Jaki typ faceta lubią dziewczyny, kobiety?


Pomimo tego, że kobiety różnią się od siebie pod względem preferencji co do wyboru partnera życiowego, to istnieje kilka cech, które liczą się dla płci żeńskiej, niezależnie od ich wieku, zainteresowań czy statusu materialnego. Ten krótki poradnik wyjaśni wam, jaki typ faceta lubią kobiety.

Jaki typ faceta lubią kobiety?

Na przestrzeni lat wzór idealnego mężczyzny zmieniał się. Dawniej kobiety zwracały uwagę przede wszystkim na to, czy partner będzie je w stanie ochronić i czy zarobi wystarczająco pieniędzy, aby je utrzymać. Czasy się jednak zmieniły, a prawie każda kobieta w dzisiejszym świecie sama zarabia na siebie, więc status materialny faceta nie jest już priorytetem. Jaki typ faceta lubią kobieta w obecnych czasach? Poniższa lista pomoże ci rozwiać wątpliwości.

Opiekuńczy typ mężczyzny

Większość dziewczyn chce poczuć, że facetowi na nich zależy. Najlepszym tego wyrazem jest opiekuńczość. Jeżeli mężczyzna posiada tę cechę, to kobieta będzie o wiele spokojniejsza o trwałość danej relacji. Opiekuńczość nie powinna jednak polegać na „niańczeniu” kobiety, ale raczej na gestach, takich jak wysłuchanie w trudnej chwili czy przytulenie po ciężkim dniu w pracy.

Mężczyzna, który nie wie, czym jest opiekuńczość, zalicza się do typów mężczyzn, z którymi lepiej nie umawiać się na randkę. Jeżeli partner nie posiada tej cechy, to relacja może okazać się nietrwała.

Zaradny facet

Kobiety często lubią takie cechy jak zaradność. Nie ma nic gorszego niż facet, który nie potrafi sobie poradzić z najprostszymi czynnościami życiowymi. Czasy, kiedy głównym zajęciem kobiet było zajmowanie się domem i dziećmi już minęły, dlatego również mężczyźni powinni potrafić gotować, prasować i wykonywać inne obowiązki domowe na równi z kobietami.

Dla faceta ważną umiejętnością powinna być także opieka nad dziećmi. Zarówno w kwestiach czysto technicznych, jak przebranie dziecka, jak i w umiejętnościach, takich jak rozmowa z dzieckiem czy wspólna zabawa.

Typ mężczyzny, który posiada pasję

Niezależnie od tego, jakiego typu zainteresowania ma kobieta, to przeważnie imponuje jej, kiedy partner ma własne pasje. Mogą się nawet różnić od jej hobby, ponieważ są one oznaką tego, że mężczyzna ma coś do powiedzenia o świecie.

Jaki typ wyglądu faceta podoba się dziewczynom?

W tym przypadku możliwości jest co niemiara. Nie oszukujmy się, wbrew powszechnym stereotypom, nie tylko mężczyźni są wzrokowcami, ale również i kobiety. Oczywiście sam wygląd nie spowoduje, że związek będzie udany, jeśli facetowi zabraknie odpowiednich cech charakteru, ale na pewno pomoże rozpocząć relację.

Nie ma jednego typu wyglądu mężczyzny, który podoba się kobietom, ponieważ każda ma odmienny gust. Jedne wolą brunetów, drugie blondynów. Dla niektórych kobiet ważny jest czarujący uśmiech, dla innych z kolei, atrakcyjna budowa ciała.

Jednak bez względu na to, jaki typ podoba się kobietom, to jedno jest niezmienne – mężczyzna powinien dbać o siebie. I nie chodzi tutaj o posiadanie idealnej sylwetki, ale raczej dbanie o schludny i atrakcyjny ubiór.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

3 Comments

Add yours
    • 2
      Ewka

      To prawda. Nie ma też co brać się za wychowywanie chłopa — jak matka przez 30 lat nie nauczyła pewnych zasad i zachowań to my też nic nie zdziałamy.

+ Leave a Comment