Jak zwrócić na siebie uwagę mężczyzn? 5 sprawdzonych tricków


Sporo kobiet zadaje sobie pytanie jak zwrócić uwagę mężczyzny? Przyznaję, wcale nie jest to łatwe zadania, tym bardziej, że obok przystojnego faceta najczęściej kręci się wianuszek uroczych pań. Przeczytaj 5 porad jak zainteresować mężczyznę swoją osobą.

  1. Zrób dobre pierwsze wrażenie
  2. Uwierz w siebie
  3. Okaż facetowi zainteresowanie
  4. Nie staraj się za bardzo
  5. Pokaż swoją delikatność

1. Zrób dobre pierwsze wrażenie

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami. Powinnaś więc postarać się, by zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie. Oczywiście chodzi tu o wygląd. Zadbaj o cerę, podkreśl swoje atuty delikatnym makijażem. Istnieje teoria, że mężczyźni wolą kobiety, które są zupełnie naturalne, bez grama make up-u, ale to tylko mit. Każdy facet na pewno doceni w tobie zadbaną kobietę jeśli muśniesz rzęsy tuszem, policzki różem, a usta delikatną pomadką. Mężczyźni najpierw zatrzymują wzrok na oczach i ustach, wdychają zapach perfum potem natomiast przechodzą do kontemplacji włosów i części ciała. Włosy mogą być dla mężczyzny istnym afrodyzjakiem, dlatego zadbaj o ich staranne ułożenie. Najlepiej gdyby czupryna była zadbana, błyszcząca i podkreślała piękno właścicielki. Chcąc zwrócić uwagę mężczyzny nie zapominaj o dłoniach – to one są wizytówką kobiety, powinny więc być wypielęgnowane, a paznokcie czyste i dobrze opiłowane.

warto przeczytać:  6 najbardziej irytujących zachowań mężczyzn

W kwestii stroju oczywiście istnieje pewna dowolność, najlepiej noś to, w czym ci do twarzy i w czym się dobrze czujesz. Nie musi to być od razu seksowna sukienka (chociaż taka najbardziej przykuwa uwagę mężczyzn) i szpilki. Uwierz, spodobać możesz się nawet w T-shircie i jeansach.

2. Uwierz w siebie

Twój brak wiary w siebie zostanie w mig odczytany przez każdego faceta. I nie łudź się, że będzie inaczej. Niepewność, niezadowolenie z siebie i frustrację da się poznać i wcale nie trzeba być świetnym psychologiem. Najlepiej jeśli pokażesz mężczyźnie, że znasz swoją wartość i dobrze czujesz się w swoim ciele. Zwłaszcza to ostatnie jest bardzo ważne. Kiedy wiesz, że dobrze wyglądasz i czujesz się swobodnie, otoczenie na pewno pozna to po twoim sposobie bycia. Znasz powiedzenie, że „wyglądasz tak jak się czujesz”? Jeśli jeszcze nie, pora wprowadzić je w życie.

Mężczyźni lubią kiedy kobieta zachowuje się naturalnie. Prowokacją i zadziornością niewiele osiągniesz. Bądź uśmiechnięta i zrelaksowana, a zobaczysz, że szybko twój cel (zdobycie faceta) może przeistoczyć się w realne zdarzenie.

warto przeczytać:  Jak uwieść kobietę?

3. Okaż facetowi zainteresowanie

Wcale nie chodzi tu o wypytywanie o jego byłe, bo to może zostać źle odebrane. Jeśli już zwróciłaś na siebie uwagę faceta i umówiliście się na pierwsze spotkanie okaż, że jesteś zainteresowana jego osobą. Przede wszystkim odłóż na bok telefon i skoncentruj się na swoim rozmówcy. Kiedy zacznie opowiadać o sobie zadawaj delikatnie pytania – o jego rodzinę, hobby, pracę. Oczywiście nie piszę tu o sytuacji, kiedy facet wciąż chce rozmawiać na swój temat. Zakładam, że trafił ci się mężczyzna dojrzały emocjonalnie, a nie typ narcyza. To zresztą łatwo poznać po tym czy odwzajemnia on zainteresowanie twoją osobą. Pamiętaj, że jeśli twój rozmówca lubi sport, a ty nie bardzo w przyszłości prawdopodobnie i tak będziesz musiała iść na kompromis i pójść przynajmniej na jeden mecz. Wiedz o tym, że konieczne jest tu wyjście ze swojej strefy komfortu i wejście w męski świat. Takie zachowanie na pewno zostanie docenione.

4. Nie staraj się za bardzo

Czasem dany mężczyzna tak bardzo wpadnie ci w oko, że przestajesz racjonalnie myśleć. Staraj się nie dopuszczać do takiej sytuacji, ponieważ zachowując się na przykład jak rozchichotana nastolatka możesz go tylko odstraszyć. Nie staraj się też na siłę przypodobać facetowi – on to na pewno wyczuje i podświadomie zacznie wykorzystywać twoje zauroczenie. Po prostu bądź sobą. Jeśli masz na dany temat inne zdanie, nie wahaj się tego powiedzieć. Rozmowa polega na wymianie poglądów, a nie na ciągłym przytakiwaniu drugiej osobie.

warto przeczytać:  Ten typ tak ma. Jakich facetów się wystrzegać

5. Pokaż swoją delikatność

Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego pewnym siebie i zaradnym bizneswoman tak trudno znaleźć partnera? Odpowiedź nasuwa się tu sama – mężczyźni nie lubią pewnych siebie i przebojowych kobiet. Oczywiście nie chodzi tu o to abyś była szarą myszką, ale abyś zaczęła okazywać swoją kruchość i delikatność. Mężczyzna chce być potrzebny i czuć się męsko, dlatego jeśli okażesz swoją bezbronność, będzie to dla niego świetny pretekst by pokazać siłę i rycerskie zamiary.

Rating: 3.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

+ There are no comments

Add yours