Jaką sukienkę ubrać na randkę?


Poznałaś nareszcie mężczyznę swoich marzeń i umówiliście się na pierwszą randkę, a Ty nie wiesz co ubrać? Ta z pozoru błaha kwestia może okazać się kluczową dla Waszej dalszej znajomości, dlatego też warto poświęcić jej kilka chwil. Na szczęście mamy dla Ciebie kilka rad, jak skomponować odpowiednią stylizację.

Do najbardziej kobiecych ubrań, za którymi bez dwóch zdań przepadają mężczyźni, należą sukienki. Z uwagi na mnogość ich rodzajów niezależnie od miejsca spotkania, na pewno znajdziesz odpowiednią, która przykuje uwagę wybranka. Sukienka na randkę powinna być zmysłowa i dziewczęca, przykłady takich sukienek podpatrzysz na: allani.pl/wyszukaj/sukienki-na-randke.

Jaką sukienkę ubrać na randkę w plenerze?

Odpowiedź uzależniona jest przede wszystkim od tego, jaka panuje pogoda za oknem. Zakładając, że nasz partner nie naraziłby nas na niebezpieczeństwo choroby, to randka na świeżym powietrzu ma rację bytu wyłącznie przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Chodzi tu głównie o odpowiednią temperaturę oraz brak jakichkolwiek opadów. Jeśli spodziewamy się pikniku w parku lub na plaży, możemy śmiało założyć lekką, zwiewną sukienkę, o długości najlepiej do kolan. Będziemy się wtedy czuły wygodnie i komfortowo, a przy tym zrobimy pozytywne wrażenie na towarzyszu. W kwestii kolorów panuje spora dowolność, jednak w takim otoczeniu najlepiej sprawdzą się jasne kolory, pastele oraz motywy kwiatowe.

warto przeczytać:  Żakiety damskie, jak dobierać? Co znajdziemy w ofercie sklepów?

Lekkie, zwiewne sukienki na lato

Randka w restauracji

Na tę, oraz wiele innych okazji, najlepsza będzie nieśmiertelna “mała czarna”. Ten typ sukienki jest wystarczająco elegancki, jednocześnie w bardzo prosty sposób możemy sprawić, by całość stylizacji nie wyglądała przesadnie poważnie. Wszystko zależy tak na prawdę od dodatków, które do niej dobierzemy. Należy przy tym pamiętać, aby podkreślały one naszą urodę, a nie przyćmiewały jej. Ten typ sukienki sprawdzi się także na wypadek, gdyby kolację w restauracji poprzedzało wyjście do teatru lub koncert muzyki poważnej.

Wspólne wyjście na mecz lub imprezę plenerową

W tym wypadku warto postawić na wygodę i praktyczne rozwiązania. Do wyboru masz sukienki sportowe, wykonane z miękkich, niegniotących się i rozciągliwych materiałów. Na pewno sprawdzą się te wykonane z „dresowej” dzianiny o długości do kolan, lub delikatnie przed. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się także sukienka koszulowa w połączeniu ze sportowym obuwiem.

warto przeczytać:  Jak ubrać się na randkę by łatwo było się rozebrać?

Jak nie popełnić ubraniowej wpadki?

W doborze odpowiedniego stroju na pierwszą (oraz każdą kolejną) randkę należy kierować się przede wszystkim umiarem. Często kusi nas, aby założyć coś niezwykle seksownego, co powali naszego wybranka na kolana, niestety w rzeczywistości efekt może być odwrotny od oczekiwanego. Dobrze jest poprosić o jakąś wskazówkę, jeśli plan randki nie został wspólnie ustalony i pozostaje dla nas tajemnicą. Kluczem do sukcesu jest dopasowanie stroju do planowanej aktywności i otoczenia (spacer w parku, wyjście do kina, kolacja w restauracji itp.) oraz podkreślenie atutów swojej sylwetki. Unikaj ubrań przesadnie eksponujących Twoje wdzięki oraz odkrywających bieliznę. To wszystko sprawdza się w zaciszu prywatnego mieszkania, jednak nie nadaje się na wyjście w miejscu publicznym.

Rating: 4.8/5. From 4 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 2
    Kapucynka

    Ja uważam, że nie należy przesadnie się stroić tylko iść w w sukience w której będziemy się czuć swobodnie i wygodnie. Najważniejsze to nie udawać kogoś, kim się nie jest.

+ Leave a Comment