Jak dogodzić kobiecie?


Podobno jeszcze się taki nie urodził, co by kobietom dogodził. Właściwie jest to prawda. Teraz kobiety mają wysokie wymagania i to w każdej dziedzinie życia. Aby zdobyć kobiece serce, potrzeba więc nie lada wysiłku. Nie każdy będzie w stanie podołać temu wyzwaniu, ale można próbować. Jak więc dogodzić kobiecie?

Zaskakuj ją

Kobiety lubią być zaskakiwane. Nie ma nic gorszego niż nudny facet. Na jej pytanie „Co dziś robimy?” nie odpowiadaj nigdy, że nie wiesz. Musisz mieć od razu w głowie kilka pomysłów, którymi zaskoczysz kobietę swoich marzeń. Jeszcze lepiej, żeby kobieta w ogóle nie musiała zadawać ci pytania o to, co dziś będziecie robić. Sam wyjdź z inicjatywą i zaskocz ją jakimś niecodziennym pomysłem.

warto przeczytać:  Jak zaskoczyć i zadowolić faceta w łóżku?

Kupuj jej kwiaty

Większość kobiet uwielbia dostawać kwiaty. To nic, że za kilka dni będą do wyrzucenia, jeśli zdecydujesz się na te cięte, ale będą ładnie wyglądały w mieszkaniu. Zawsze można też zrobić im zdjęcie i pochwalić się na Instagramie, że w końcu udało ci się coś ładnego kupić.

Gotuj jej

Nie ma nic bardziej podniecającego od gotującego mężczyzny. Zerknij na jakieś proste przepisy w Internecie, sporo kobiet śledzi bloga kulinarnego Kwestia Smaku. Jeśli zrobisz coś z tej strony, masz to jak w banku, że będzie tym zachwycona. Ale koniecznie zwróć uwagę na dekorację przygotowanego posiłku. Jest duże prawdopodobieństwo, że i to wyląduje na Instagramie i jeszcze zostaniesz oznaczony!

warto przeczytać:  Co lubią mężczyźni w kobietach?

Posprzątaj całe mieszkanie

Gwarantuję ci, że kobieta będzie w szoku, kiedy wróci z pracy, a mieszkanie będzie posprzątane na błysk. Zazwyczaj to ona zajmuje się tak przyziemnymi sprawami i tylko ona wykonuje je w perfekcyjny sposób. Zajmij się więc mieszkaniem, ale pamiętaj, żeby zrobić to dobrze. Kobieta doceni twój wysiłek tylko wtedy, kiedy pozytywnie przejdziesz test białej rękawiczki.

Spełniaj jej zachcianki

I bądź na każde zawołanie. Każda kobieta lubi mieć kogoś, na kogo będzie mogła liczyć o każdej porze dnia i nocy (czyt. służącego). Spełniaj więc wszystkie jej zachcianki, od szukania wymyślnych organicznych produktów w ekologicznym markecie, przez kupowanie kosmetyków naturalnych w najlepszej internetowej drogerii, po wychodzenie z domu w nocy po lody o smaku waniliowym dla twojej księżniczki.

Bądź jej szoferem

Zaproponuj, że będziesz ją codziennie wozić do pracy. To nic, że ona ma prawo jazdy i jeździ jak Hołowczyc. Liczy się gest i troska o kobietę. Grzecznie wstawaj rano, by odwieźć ją rano do pracy i pamiętaj, żeby po południu ją odebrać. Zwróć też uwagę na to, by robić to kulturalnie i otwieraj jej drzwi zanim wsiądzie.

warto przeczytać:  Jak zaimponować kobiecie?

Doceniaj ją

Codziennie doceniaj ją pod każdym względem. Praw jej komplementy, mów, że ją podziwiasz, że jest doskonała, że wszystko robi perfekcyjnie. Pamiętaj, by mówić, jakim jesteś szczęściarzem, że z nią jesteś. Kobiety lubią słyszeć takie słowa. Im więcej i im częściej takie deklaracje będą padać, tym lepiej dla ciebie. Jesteś na dobrej drodze, żeby dogodzić kobiecie swojego życia.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours

+ Leave a Comment