarzają się też powiązania psychologiczne – starsze kobiety podświadomie przyswajane są do roli matki. Innym powodem wyboru starszej kobiety może być także nie tyle miłość, co fakt korzyści materialnych, które można ciągnąć z tego związku. Wszystko zależy od mężczyzny i jego podejścia.

warto przeczytać:  Jak rozkochać w sobie faceta?

Przemyślane działanie

Jeżeli w oko mężczyzny wpadnie starsza kobieta, powinno się przede wszystkim działać z rozwagą. Choć adoracja ze strony młodszego mężczyzny może być traktowana jako coś pochlebnego, nie zawsze kobieta może takie starania brać na poważnie. Równie dobrze może odprawić młodzieńca z kwitkiem. Trzeba więc najpierw sprawę wybadać i przekonać się jakie są jej relacje, czy kogoś ma, a jak tak to czy jest w tym związku szczęśliwa. W przypadku odpowiedzi negatywnej, młodszy kochanek może zdecydowanie być dla niej rozwiązaniem, spełnieniem oczekiwań, potrzeb oraz skutecznie podnieść jej samoocenę.

Szczęśliwa para ludzi

Postaw na szczerość

Kobiety starsze mają za sobą już pewien bagaż doświadczeń, także ten związany ze związkami i mężczyznami, a gdy zaczyna się nimi interesować zdecydowanie młodszy facet, wówczas mogą do takiej relacji podchodzić z podejrzliwością. Trzeba przejąć inicjatywę i postawić na szczerość, powiedzieć otwarcie co się czuje i że nam się podoba. Kobieta, nawet ta starsza, nadal pozostaje kobietą, która lubi zdecydowanych i pewnych siebie mężczyzn, który potrafią pokierować sytuacją. Oczywiście trzeba umieć odpowiednio podejść do danej kobiety biorąc pod uwagę jej charakter i preferencje.

warto przeczytać:  Jak oczarować faceta?

Pamiętaj o komplementach

Każda kobieta lubi komplementy, jednak w przypadku kobiet starszych, te mają szczególną moc. Należy jej powiedzieć o jej atrakcyjności i tym, że się nam ona podoba, innymi słowy należy wyrazić swój podziw, choć rzecz jasna jednocześnie nie powinno się z tym przesadzać. Kobiety lubią konkrety, a poezję lepiej jest zostawić dla młodszych kobiet i dziewcząt. Komplementy muszą być konkretne i szczere, ale z wyczuciem, żeby nie wzbudzić niechęci, albo innych negatywnych reakcji.

Nie zrażaj się odmową

Starsza kobieta może zawrócić w głowie mężczyzny, a gdy przyjdzie on do działania, usłyszy odmowę, albo stwierdzenie, aby poszukał sobie kogoś w swoim wieku. Co wtedy? Bardzo ważne jest, żeby się nie poddawać, najczęściej taką kobietą nie kieruje kpina ze starań mężczyzny, a z obaw o to, że ten sobie z niej żartuje. Wówczas należy obiekt westchnień zapewnić o szczerości swoich słów i uczuć, to powinno pomóc przełamać pierwsze lody i być zaczątkiem znajomości oraz związku. Rzecz jasna należy zapewnić również o tym, że pomimo młodego wieku, jesteś w stanie zrównać się z nią poziomem intelektualnym i pokazać jak wartościowym człowiekiem jesteś.

Rating: 3.3/5. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

1 comment

Add yours
  1. 1
    Liza

    Jeżeli facetom rzeczywiście podobają się starze kobiety…? No ale dlaczego nie? Wiek chyba nie powinien być przeszkodą w miłości. Skoro starszy facet może być z młodszą, to i młodszy może być ze starszą kobietą.

+ Leave a Comment