7 sposobów na wyznanie miłości


Wyznanie miłości zawsze było czymś ważnym, a więc nie może się ono odbyć w byle jakim miejscu i jakichkolwiek okolicznościach. Niektóre kobiety oczekują niezwykłej atmosfery, która towarzyszy słowom „kocham Cię”. Jak zatem wyznać miłość, by zadowolić i zaskoczyć partnerkę? Przedstawiamy na to 8 niebanalnych sposobów.

1. List z wyznaniem

To sposób bardzo romantyczny, ale też staroświecki. W erze wszechobecnego internetu, do lamusa odchodzi korzystanie z tradycyjnej poczty. A szkoda, ponieważ napisanie listu, w którym mężczyzna wyzna swojej wybrance, że pała do niej uczuciem jest naprawdę czymś wyjątkowym. Oczywiście klasyczny list musi być wybitnie napisany. Nie od rzeczy jest także załączenie własnego wiersza czy ważnego życiowo cytatu dotyczącego miłości. Każda z dziewcząt, która otrzyma takie gorące zapewnienie o uczuciu na pewno będzie zachwycona.

warto przeczytać:  Kiedy mężczyzna jest zainteresowany kobietą?

List miłosny i róża

2. Prezent

Dawanie prezentu to bardzo klasyczny sposób na wyznanie miłości, ale można ten schemat przełamać czymś nietypowym, na przykład nieszablonowym pudełkiem, które swoim wyglądem pozostawi trochę miejsca na domysły, co kryje się w środku. Kiedy już Twoja ukochana je otworzy, możesz mieć pewność, że radość i zaskoczenie skłonią ją, by odwzajemniła uczucie.

3. Układanka

Układanka? Oczywiście, że tak, ale nie byle jaka. Do wyboru masz uwielbiane przez Twoją ukochaną słodycze (na przykład cukierki) lub bardziej popularne kwiaty. Na pewno napis „kocham Cię” ułożony z czerwonych róż bardzo ją rozczuli, a może nawet wprawi w euforię?

Pudełko z czekoladkami i róże

4. Dedykacja

Dedykowanie piosenek miłosnych to sposób stary jak świat, ale ostatnio bardzo niedoceniany. Wystarczy, że znajdziesz audycję, w której będziesz mógł zrealizować swój plan, a wszystko potoczy się tak, jak sobie wymarzyłeś. Tylko wcześniej upewnij się, że ukochana będzie akurat w tym momencie słuchała radia.

warto przeczytać:  Twój facet wie lepiej jak korzystać z klimatyzacji w aucie? Przeczytaj i zaskocz go!

5. Nietypowa kolacja

Kolacja to tradycyjny sposób na wyznanie miłości. Zwykle mężczyzna po zjedzeniu deseru klęka przed swoją wybranką i mówi słowa o miłości. Jeśli jednak chcesz by ten klasyczny sposób stał się pomysłem nieco retro, zaaranżuj przed kolacją przejażdżkę dorożką i romantyczną kolację zorganizuj w starym zamku. Dobrze jednak jest wiedzieć czy Twoja ukochana lubi takie efekty i czy sprawisz jej tym przyjemność.

Zastawiony stół

6. Serenada

Jeśli Twoja druga połówka lubi klimaty krajów południowych, na pewno mile zaskoczy ją jak pod jej oknem pojawi się grupa muzykantów wyśpiewujących miłosne serenady. To niezwykły i bardzo romantyczny sposób na wyznanie swoich uczuć, który skruszy nawet najbardziej niepewne kobiece serce.

warto przeczytać:  Kasia Cerekwicka - od „Szansy na sukces” do najnowszej płyty „Bez ciebie”

7. Czyny

Podobno głównie czyny świadczą o miłości, nie słowa. Jest w tym stwierdzeniu wiele prawdy, tym bardziej, że okazywać uczucie można na wiele sposobów: poprzez wyręczanie, wspieranie w trudnych chwilach, drobne gesty, które ułatwiają codzienność partnerce. Wydaje się, że pokazanie swojej miłości poprzez czyny jest oczywistością, jednak nie każdemu mężczyźnie dobrze to wychodzi. Sam zatem zdecyduj czy taka forma przemówi do Twojej ukochanej, czy będzie ona oczekiwała od Ciebie płomiennych słów.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

+ There are no comments

Add yours