Jak spędzić pierwszą randkę?


Zbliża się czas Twojej pierwszej randki, a Ty nie wiesz jak ją spędzić? Wybór miejsca ma tutaj kolosalne znaczenie, ale nie tylko to zadecyduje czy będziesz się dalej spotykać z dziewczyną. Podpowiadamy gdzie pójść na pierwszą randkę i jak się zachować by zjednać sobie swoją przyszłą drugą połówkę.

Gdzie i jak najlepiej spędzić pierwszą randkę?

Rozmowa w kawiarni

Kawiarnia jest bardziej neutralnym gruntem, więc będzie to na pewno dobry wybór. Możesz postawić na nastrojowe miejsce i pokazać dziewczynie jaki klimat lubisz, przy okazji znajdziesz też temat do rozmowy – wystrój wnętrza na pewno Ci go dostarczy. Jeśli obawiasz się, że w pewnym momencie rozmowa utknie w martwym punkcie, zawsze możesz poratować się kilkoma uwagami na temat menu.

warto przeczytać:  Poznaj 6 sposobów, za pomocą których dowiesz się jak zdobyć kobietę

Spacer i kontemplacja przyrody

Kiedy zdecydujesz się wybrać na pierwszą randkę na spacer, niech będzie to niestandardowe miejsce, takie, które podziała na wyobraźnię dziewczyny. Piękna przyroda i obserwacja zachodu słońca z pewnością przekonają ją do Ciebie.

Para spaceruje

Jazda na rolkach

Jest to świetny sposób na zabawę i przy okazji szansa na wzmocnienie mięśni i poćwiczenie sylwetki. Wspólna jazda na rolkach dostarczy Tobie i Twojej przyszłej dziewczynie mnóstwa radości.

Jak zachować się na pierwszej randce?

Bycie sobą

Ta zasada zawsze się sprawdza, a bycie sobą to jeden z największych Twoich atutów. Dziewczyny nie lubią napuszonych, zbyt pewnych siebie mężczyzn. Jeśli od początku znajomości uda Ci się pokazać jaki jesteś naprawdę, z pewnością znajdziesz ze swoją przyszłą dziewczyna wspólny język.

warto przeczytać:  Jak zwrócić na siebie uwagę mężczyzn? 5 sprawdzonych tricków

Słuchanie

Jest podstawą przyjaźni, a kobiety lubią kiedy partner zamienia się w wiernego słuchacza i potrafi wczuć się w ich opowieść. Możesz od czasu do czasu zadać kilka pytań, tak, by Twoja partnerka do dyskusji miała poczucie, że jesteś zainteresowany tym, o czym mówi.

Para siedzi na kocu

Próba zaprzyjaźnienia się

Jeśli naprawdę chcesz, by dziewczyna, z którą się spotkałeś została Twoją partnerką nie powinieneś podchodzić do tematu Waszego spotkania jak do czegoś, co tylko i wyłącznie może zakończyć się romansem. Spróbuj zaprzyjaźnić się z dziewczyną, z którą jesteś na spotkaniu. Wbrew pozorom przyjaźń jest najlepszym punktem do dalszego rozwoju znajomości.

Nie staraj się robić na pierwszej randce niczego na siłę, nie udowadniaj dziewczynie (i przy okazji sobie) jakim macho jesteś. Prawdopodobnie tylko ją wystraszysz i sprawisz, że wyrobi sobie o Tobie nie najlepsze zdanie. Po prostu bądź sobą i postaw na naturalność.

warto przeczytać:  Kiedy mężczyzna jest zainteresowany kobietą?

Jeśli zamierzasz na pierwszą randkę wybrać się z dziewczyną do kina, uważaj, bo może to być nie najlepszy pomysł. Po pierwsze nie będziecie mieli jak porozmawiać, po drugie sytuacja może stać się niekomfortowa dla Was obojga kiedy zgaśnie światło. Lepiej wybieraj takie miejsca, gdzie możesz spokojnie porozmawiać i wymienić poglądy. Na pierwszej randce nie funduj także dziewczynie ekstremalnych przeżyć zapraszając ją na przykład na lot w tunelu aerodynamicznym, chyba, że upewnisz się ona właśnie spodziewa się takich atrakcji.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 1
    Roksana

    Pamiętam dobrze moją pierwszą randkę, nie było mega romantyczna, bo byliśmy na zwykłej kolacji i to nie w restauracji, a zwykłej przytulnej knajpce. Ale najważniejsze było, że poczułam na tym spotkaniu to coś.. I to coś trwa do dzisiaj. Oczywiście teraz chodzimy na inne randki byliśmy miesiac temu w tunelu aerodynamicznym w Lesznie, bo mój facet chciał bardziej szalonej randki. A mnie nie przeszkadza czy jest szalona czy nie najważniejsze, że z nim.

+ Leave a Comment