Jak upolować faceta online?


Coraz więcej osób szuka miłości w sieci wykorzystując do tego znane portale randkowe. Niby nie jest to nic trudnego i nie trzeba nawet wychodzić z domu, jednak w praktyce okazuje się, że trudno jest zwrócić na siebie uwagę wśród tylu użytkowników. Co zrobić, aby Twój profil się wyróżniał? I jak upolować faceta przez internet?

1. Wybierz odpowiedni nick

Wierz lub nie, ale na portalach randkowych często można znaleźć nicki typu „napalona_czterdziestka”, „desperatka”, czy „sexy_niunia”. Choć w wielu przypadkach wybór tego loginu powodowany jest ironicznym poczuciem humory, wielu facetów odczytuje to dosłownie, lepiej więc uważać.

O ile nie jesteś grubo przed trzydziestką, unikaj też stosowania w nicku cyfr, które określają Twój wiek, np. „ania78”. Co prawda nie powinnaś ukrywać tego, ile masz lat, po co jednak informować o tym już na samym wstępie.

warto przeczytać:  Czy warto wierzyć w sny o miłości? Co mówią one o twoim związku?

Niech Twoim nickiem będzie pseudonim, ksywka, która jest popularna wśród Twoich znajomych lub pozornie nic nieznaczący zbitek imienia i nazwiska.

2. Dokonaj selekcji zdjęć

Pamiętaj, że na portalu randkowym zdjęcie, szczególnie profilowe, będzie Twoją wizytówką. I prawdopodobnie to zadecyduje o tym, czy jakiś facet zacznie z Tobą rozmowę, czy nie.

Przede wszystkim zdjęcie musi być aktualne, a nie sprzed 10 lat, gdy byłaś w szczytowej formie. Unikaj też zbyt wulgarnych zdjęć lub fotografii w stroju kąpielowym – to może być dla facetów sygnał, że poszukujesz jedynie przygodnej znajomości…

Chyba nie trzeba zaznaczać, że na fotce musisz wyglądać atrakcyjnie, więc poproś o pomoc w jej wyborze najbliższą przyjaciółkę. Najlepsze będą te zdjęcia, na których się uśmiechasz i wyglądasz na rozluźnioną.

warto przeczytać:  3 skuteczne porady jak dobrze wypaść na pierwszej randce

3. Starannie napisz opis

Gdy już facet kliknie w Twój profil, musisz zaskoczyć go ciekawym opisem. Dlatego nie pisz o swoich zawirowaniach i perypetiach miłosnych.

Określ, czym się zajmujesz, co Cię interesuje, co najczęściej robisz w wolnych chwilach. Jeśli lubisz jeździć na snowboardzie, podróżować, grać w squasha – podkreśl to. Mężczyźni lubią kobiety, które mają pasję, szczególnie jeśli jest zbieżna z ich zainteresowaniami.

Napisz o swoich zaletach. I ogólnikowo zaznacz, kogo szukasz. Na pewno nie chcesz wyjść na desperatkę, która chce znaleźć męża w miesiąc i po dwóch zajść w ciąże.

4. Uzupełnij profil na portalu randkowym

Pamiętaj też, żeby uzupełnić swój profil nie tylko o zdjęcia i opis, ale także o dodatkowe informacje, dzięki którym łatwiej będzie Cię wyszukać.

warto przeczytać:  Jak upolować faceta?

Nie zatajaj również swojego wieku, bo wtedy będziesz niewiarygodna. Jak to mówią, każda potwora znajdzie swojego amatora, więc bez względu na to, jaką osobą jesteś, jest na pewno facet, który się Tobą zainteresuje.

5. Zacznij flirtować

Jeśli chcesz upolować faceta online, nie możesz wiecznie czekać, aż on Cię odnajdzie, a Ty będziesz wtedy mogła zarzucić na niego swoje sieci. Gdy już uzupełniłaś profil według tych wskazówek, sama wyszukuj mężczyzn, którzy Cię interesuję i pisz do nich.

Zawsze zaczynaj od niezobowiązującej, najlepiej dowcipnej rozmowy. A gdy druga osoba wykaże zainteresowanie Tobą – działaj. Pamiętaj jednak, by umawiać się jedynie w miejscach publicznych, gdy dojdzie do spotkań „w realu”.

Rating: 4.7/5. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 1
    Inez

    Nawet bym nie pomyślała o tym, by polować na faceta online, trochę bym się obawiała, nigdy nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie ekranu.

+ Leave a Comment