Jak spędzić walentynki? 6 propozycji jak obchodzić dzień zakochanych


Myślicie, że, jak co roku, dopadnie Was walentynkowa rutyna? Nie martwcie się na zapas, dzięki naszym poradom będziecie w stanie nie tylko zorganizować niezapomniany dzień zakochanych, ale także poprawić swoją relację w związku. Jak nie nudzić się w walentynki podpowie Wam nasz artykuł.

1. Walentynki w kuchni

Kiedy już wiecie, że na pewno będziecie spędzać walentynki w domu, warto wspólnie zagospodarować kuchnię. Ty i Twój wybranek możecie przyrządzić wspaniałą kolację, której nie powstydziłaby się renomowana restauracja. Eksperymentujcie więc do woli z sosem do spaghetti, z pieczenią, z ciastem. To powinien być Wasz dzień, więc bawcie się w kuchni bez ograniczeń.

Wałek do ciasta obok wstążki i foremek

2. Karaoke w dniu zakochanych

Wieczór karaoke sprawi Wam tym większą radość im mniej macie talentu do śpiewania. Do zorganizowania takiej imprezy będziecie potrzebować tylko komputerowego programu do karaoke. Aby atmosfera nieco się rozluźniła, możecie też na tę okazję kupić wino. Oczywiście tym, że brak Wam talentu do śpiewu nie warto się w ogóle przejmować, liczy się przecież dobra zabawa i wzajemna integracja.

3. Walentynki na lodowisku

Nie musicie być mistrzami w jeździe na lodzie, aby dobrze spędzić dzień zakochanych. Nawet jeśli jesteście początkujący jeśli chodzi o jazdę na łyżwach, warto podjąć ryzyko i spróbować. Na lodowisku możecie naprawdę spędzić niezapomniane chwile. Im więcej wywrotek, potknięć, wspólnej jazdy, tym większa będzie Wasza radość. A może zdecydujecie się pojechać trzymając się za ręce? Taka jazda wzmocni więź między Wami.

Para na łyżwach

4. Maraton filmowo-walentynkowy

Niekoniecznie musicie spędzać kilka godzin w kinie na maratonie filmowym, możecie taki seans zorganizować w domu. Nie macie także przymusu oglądania filmów o zakochanych, chociaż właśnie filmy o perypetiach par, zakończone jednak happy endem będą tu jak najbardziej wskazane. Negocjujcie między sobą kilka tytułów, tak, aż do wzajemnego kompromisu w kwestii filmów.

5. Kalambury w dniu zakochanych

Jeśli zamierzacie zorganizować walentynkowe kalambury, pamiętajcie, że powinno brać w nich udział kilka osób, im zresztą więcej tym lepiej. Możecie zaprosić zaprzyjaźnione z Wami pary i bawić się w kalambury do białego rana. Taka zabawa na pewno bardzo Was zintegruje, pozwoli oderwać się od codziennych trosk.

6. Dzień zakochanych w przebraniu

Wasza druga połówka na pewno ma swoją ukochaną postać z filmu lub książki, warto więc przebrać się dla niej. Takie przebieranki są bardzo przyjemne dla obojga i wnoszą wiele przyjemnych skojarzeń. Na pewno w przyszłości Wasze dzieci zapytają, oglądając zdjęcia, o okazję podczas której wcieliliście się w daną postać.

Niezależnie od tego jaką formę walentynek wybierzecie, nie zapominajcie, że dzień zakochanych jest tylko symbolicznym świętem, a miłość i szacunek warto okazywać sobie cały rok. Warto też chociaż symbolicznie wręczyć ukochanej osobie mały upominek – na pewno podkreślicie w ten sposób swoje uczucie.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

1 comment

Add yours

+ Leave a Comment