Czego nie mówić dziewczynie


Powiedzmy sobie szczerze. Jest wiele rzeczy, których nie mówimy dziewczynie, żeby mieć święty spokój. To dla nas często najwyższa wartości. Poniżej przedstawię Wam listę tych zwrotów, które bardzo często pojawiają się w naszych głowach, ale jednak nigdy nie powinny być wyartykułowane. Wiem, bo sprawdziłem na własnym przykładzie. Oczywiście jest śmiesznie i jeśli akurat macie ochotę zerwać z dziewczyną w widowiskowy sposób, to nie krępujcie się. W każdym innym wypadku odradzam.

W łóżko jesteś tak dobra jak moja była

Dziewczyny są często bardzo wrażliwe na punkcie naszych kolejnych związków. Równie ważnym aspektem są sprawy seksu. Czasami kobietom zależy na tym, by było nam dobrze. W większości przypadków jednak skupiają się na tym, być bardziej seksowne niż nasze ex. Z tego powodu każda forma krytyki łóżkowej może okazać się bardzo dramatyczna w skutkach, włącznie z szantażowaniem brakiem seksu. Jeśli jednak chcemy wpaść w prawdziwe kłopoty, to wystarczy wspomnieć o byłej w kontekście seksualnym. Jeśli będzie to w trakcie seksu lub po, to niech Bóg ma Was w swojej opiece.

warto przeczytać:  Kiedy mężczyzna jest zainteresowany kobietą?

No, widzę, że przytyłaś. Grube kości po mamusi?

Społeczeństwo wymusza na kobietach pewne kanony piękna, które nie zawsze są możliwe do osiągnięcia. Każda pani jednak pragnie być postrzegana jako atrakcyjna przez swojego partnera, ponieważ w łóżku może czuć się bardziej swobodnie. Unikaj krytykowania jej wyglądu, ponieważ odbije się to bardzo źle na Twoim życiu seksualny. Parę dobrych komplementów sprawi, że dziewczyna da z siebie w łóżku więcej i oboje na tym skorzystacie.

Nie lubię Twojej mamy

Zwykle nie lubimy mam naszych dziewczyn. Chcą zbyt dużo wiedzieć i wtrącają nos w nie swoje sprawy. W większości przypadków one również ich nie lubią, jednak w przypadku krytyki z naszej strony do głosy dochodzi pierwotny instynkt, który każe jej bronić członków własnej rodziny przez atakiem z zewnątrz. Istnieje wiele publikacji amerykańskich naukowców, którzy potwierdzają to zjawisko. Warto więc ocenę matki naszej partnerki zachować dla siebie, nawet jeśli ona sama na nią narzeka.

warto przeczytać:  Jak zaimponować dziewczynie?

Fajna ta Twoja siostra

Nie ma niczego gorszego niż zazdrość o kogoś z rodziny. Siostry z natury rzeczy się nie lubią w pewnym wieku. Są bowiem konkurentkami do puli pieniędzy i uwagi rodziców. Jeśli dochodzi do tego rywalizowanie o chłopaka, to rozpętuje się piekło. Wiem, że mówiąc takie rzeczy prawdopodobnie liczysz na trójkącik, jednak takie rzeczy nie zdarzają się nigdzie poza filmami porno. Nie podgrzewaj więc atmosfery.

Impreza bez Ciebie była super

Kobiety często chcą wierzyć, że są nam zawsze niezbędne do szczęścia. Czasami jednak świetnie bawimy się samemu lub w gronie swoich znajomych. Kiedy wracamy z imprezy nie możemy jednak być zbyt zadowoleni, ponieważ kobieta będzie zazdrosna o sam fakt, że inne towarzystwo może nam również sprawiać przyjemność. Jest to dziwne zjawisko, jeszcze nie do końca zbadane, jednak najlepszym wyjściem z takich sytuacji jest powiedzenie: było fajnie, ale nie aż tak cudownie jak wtedy, kiedy wychodzimy gdzieś tyko we dwoje.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 1
    Mikołaj

    No trzeba kontrolować gadkę, macie rację. Kobieta czuła jest na takie niby mało znaczące słówka. Wykorzysta to przeciwko tobie na 100%. Za dzień, za tydzień, ale wykorzysta.

+ Leave a Comment