Jak uwieść kobietę?


Potrzeba nie lada wysiłku, aby uwieść kobietę swoich marzeń. Teraz panie są wyzwolone i niezależne, dlatego nie jest tak łatwo im zaimponować. Trzeba się trochę natrudzić, by zdobyć ich serce. Na co zwrócić uwagę podrywając kobietę? Jak skutecznie ją uwieść?

[sociallocker]

Bądź szarmancki

Kobiety lubią mężczyzn, którzy są szarmanccy i bardzo zwracają na to uwagę. Kiedy idziecie gdzieś razem, otwórz jej drzwi i puść przodem. Masz to jak w banku, że doceni ten gest i zapamięta go na długo. Warto jednak popracować nad takimi gestami, bo otwieranie drzwi od niechcenia i z grobową miną raczej nie będzie mile widziane. Cieszysz się w końcu na jej widok, więc jej to okaż. Kiedy wręczasz jej kwiaty, zrób to z wdziękiem. Patrz głęboko w oczy, trzymaj kwiaty pąkami do góry (nie do dołu!) i czaruj uśmiechem.

warto przeczytać:  Kiedy mężczyzna jest zainteresowany kobietą?

Ubierz się elegancko

Kobiety także zwracają uwagę na wygląd. Na pierwszym spotkaniu to właśnie on odgrywa dominującą rolę. Zadbaj więc o eleganckie i czyste ubranie – to najważniejsze. Gwarantuję, że kobieta zwróci uwagę na to w jakim stanie są twoje buty. Jeśli nie były czyszczone od wieków, jesteś już na jej liście skreślony. Z tą elegancją też nie można przesadzać. Nie wciskaj się na siłę w garnitur ze studniówki. Wystarczy, że połączysz elegancję z nowoczesnością oraz wygodą i wybierzesz styl casual.

Rozmawiaj na każdy temat

Kobiety lubią rozmawiać i oczekują odpowiedzi zwrotnej. Nie ma nic gorszego, ale i krępującego dla kobiety, kiedy to ona musi ciągle mówić na pierwszym spotkaniu. Kobiety nie zawsze też lubią, kiedy ktoś stale przytakuje. To może być oznaka znudzenia. Nawiąż z nią rozmowę na równych zasadach. Słuchaj, ale też mów, zadawaj jej pytania. Musisz okazać jej zainteresowanie, inaczej randka może szybko się zakończyć.

warto przeczytać:  6 sygnałów, że Twojemu partnerowi już na Tobie nie zależy

Uważaj z mową ciała

Kobiety są piękne i lubią, kiedy ktoś docenia ich urodę, jednak nie oznacza to, że twój wzrok ma być zawieszony przez całą randkę na jej piersiach. Podczas rozmowy patrz jej w oczy, gestykuluj, nie bój się używać mowy ciała. Kobiety są dobrymi obserwatorami. Od razu wyczują co jest twoją intencją, dlatego lepiej myśl co mówisz.

Bądź sobą

Na randkach nie ma sensu udawać. Jeśli spotykamy się z kimś, z kim chcielibyśmy być, kłamstwa nie mają racji bytu, bo prędzej czy później wszystko wyjdzie na jaw. Nie możesz być też zbytnio spięty. Wiadomo, że pierwsze spotkanie wiąże się ze stresem, ale spróbuj być wyluzowany. Kobiety nie przepadają za zbyt poważnymi mężczyznami.

warto przeczytać:  Siłownia albo mecz. Sprawdź co może robić facet bez kobiety

Okaż jej zainteresowanie

Kobiety lubią być w centrum uwagi. Okaż więc swojej wybrance właściwe zainteresowanie. Komplementuj ją, wykonuj drobne gesty, uśmiechaj się. Bądź partnerem w rozmowie, podejmuj interesujące tematy, na które oboje będziecie mogli się wypowiedzieć. Spraw, by jak najczęściej się śmiała. Kobiety lubią poczucie humoru i jest ono mile widziane w każdym związku.

Jeśli weźmiesz sobie do serca wszystkie te porady, jest spore prawdopodobieństwo, że wybrana kobieta będzie chciała spotkać się z tobą ponownie, co dobrze rokuje na przyszłość.

[/sociallocker]

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours

+ Leave a Comment