„Mój brat Cię znajdzie” – spięte dziewczyny na imprezach


Wielokrotnie w czasie imprez mamy okazje obserwować frajerskie zachowania facetów. Również dziewczyny nie zawsze potrafią się bawić i czasami specjalnie tworzą nikomu niepotrzebne konflikty. Właściwie ciężko sobie z czymś takim radzić. Trzeba do tego przywyknąć lub liczyć na to, że któraś z kobiet zrobi porządek ze swoją koleżanką.

Wiecznie obrażona

Są dziewczyny, które nie potrzebują wiele do tego, by się obrazić. Czasami wręcz trudno wskazać taki moment w ich życiu, w którym nie przebywałyby w mniejszym lub większym stanie naznaczonym fochem. Kiedy spotykasz się z taką laską na imprezie myślisz, że zrobiłeś coś źle, spojrzałeś na nią w nieodpowiedni sposób, jednak w rzeczywistości Twoje zachowanie nie ma żadnego znaczenia. Idź dalej, szkoda tracić czasu.

Agresywna

Niektóre z kobiet na imprezie bywają agresywne nawet bez alkoholu. Starają się rozpętać burze w szklance wody swoim zachowaniem. Nazywanie szmatami swoich koleżanek to tylko jedna z ich cech charakterystycznych. Uwielbiają również prowokować bójki pomiędzy facetami:

-Już nie jesteś z Anią? Widziałem jak całowała się z Łukaszem.

Siada potem i patrzy jak leje się krew. Nikt jej nie lubi, lecz z jakiegoś powodu zawsze wypada ją zaprosić, bo jest znajomą wszystkich.

Hipsterka

Fanki muzyki alternatywnej i ubierania się jak bezdomna bibliotekarka również chętnie odwiedzają imprezy. Wpadają głównie po to, by powiedzieć, że „jarały się tym kawałkiem już dwa lata temu, ale teraz stał się już zbyt mainstreamowy. Teraz się słucha już tylko nigeryjskiego indie”. Jeśli spytasz ją o dobry film, odpowie, że na pewno nie znasz i pójdzie męczyć innym gości swoim udawanym intelektualizmem.

Arystokratka

Dziewczyna z wyższych sfer, której papier toaletowy jest droższy niż Twój komputer. Nie zagadasz do niej, jeśli Twoja koszula jest tańsza niż tysiąc złotych i nie przyjechałeś na imprezę Porsche. Przechadza się po mieszkaniu, nie mówiąc zbyt wiele. Woli prychać, co ma oznaczać ocenę wystroju wnętrza i ludzi, którzy się wokół niej kręcą. Lubi jednak przebywać wśród plebsu, ponieważ ma wtedy świadomość, że pieniądze jej nie zmieniły.

Wegetarianka

Często nie różni się wyglądem od hipsterki. Jej głównym celem jest walka o idee. W każdej rozmowie musi wspomnieć, że nie je „padliny” i że nie można kochać zwierząt i jednocześnie ich jeść. Wszyscy dookoła kiwają nieśmiało głowami po to, by już sobie poszła i żeby zabawa mogła toczyć się dalej. W bardziej agresywnej odmianie potrafi wyrywać szynkę z kanapek gości i wyrzucać ją do kosza. W gruncie rzeczy nikt jej nie rozumie.

Jeśli rozpoznajesz u siebie któryś z powyższych typów zachowań, to postaraj się go zmienić, ponieważ Twoi znajomi którego dnia zdecydują się w końcu na skreślenie Cię z listy zaproszonych gości.

Rating: 4.5/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

+ There are no comments

Add yours