Jak poznać, że spotkałaś tego jedynego mężczyznę?


Każda kobieta chciałaby spotkać swojego księcia z bajki, rzeczywistość bywa jednak bardziej rozczarowująca. Poszukiwania ideału nigdy nie należały do łatwych, tym bardziej, że po drodze mogą zdarzyć się potknięcia. Skąd jednak wiedzieć, że poznałaś tego jedynego mężczyznę? Nasze podpowiedzi pozwolą Ci lepiej zrozumieć czy spotkałaś tego wymarzonego faceta.

Nie jest egoistą

To bardzo ważne, by Twój wybranek nie miał egoistycznego podejścia do życia, nie skupiał się zbytnio na sobie i swoich problemach. Tym samym mężczyzna, z którym jesteś będzie się cieszył z Twoich sukcesów, nie będzie starał się z Tobą rywalizować. Znane są przypadki, że nawet w małżeństwa z długim stażem wkradł się cień rywalizacji, która zniszczyła związek. Mężczyźni maja w sobie zakodowaną chęć dominacji, więc jeśli Twój partner potrafi docenić fakt, że się rozwijasz to musi być jakiś znak, prawda?

warto przeczytać:  Jak spędzić pierwszą randkę?

Jest pewny Twojego uczucia

Warto przedstawić tu pewien paradoks – mężczyzna, który próbuje kontrolować kobietę, nie martwi się tak naprawdę o nią, o to, że może ją stracić, ale o siebie. Działa tutaj taki mechanizm, który każe mu zamartwiać się na przykład o to, jak będzie wyglądał w oczach kolegów. Jeśli mężczyźnie naprawdę na Tobie zależy nie będzie co chwile sprawdzał, gdzie jesteś i z kim, zaufa Twojemu uczuciu do siebie. Może to także działać w druga stronę – mężczyzna, który naprawdę Cie kocha pozwoli Ci odejść, bo będzie chciał, abyś była szczęśliwa, nawet jeśli wybierzesz innego.

warto przeczytać:  3 skuteczne porady jak dobrze wypaść na pierwszej randce

Dzieli z Tobą zainteresowania

Nie ma nic gorszego niż nuda w związku. Jeśli Twój wybranek dzieli z Tobą zainteresowania, możesz uznać się za szczęściarę. Wspólne wyjście do kina na ten sam film może dać Wam wspaniały temat do długiej debaty na temat zachowań bohaterów, scenerii czy kostiumów. Zwykła się mawiać, że przeciwieństwa się przyciągają, ale najprawdopodobniej nie polega to na prawdzie. Czy wyobrażasz sobie sytuację, kiedy mężczyzna, z którym jesteś uważa, że zajmujesz się banalnymi sprawami, podczas gdy jego interesuje zupełnie coś innego?

Para w strojach ślubnych

Będzie Cię cenił i szanował

I to nie tylko za to jak ładna jesteś, ale także doceni Twoje wewnętrzne piękno. Przede wszystkim Twój wybranek powinien szanować Cię za sam fakt jakim człowiekiem jesteś, za charakter, za osobowość, za ciekawe zainteresowana.

warto przeczytać:  Dlaczego facet zdradza?

Będzie dawał Ci do zrozumienia, że Cię kocha

Oczywiście czynem, bo na co komu słowa? Codziennie powtarzające się z jego ust „kocham Cię” nie sprawią, że w życiu będzie Ci lżej tylko co najwyżej milej. Tym jednak ani się nie najesz ani nie umniejszysz swoich trosk, jeśli jakieś kiedyś się pojawią. Partner, który jest przy Tobie w trudnych chwilach jest cenniejszy niż całe złoto świata.

Przede wszystkim to czy spotkałaś tego jedynego musisz sama czuć. Powinnaś wiedzieć kiedy mocniej bije Twoje serce i kiedy czujesz si e przy nim… bezpiecznie. Powyższe porady mogą jedynie pomóc ci zweryfikować swoje oczekiwania, zatem czy już wiesz, że spotkałaś tego jedynego mężczyznę?

Rating: 4.6/5. From 5 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours

+ Leave a Comment