Jak oczarować faceta?


Kiedyś to mężczyźni zabiegali o to, by uwieść kobietę ich marzeń. Dzisiaj, kiedy czasy się już zmieniły, często to panie wychodzą jako pierwsze z taką inicjatywą. Czy istnieją jakieś magiczne sztuczki, które pozwolą kobietom oczarować mężczyznę z ich snów? Jak uwieść mężczyznę?

Zadbaj o wygląd

Od powstania świata wiadomo, że mężczyźni to wzrokowcy. Zanim podejdziesz do faceta, który ci się podoba, musisz zadbać o swoją atrakcyjność. Panowie zwracają uwagę na to jak wygląda kobieta. Poza oczywistymi częściami ciała, spoglądają na oczy, na sylwetkę, ale i na ręce. Mężczyźni lubią, kiedy kobieta ma zadbane dłonie, warto o tym pamiętać. Trzeba też pomyśleć o zniewalającym zapachu perfum. Faceci lubią kiedy kobieta dobrze pachnie i kusi intrygującym zapachem.

warto przeczytać:  Filmy, seriale, które warto oglądać z dziewczyną, chłopakiem, aby podobały się obojgu zakochanym?

Bądź naturalna

Nie ma nic gorszego od udawania. Mężczyzna od razu wyczuje kiedy kobieta udaje lub chce mu się przypodobać. Jeśli chcesz uwieść faceta swoich marzeń, pokaż mu jaka naprawdę jesteś. Na kłamstwach od samego początku nie zbuduje się niczego dobrego. Jeśli wymieniacie się poglądami i twoje są zupełnie różne, nie bój się powiedzieć tego głośno. Mężczyźni lubią kobiety, które mają swoje zdanie i jest o czym z nimi rozmawiać. Nie ma nic gorszego niż randka, która polega na przytakiwaniu.

Bądź otwarta

Staraj się zrozumieć drugą osobę i nie blokuj się na poznanie kogoś. Nie wszyscy muszą myśleć tak samo jak ty. Bądź otwarta na różne poglądy, zainteresowania. Nie obrażaj się, jeśli ktoś w konkretny sposób przedstawi swoje oczekiwania czy będzie mówił o tym, jakie zasady wyznaje. Różnorodność jest przecież bardzo cenna i intrygująca.

warto przeczytać:  Poznaj 6 sposobów, za pomocą których dowiesz się jak zdobyć kobietę

Nie zdradzaj wszystkiego

Mężczyźni lubią tajemnicze kobiety. Nie warto zdradzać o sobie wszystkiego już na pierwszym spotkaniu. Faceci lubią zdobywać kobietę, są jej ciekawi. Pozwól im po kolei odkrywać to jaka jesteś, nie pokazuj wszystkiego od razu.

Zadawaj pytania

Nie ma nic nudniejszego, jak wpatrywanie się w kogoś jak w obrazek i ciągłe słuchanie tej osoby. Żeby kogoś uwieść, trzeba z nim rozmawiać. Nie bój się zadawać pytań, przecież chcesz poznać obiekt swoich westchnień. Mężczyźni lubią mieć poczucie, że ktoś się nimi interesuje. Pytaj o hobby, podróże, o to co na dany temat myśli itp. Okazanie zainteresowania to dobry sposób na to, by kogoś uwieść.

Poproś go o pomoc

Mężczyźni lubią czuć się potrzebni. Jeśli jesteście już na tym etapie, że widzieliście się więcej niż raz, możesz poprosić go o pomoc. To będzie dobra wymówka, żeby znów się spotkać. Możesz poprosić faceta np. o to, żeby pomógł wnieść coś ciężkiego, sprawdził ciśnienie w oponie, zobaczył czemu przecieka kran. Możliwości jest mnóstwo. Najważniejsze to nie bać się poprosić o pomoc i umieć to sprytnie wykorzystać.

warto przeczytać:  Po co kobiety się malują? Rozwiewamy tajemnice

Zrób coś dla niego

Faceta ucieszy fakt, że ktoś o nim myśli i chce coś dla niego zrobić. A że najlepiej trafić do serca mężczyzny przez żołądek, warto pomyśleć, by ugotować dla niego coś dobrego. Może to być na przykład romantyczna kolacja, na której będziecie dalej się poznawać.

Rating: 4.7/5. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours

+ Leave a Comment