5 pomysłów na prezent urodzinowy dla chłopaka


Urodziny chłopaka, to co roku nie lada wyzwanie dla każdej dziewczyny. Wszak trudno jest za każdym razem kupić coś, co powali naszego partnera na kolana. Ciężko jest też dobrać prezent tak, aby był oryginalny albo się nie powtórzył. Większość dziewczyn biega wtedy po sklepach w popłochu i szuka idealnego prezentu dla swojego ukochanego wspierając się radą przyjaciółki.

Jak wybrać prezent?

Oczywiście można po prostu zapytać swojego chłopaka, o to co chciałby dostać na urodziny. Jednak wiąże się to zepsuciem niespodzianki, a przede wszystkim jest pójściem na łatwiznę. Poszukiwania prezentu najlepiej rozpocząć od obserwacji swojego chłopaka. Warto zwrócić uwagę na to czym się ostatnio interesuje, jakie filmy ogląda, jakiej muzyki słucha, jakie ma hobby, jaki sport uprawia, co aktualnie czyta lub porozmawiać z nim odpowiednio wcześniej o jego marzeniach.

warto przeczytać:  Czy warto wierzyć w sny o miłości? Co mówią one o twoim związku?

prezent na urodziny

Dobrym pomysłem na prezent dla chłopaka może być np.:

1. Bilety na mecz/koncert

Jeśli Twój facet jest fanem jakiejś drużyny sportowej albo zespołu, a w okolicy akurat ma się odbyć mecz lub koncert – nie zastanawiaj się, tylko pędź do sklepu i kupuj bilety. Taki prezent na pewno go pozytywnie zaskoczy i dostarczy wrażeń jeszcze na długo po wydarzeniu. Dodatkowym plusem jest to, że od tej chwili dany klub sportowy czy zespół będzie kojarzył już głównie z Tobą.

koncert zespołu

2. Paintball \ air soft

Prezentem, który na pewno zrobi niewiarygodne wrażenie na Twoim chłopaku będzie zabranie go na paintball albo gry air softowe. Prezent ten nie dosyć, że dostarczy wielu emocji, to sprawi, że Twój chłopak na kilka godzin przeniesie się w świat swojej ulubionej bitewnej gry komputerowej.

warto przeczytać:  Jak zaimponować dziewczynie?

3. Wycieczka za miasto

Jeśli dysponujesz samochodem i masz prawo jazdy może zabrać swojego ukochanego na wycieczkę za miasto. Jeśli Twój chłopak obchodzi urodziny latem wcześniej warto zaplanować gdzie go zabierzesz, przygotować coś dobrego do jedzenia i picia i urządzić piknik na łonie natury niedaleko spokojnego jeziora lub rzeki. Jeśli urodziny wypadają zimą wybierzcie się do klimatycznej knajpki na dobry obiad i jego ulubiony deser.

4. Gokarty

To świetny pomysł na niestandardowy, oryginalny prezent. Nie dosyć, że spędzicie ten czas razem – co jest bardzo ważne w pielęgnowaniu związku, to jeszcze dostarczycie sobie sporo nowych, emocjonujących wrażeń. Dodatkowo dasz możliwość sprawdzenia się swojemu facetowi w roli mistrza kierownicy.

tork gokartowy

5. Ulubiony posiłek

Kiedy nie masz kompletnie pomysłu na prezent albo gdy Twoja sytuacja finansowa nie pozwala Ci na jego kupienie zawsze dobrym rozwiązaniem jest wtedy przyrządzony przez Ciebie dla chłopaka obiad. Faceci lubią, kiedy ich dziewczyna dla nich gotuje, a jeśli jest to jeszcze ich ulubione danie – na pewno ucieszy się jeszcze bardziej. Aby dodać obiadowi uroczystego klimatu, nakryj ładnie stół, zapal świeczki albo kadzidełka, a w tle puść jego ulubioną muzykę. Na pewno zrobi to na nim duże wrażenie.

warto przeczytać:  Ultrabooki - lekkie laptopy dla kobiet, notebook do damskiej torby!

Kupując prezent warto wystrzegać się kupowania tanich kosmetyków, trzecich z kolei perfum, bielizny, piżam, kalesonów itp. Co prawda nasz wybranek uśmiechnie się i podziękuje ładnie za prezent, to jednak możemy być pewne, że w tym przypadku nie będzie on zadowolony.

Rating: 4.7/5. From 6 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

3 Comments

Add yours
  1. 2
    dziewczyna chłopaka

    Moim zdaniem bilet – czy to ma mecz, czy to na koncert – jest bardzo dobrym pomysłem. Jeśli chłopak jest miłośnikiem muzyki, to można kupić płytę. Z droższych upominków – portfel, zegarek.

+ Leave a Comment