Siłownia albo mecz. Sprawdź co może robić facet bez kobiety


Mężczyzna, który wstępuję w związek z kobietą, szybko musi zapomnieć o urokach kawalerskiego życia. Swój wolny czas spędza bowiem z ukochaną i to jej poświęca każdą chwilę, jaką udaje mu się w tygodniu wygospodarować. Żeby jednak zachować harmonię w związku, warto znaleźć też czas dla siebie i oddać się drobnym przyjemnościom, ponieważ nie każdy dzień faceta musi kręcić się wyłącznie wokół ukochanej. Co może robić mężczyzna, który ma wolny wieczór? W jaki sposób powinien spędzić swój wolny czas? Podpowiadamy, co może robić facet bez kobiety.

Stało się – Twoja kobieta ma zajęty wieczór, bądź wyjeżdża służbowo na weekend. Ogarnia Cię euforia, ponieważ w końcu możesz oddać się drobnym przyjemnościom, o których już prawie udało Ci się zapomnieć. Szybko jednak schodzisz na ziemię, zaczynasz tęsknić i nie możesz znaleźć sobie miejsca, snując się samotnie po pustym mieszkaniu. Przypomnij sobie jednak, jak wyglądało Twoje życie, zanim spotkałeś ukochaną i jak spędzałeś wolne wieczory. Jeśli jednak przeszłość ta jest tak odległa, że już nie pamiętasz, jak wyglądało Twoje życie singla, przedstawiamy Ci kilka pomysłów, którymi możesz się zainspirować, by spędzić miły wieczór.

warto przeczytać:  6 sygnałów, że Twojemu partnerowi już na Tobie nie zależy

Mecz

Jeśli trafił Ci się wolny wieczór, a w telewizji akurat transmitują mecz, który tak bardzo chciałeś obejrzeć – problem jest już rozwiązany. Możesz bowiem swobodnie rozłożyć się na kanapie, zaopatrzony w sześciopak ulubionego piwa i paczkę najbardziej kalorycznych chipsów. Nikt nie zwróci Ci uwagi, że jesz same niezdrowe rzeczy, kruszysz, bądź znów czuć od Ciebie zapach piwa. Ponadto możesz kibicować i krzyczeć do woli – byle tak, by nie zbudzić sąsiadów.

Spotkanie z kumplami

Siedzisz przed telewizorem i przeskakujesz z kanału na kanał, bo w telewizji nie ma nic ciekawego – zadzwoń do swoich kumpli, którzy na pewno znajdą dla Ciebie czas. Możecie wybrać się do pubu na piwo, na dyskotekę, bądź wieczorną rundkę po mieście. Jeśli jednak wolisz inną formę rozrywki – bilard, kręgle, czy wspólnie rozegrany mecz również będą dobrym pomysłem. Ukochana nie będzie miała pretensji, że zbyt późno wróciłeś do domu, bądź, że koledzy są ważniejsi od niej – tak więc korzystaj do woli.

warto przeczytać:  Czym są halki wyszczuplające?

Siłownia

Wolny wieczór tylko dla siebie, to idealny moment, by wybrać się na trening i zacząć dbać o swoje ciało. Wskocz więc w ulubiony dres, załóż słuchawki na uszy i idź pobiegać. Jeśli jogging nie jest Twoją ulubioną formą aktywności fizycznej, zawsze możesz udać się do osiedlowej siłowni, by wspólnie z kumplami poćwiczyć i udoskonalić rzeźb swojego ciała.

Hobby

Wolny weekend lub wieczór, to idealny czas, by oddać się swojej pasji. W zależności od Twoich zainteresowań, możesz wziąć się za majsterkowanie, oglądanie horrorów, słuchanie ulubionej muzyki albo popracować w ogrodzie, pojechać za miasto na ryby, bądź wybrać się na koncert ulubionego zespołu, którego Twoje ukochana nie jest zagorzałą fanką.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 1
    Nazar

    „bądź wyjeżdża służbowo na weekend” to akurat psułoby co niektórym facetom humory, ale pozostałe formy spędzenia czasu rozłąki są interesujące i godne rozważenia.

+ Leave a Comment