Kiedy mężczyzna kocha kobietę?


Wydawać by się mogło, że wszystko już zostało powiedziane w tym temacie w piosence „When a Man Loves a Woman” Percy’ego Sledge’a. Jednak znaków na męską miłość jest dużo więcej, niż można usłyszeć w tym hicie. Niektórzy mężczyźni nie potrafią okazywać uczuć lub robią to w dziwny sposób. Jak więc się przekonać, że on czuje do ciebie coś więcej?

Działa, a nie mówi

Mężczyźni działają na wielu płaszczyznach zadaniowo, także w uczuciach. Częściej okazują miłość poprzez konkretne czyny, a nie słowa. Kobiety natomiast uwielbiają słuchać i chcą być zapewniane o uczuciach słownie. Mężczyzna udowadnia miłość w gestach i czynach. Jeśli twój facet robi coś specjalnie dla ciebie, to znak, że prawdopodobnie cię kocha.

warto przeczytać:  Jak manipulować kobietą?

Lubi na ciebie patrzeć

Kontakt wzrokowy jest bardzo ważny, szczególnie w komunikacji. Kiedy mężczyzna patrzy ci prosto w oczy, możesz być przekonana o jego szczerości i dobrych intencjach. Jeśli przy tym jeszcze się uśmiecha, wiedz, że nie jesteś mu obojętna. Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy i w tym przypadku miłość można odczytać z nich bezbłędnie.

Rozśmiesza cię

Poczucie humoru to bardzo ważna kwestia w każdym związku. Jeśli śmiejemy się z tych samych rzeczy to już połowa sukcesu na drodze do miłości. Idealny partner to taki, który potrafi rozśmieszyć kobietę nawet wtedy, kiedy jest zła. Jeśli twój nie ma z tym problemu, chyba trafiłaś na miłość życia.

Sprawia ci niespodzianki

Wszystkie kobiety uwielbiają niespodzianki, nawet takie drobne. Jeśli twój facet potrafi cię zaskoczyć to wiedz, że naprawdę cię kocha. Te gesty często mogą przybierać postać np. zrobienia obiadu, napisania karteczki z miłymi słowami, nieplanowanym wyjściem do kina. To świadczy, że mu na tobie zależy.

warto przeczytać:  Jak zaimponować kobiecie?

Zaprasza na randki

Błędem wielu par jest rezygnacja z randek po pewnym czasie od poznania. Na szczęście nie wszyscy o tym zapominają, szczególnie panowie. Jeśli twój mężczyzna zaprasza cię na uroczystą kolację przy świecach i stale cię podrywa, wiedz, że dobrze trafiłaś.

Pomaga w obowiązkach

Niewielu panów potrafi czynnie uczestniczyć w dbaniu dom. Niestety, ale ten obowiązek w większości spada na kobiety. W cenie są mężczyźni, którzy sami z siebie chcą zająć się jakimiś czynnościami w domu. Kiedy mężczyzna chce cię wyręczyć i proponuje, że w ten weekend to on sprząta, to trafiłaś na ideał i możesz być przekonana o jego miłości.

warto przeczytać:  Jak dogodzić kobiecie?

Nie wstydzi się czułości

Niektórzy mężczyźni wstydzą się okazywać kobietom czułość. Kiedy twój facet jest dla ciebie troskliwy, opiekuje się tobą, gdy jesteś chora, pilnuje, żebyś coś zjadła i wzięła leki, gdy całuje cię w czoło nawet wtedy, gdy kichasz, to możesz być pewna, że cię kocha i chce dla ciebie jak najlepiej.

Komplementuje cię

I to nie tylko na początku związku. Komplementy są ważne cały czas. Gdy twój mężczyzna mówi ci, że pięknie dziś wyglądasz, chociaż ty wiesz, że tak nie jest, bo przecież jesteś jeszcze w piżamie, nie masz makijażu ani zrobionych włosów, to wiedz, że patrzy na ciebie sercem i dla niego jesteś tą jedyną.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

1 comment

Add yours

+ Leave a Comment