Jak rozkochać w sobie faceta?


Rozkochanie w sobie faceta nie jest zadaniem szczególnie trudnym. Istnieje kilka sposobów, dzięki którym mężczyzna, który ci się podoba, będzie twój. Warto dobrze się na nich skoncentrować i wcielić z życie. Wcześniej trzeba jednak odpowiedzieć sobie na pytanie, czy dla tego faceta warto to robić. Jeśli odpowiedź jest twierdząca, sprawdź jak rozkochać w sobie mężczyznę.

Dbaj o swój wygląd

Nie ma co ukrywać, że faceci są wzrokowcami i zwracają uwagę na wygląd kobiet. Jeśli chcesz więc przyciągnąć uwagę mężczyzny, po prostu o siebie zadbaj. Faceci zwracają uwagę na oczy, włosy, usta. Pomyśl o intrygującym makijażu, który podkreśli wszystkie twoje walory.

Z badań amerykańskich naukowców wynika, że mężczyźni patrzą też na dłonie kobiety. Jeśli są delikatne, zadbane i kobiece masz większe szanse, że rozkochasz w sobie mężczyznę. Do wyglądu zalicza się również ubiór. Faceci lubią, kiedy kobiety wyglądają dziewczęco, zmysłowo. To pobudza ich wyobraźnię i zachęca do kolejnego spotkania.

warto przeczytać:  Jak rozkochać w sobie kobietę?

Bądź na dystans

Faceci lubią zdobywać, mają to zapisane w swojej naturze. Kiedy jesteście na etapie wczesnego poznawania się, bądź z nim na dystans. Nie pisz do niego niezliczonej ilości SMS-ów, nie miej pretensji, że na nie nie odpisuje czy nie odbiera telefonu. Nikt nie lubi takich nadgorliwych osób. Skoro już na początku tak się zachowujesz, jest to znak, że potem może być jeszcze gorzej.

Miej własne życie

Pokaż, że jesteś niezależną kobietą, że zależy ci na pracy, masz swoje pasje, kochasz to, co robisz. To świadczy o tym, że jesteś wartościowym człowiekiem, któremu zależy na własnym rozwoju. Nigdy nie rezygnuj z czegoś, co sprawia ci radość. Mężczyźni lubią kobiety, które mają swoje zainteresowania, robią coś z pasją, uwielbiają o tym opowiadać. Wejście w związek nie może oznaczać rezygnacji z życia, które do tej pory wiedliśmy. Oczywiście trzeba pójść na różne kompromisy, ale nie kosztem siebie.

warto przeczytać:  Jak poderwać starszą kobietę?

Daj mu poczucie wolności

Wolność to jedna z ważniejszych rzeczy w życiu każdego człowieka i nie należy jej nikomu odbierać. Faceci muszą mieć trochę swobody, inaczej zwariują. Jeśli już jesteś w związku, nie osaczaj swojego mężczyzny. Najgorsze co może być to zazdrość, która przeradza się z czasem w obsesję. Nikt nie wytrzyma takiego życia w ciągłym stresie. Najważniejsze w związku jest zaufanie i komunikacja. Odbieranie komuś wolności do niczego dobrego nie prowadzi.

Słuchaj go

Mężczyźni lubią, kiedy kobiety zwracają na nich uwagę. Kiedy rozmawiacie, słuchaj go uważnie. Wymieniajcie się poglądami jak równy z równym. Chociaż faceci lubią dominować nawet w rozmowie, nie przepadają za monologiem. Cenią sobie kobiety, które mają coś do powiedzenia. Udowodnij mu, że jesteś dobrym partnerem w rozmowie.

warto przeczytać:  Jak rozpoznać, że facet naprawdę kocha?

Nie bój się prezentować własnego zdania, nawet jeśli wiesz, że jest ono odmienne z poglądami drugiej strony. Nie ma nic gorszego niż przytakiwanie. Warto być otwartym na inne osoby i warto być ciekawym człowieka, tylko to może zagwarantować udany związek, ciągłe poznawanie siebie.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 1
    Atlas

    Wydaje mi się, że do tego potrzeba czegoś więcej, czegoś, co chyba nazywane jest „chemią”, jeżeli jej nie ma, to żadne starania nic nie dadzą.

+ Leave a Comment