Związek wisi na włosku. Jak zatrzymać kobietę, która chce odejść?


Relacje w Twoim związku nie układają się ostatnio po Twojej myśli? Sądzisz, że Twoja partnerka chce Cię zostawić? Jak zatrzymać kobietę, która chce odejść? Podpowiemy Ci, jak ratować związek i ponownie rozpalić uczucie w ukochanej osobie.

Znajdź źródło problemu

Zastanawiasz się, jak zatrzymać przy sobie dziewczynę? Jeśli czujesz, że w Twoim związku panuje napięcie i często dochodzi do sprzeczek, spróbuj zastanowić się, jakie mogą mieć one podłoże. Znalezienie źródła problemu na pewno pomoże Ci naprawić nadszarpniętą relację. Zacznij od analizy własnego zachowania. Czy zawsze postępujesz właściwie wobec swojej partnerki? Czy sprawiasz, że czuje się ona kochana? Czy dajesz jej do zrozumienia, że jest dla Ciebie ważna?

Wiele związków rozpada się przez zaniedbanie. Ludzie przyzwyczajają się do siebie i przestają zabiegać o względy partnera. Dodatkowo częste przebywanie ze sobą sprawia, że na jaw wychodzą wady drugiej osoby, które czasami okazują się trudne do zaakceptowania. Zatem, jeśli zastanawiasz się, jak zatrzymać kobietę, która chce odejść, zacznij od pracy nad sobą.

Wypracuj nawyk uważnego słuchania

Jak zatrzymać przy sobie dziewczynę? Zacznij uważnie słuchać, co mówi Twoja partnerka i na jakie kwestię zwraca uwagę. To najprostszy sposób, aby dowiedzieć się, co nie odpowiada jej w Twoim zachowaniu. Postaraj się powstrzymać od złośliwych uwag, by nie wywoływać kłótni. Uważne słuchanie pozwoli Ci również poznać jej oczekiwania i potrzeby. Ponadto kobieta na pewno zauważy, że jej słowa mają dla Ciebie znaczenie i poczuje się zrozumiana.

Szczerze porozmawiaj z partnerką

Zastanawiasz się, jak zatrzymać przy sobie kobietę? Postaw na szczerą rozmowę, podczas której poruszysz temat Waszej relacji. To szansa na wyjaśnienie pojawiający się między Wami nieporozumień i napięć. Pamiętaj, aby podczas rozmowy nie oskarżać swojej dziewczyny, tylko być nastawionym na rozwiązanie problemu. Dzięki temu atmosfera między Wami się oczyści i będziecie mogli zacząć pracować nad ratowaniem związku.

Zaskocz partnerkę i wykaż inicjatywę

Jeśli Twoja dziewczyna zwraca Ci uwagę, że przestałeś dbać o siebie, podejmij aktywność fizyczną — zacznij uprawiać jogging lub zapisz się na siłownię. Przywiązuj wagę do higieny osobistej i umieszczaj swoje brudne ubrania w koszu na pranie. Wykaż się inicjatywą w dbaniu o wspólne mieszkanie — pozmywaj naczynia, posprzątaj w pokoju lub przygotuj posiłek. Nawet niewielkie zmiany nie ujdą uwadze Twojej partnerki i z pewnością doceni włożony wysiłek.

Zastanawiasz się, jak zatrzymać kobietę przy sobie, by przestała rozważać odejście od Ciebie? Bądź spontaniczny i pozytywnie ją zaskakuj! Przygotuj romantyczną kolację, zaproponuj wspólny wyjazd lub tak po prostu zabierz ją na spacer. Takie działanie pozwoli na nowo rozbudzić w Twojej dziewczynie zainteresowanie. Ponadto poczuje, że jest dla Ciebie ważna i wciąż zabiegasz o jej względy.

Zapewne podjęte wysiłki nie pozostaną niezauważone przez Twoją partnerkę. Pamiętaj jednak, aby nie były to tylko chwilowe zmiany, ale by nowe nawyki na trwałe zaczęły obowiązywać w Waszym związku.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

+ There are no comments

Add yours