6 sygnałów, że Twojemu partnerowi już na Tobie nie zależyCzasem w związku jest tak, że jednej osobie zaczyna zależeć bardziej niż drugiej i warto wtedy otworzyć oczy i spojrzeć jak wygląda prawda. Jeśli jemu nie zależy na Tobie jako na tej jedynej musisz zastanowić się czy jest sens dalej brnąć w relację. Przedstawiamy 6 sygnałów kiedy jemu już na Tobie nie zależy.

1. Nie dąży do podtrzymania kontaktu

Jeśli zwykle Ty pierwsza dzwonisz lub piszesz, to masz jeden z sygnałów, że on traktuje Cię tylko jako koleżankę, znajomą czy dziewczynę do uprawiania seksu. To zachowanie jest bardzo znamienne, bo wiąże się z tym, że on tak naprawdę nie potrzebuje Ciebie do szczęścia, a zamiast kimś ważnym jesteś tylko dodatkiem do jego życia. Zastanów się czy chcesz kontynuować tę relację, bo jeśli tak, to przygotuj się tylko na lawinę rozczarowań.

warto przeczytać:  Jak zwrócić na siebie uwagę mężczyzn? 5 sprawdzonych tricków

Dziewczyna ze smartfonem

2. Nie aranżuje randek

Wspólne pójście na zakupy, obejrzenie filmu czy spotkanie z grupą jego przyjaciół to jeszcze nie randka. Jeśli to Ty cały czas inicjujesz spotkania, a on zgadza się na nie tylko z braku innych zajęć to od razu wiadomo, komu w tej relacji bardziej zależy.

3. Nie interesują go Twoje samopoczucie i poglądy

Fakt, że Twój znajomy na spotkaniach mówi tylko o sobie, swojej karierze i planach to jasny sygnał, że nie interesujesz go jako kobieta ani nawet osoba. Jeśli on nie zwraca uwagi na to czy jesteś przygnębiona, zdenerwowana, czy zła chyba już wiesz co myśleć o takiej relacji, prawda?

4. Nie zwraca uwagi i nie pamięta tego co mówisz

Jeśli mężczyźnie naprawdę zależy na kobiecie, będzie wsłuchany w to, co ona do niego mówi i zapamięta najdrobniejsze szczegóły. Kiedy natomiast on nie pamięta co jest dla Ciebie ważne, co lubisz, to także pewien znak, że ta znajomość jest dla niego tylko przelotna.

warto przeczytać:  6 najbardziej irytujących zachowań mężczyzn

Para siedzi na trawie

5. Jego słowa nie idą w parze z czynami

I nie chodzi tu o drobiazgi, bo każdy przecież ma dużo na głowie. Ale jeśli facet mówił pewne rzeczy tylko po to, by Cię uwieść, a tak naprawdę nie jest zainteresowany głębsza relacją to prędzej czy później to wypłynie. Kiedy masz trudną sytuację i nie możesz na niego liczyć, to jest to dobitny sygnał, że on nie myśli o Was na poważnie.

6. Odpisuje na Twoje wiadomości po czasie

Być może nie jest to jakiś ewenement, bo faceci z reguły mają na wszystko czas, ale gdyby jemu tak naprawdę zależało na Waszej relacji, odpisałby przynajmniej po kilku godzinach (bo być może akurat był bardzo zajęty).

warto przeczytać:  Jak zaplanować niezapomnianą randkę?

Tym, co powinno zwrócić Twoją szczególną uwagę jest fakt, że on doskonale organizuje sobie życie także bez Ciebie. Ma swoje pasje i hobby, których nigdy w życiu nie poświęciłby dla Waszej znajomości. Pora więc może obudzić się ze snu i zdać sobie sprawę z tego kim tak naprawdę dla niego byłaś i jesteś. Pamiętaj, że zasługujesz, jak każda kobieta, na to by być ważna dla mężczyzny. Jeśli tak się nie dzieje to znak, że relacja była albo od początku tylko przyjaźnią, albo zostałaś wykorzystana. Rozstanie tak czy siak może okazać się bolesne, ale być może warto uzmysłowić sobie czego oczekujesz od związku i czy Twoja obecna znajomość przypadkiem nie jest dla kogoś tylko wypełnieniem czasu. Powyższe podpowiedzi powinny Ci pomóc odnaleźć się w tej trudnej relacji.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

1 comment

Add yours

+ Leave a Comment