Seriale dla par, które obejrzysz online. Jakie seriale warto wspólnie obejrzeć w sieci?


Współczesny świat jest pełen seriali, dopasowanych dla każdego. Wspólne oglądanie ulubionego serialu to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu. Najlepiej wybrać seriale o związkach, a tych jest dość sporo. Ale możecie również wybrać seriale tematyczne. Jakie seriale warto obejrzeć wspólnie? Oto kilka propozycji.

Jak Poznałem Waszą Matkę

Nie ma chyba bardziej popularnego serialu o związkach niż opowieść Teda Mosby’ego, architekta (główny bohater zawsze przedstawia się nowo poznanym znajomym w ten sposób). To historia, w której główny bohater opowiada swoim dzieciom, jak poznał ich matkę i wspomina perypetie swoje i swoich znajomych. Oczywiście o tym, jak faktycznie Ted poznał swoją życiową wybrankę, dowiadujemy się dopiero pod koniec ostatniego sezonu… jednak w międzyczasie możemy z uśmiechem na ustach obserwować perypetie grupy przyjaciół z Nowego Yorku, które związane są z przyjaźnią, związkami, potrzebą miłości i poszukiwaniami „tej jedynej”.

warto przeczytać:  Najlepsze seriale fantasy – co warto obejrzeć

Przyjaciele

Ten klasyk nieprzerwanie od wielu lat, święci tryumfy popularności. Powstały kawiarnie inspirowane miejscem, gdzie pracuje jedna z głównych bohaterek, a fenomen serialu od dawna opisywany jest i dyskutowany w społeczeństwie. Serial postał w latach 90- tych i opowiada historię piątki przyjaciół, mieszkających wspólnie w Nowym Yorku. Każdy z bohaterów jest inny, każdy budzi sympatię. Nie da się oczywiście w takiej konfiguracji uniknąć romansów – zresztą, po co ich unikać? W „Przyjaciołach” z zapartym tchem możemy obserwować losy przyjaciół, którzy wchodzą w różne, mniej lub bardziej udane związki.

Teoria Wielkiego Podrywu

To serial dla nieco mniej przystosowanych do świata „nerdów” – choć nie jest to idealne określenie. Opowiada on o perypetiach dwóch pracujących w California Institute of Technology geniuszach, którzy rozmawiają o związkach i podejmują bardziej lub mniej (te zdecydowanie częściej) próby poderwania dziewczyny i znalezienia dla siebie drugiej połówki. Ich nieudolne próby kontrastują z trzeźwym podejściem do świata i umiejętnościami społecznymi trzeciej bohaterki, kelnerki Penny. To świetny serial dla każdego, kto ma dość społecznych wymagań i dążenia do łatki społecznie dostosowanego superbohatera.

warto przeczytać:  Co oglądać na randce? Jakie seriale dla par warto zobaczyć?

Seriale grozy i brytyjski humor

Niezależnie od tego, jak długo jesteście parą, z pewnością znajdziecie działkę, w której oboje czujecie się dobrze. Warto dobrać ulubiony serial do Waszych własnych preferencji. Wspólne oglądanie strasznych seriali z pewnością zbliży Was do siebie. Tutaj można polecić cały wachlarz różnego rodzaju seriali – od „American Horror Story” po „Z Archiwum X”.

Jeśli lubicie się wspólnie śmiać, genialną propozycją na wieczory będzie serial „Księgarnia Black Books”. To opowieść o małej księgarni prowadzonej w Londynie, która skupia losy trójki przyjaciół, mających definitywnie nie po drodze z tym światem. Gwarantuje to lawinę śmiechu i dobrej zabawy.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 1
    Józef

    „Teoria Wielkiego Podrywu”! 😆 Uwielbiam i polecam serdecznie wszystkim, można oglądać w parze, jak i samemu, doskonale się przy tym bawiąc 😆

+ Leave a Comment