Jak rozkochać w sobie kobietę?Zdobycie serca kobiety marzeń wbrew pozorom nie jest proste. Trzeba mieć dobry plan i się go trzymać. Jest kilka sposobów, które zawsze działają. Podpowiadamy, co zrobić, by rozkochać w sobie kobietę.

Bądź gentlemanem

Kobiety uwielbiają, gdy się im okazuje szacunek. Lubią, gdy przepuszcza się je przodem w drzwiach, odsuwa się im krzesła przy stole, zakłada płaszcz i nosi nad nimi parasol. Pyta się je o zdanie, o samopoczucie. Nie przeklina się w ich towarzystwie. Dzięki temu czują się ważne, zaopiekowana. Oczywiście nie ma co przesadzać.

Praw komplementy

Kobiety, wbrew temu, co się powszechnie uważa, lubią być docenianie, chwalone. Warto więc prawić kobiecie komplementy. Zarówno dotyczące ubioru, jak cech charakteru. Nie chodzi jednak o to, by zasypywać ją tanimi komplementami, ale po prostu pokazać, że się ją zauważa i docenia.

warto przeczytać:  Jak zrozumieć faceta?

Dbaj o nią

Jeśli chcesz zdobyć kobietę, to musisz jej pokazać, że się o nią troszczysz. Odprowadzaj ją do domu, oferuj pomoc w każdej sprawie, bądź wsparciem w trudnych momentach. Kobieta potrzebuje mężczyzny, na którym może polegać. Potrzebuje oparcia.

Zaskakuj ją

Niespodzianki to bardzo dobry sposób na to, by zdobyć kobietę. Zapraszaj ją na spontaniczne randki – do kina, restauracji itp. Dawaj kwiaty i inne drobne upominki. Nie bądź przewidywalny, ale także – nie przeginaj z oryginalnością. Nie stresuj jej i nie stawiaj w sytuacji bez wyjścia.

Dbaj o siebie

Kobiety uwielbiają zadbanych mężczyzn. Oczywiście nie oznacza to przesadnej troski o wygląd, jednakże regularne wizyty u fryzjera, golenie się lub zadbany zarost, a także modny, schludny ubiór i czyste obuwie są bardzo ważne. To również okazanie szacunku do kobiety. Ważną rolę odgrywa zapach, a także dodatki, takie jak pasek, czy zegarek.

warto przeczytać:  Z księcia w żabę, czyli o tym, jak mężczyźni zmieniają się po ślubie

Bądź pewny siebie

Przy kobiecie nie ma co użalać się nad sobą – chyba, że chce się ją odstraszyć. Nie powinno się wyliczać swoich wad i zapewniać, że nie jest się jej wartym. Istnieje ryzyko, że posłucha i ucieknie. Trzeba pokazać, że jest się facetem z krwi i kości.

Dawaj kwiaty bez okazji

Kwiaty dane bez okazji cieszą bardziej niż te, które kupuje się na urodziny, czy walentynki. Kup kobiecie czasami różę lub pęk tulipanów. Wręcz jej przyjeżdżając po nią do pracy, czy zabierając ją na spacer.

Okazuj zainteresowanie

Przede wszystkim uważnie słuchaj kobiety, zadawaj dodatkowe pytania – pokaż, że to, co mówi jest dla Ciebie ważne. Za kilka dni wracaj do rozmowy, pytaj czy coś się zmieniło, jak poszło itp. Czasami napisz wiadomość SMS z pytaniem, co u niej. Pytaj, czy dobrze się czuje, jak jej mija dzień.

warto przeczytać:  Jak dogodzić kobiecie?

Poznaj ją

Jeśli chcesz rozkochać w sobie kobietę musisz starać się ją poznać. Wiedzieć, czym się interesuje, co lubi, a czego nienawidzi. Staraj się pokazać jej, że ważna jest dla Ciebie jako osoba, a nie tylko kochanka.

Nie bądź nachalny

Często, gdy chcemy zaistnieć w czymś życiu, stajemy się nachalni. To normalne – oczarowani drugą osobą, chcemy spędzać z nią każdą wolną chwilę. Jeśli chcesz rozkochać w sobie kobietę nie możesz jej osaczać. Takim zachowaniem ją tylko odstraszysz.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 1
    cienki

    Kto by nie chciał mieć najlepszego sposobu? No ale jednak sprawa nie jest taka łatwa, jak się o tym pisze, niestety, nie jest łatwa :/

+ Leave a Comment