Jakie cechy powinna mieć idealna kandydatka na żonę?


Twoim marzeniem jest wyjście za mąż, ale nie wiesz czy sprawdziłabyś się w roli strażniczki domowego ogniska? Z naszego artykułu dowiesz się jakie cechy powinna mieć idealna żona, by mogła stworzyć szczęśliwy i pełen ciepła związek. Ważne, abyś umiała rozpoznać czego oczekuje od Ciebie partner i potrafiła mu to zapewnić.

Budząca zaufanie

Musisz wiedzieć, że mężczyzna to duże dziecko, więc na pewno będzie u Ciebie poszukiwał takich cech jak u swojej matki. Na pierwszym miejscu na pewno znajdzie się u niego fakt, by partnerka była godna zaufania. Dla wielu facetów zdrada jest czymś niewybaczalnym, dlatego jeśli wybierają kobietę to taką na całe życie. Pamiętaj, że mężczyzna będzie także oczekiwał, że okażesz mu zrozumienie, więc jeśli będziesz cierpliwa i pełna ciepła, możesz mieć pewność, że w niedługim czasie staniesz na ślubnym kobiercu.

warto przeczytać:  Na co zwracają uwagę mężczyźni? 5 szczegółów w damskim wyglądzie, o które warto zadbać

Mężczyzna okazuje czułość kobiecie

Opiekuńcza

Żaden facet nie będzie chciał wybrać kobiety, która nie potrafi okazać mu troski i zaopiekować się nim w trudnych chwilach. Pomyśl, czy stać Cię na wiele poświęcenia kiedy Twój partner zachoruje i będziesz musiała wokół niego chodzić? Cecha opiekuńczości jest cechą niezwykle pożądaną u kobiet.

Pełna humoru

Jeśli jesteś malkontentką to trudno będzie Ci znaleźć partnera, już o mężu nie wspominając. A dlaczego? Ponieważ mężczyźni nie lubią smutnych kobiet, za to uwielbiają kiedy partnerka śmieje się z ich dowcipów, kiedy jest uśmiechnięta i potrafi zachować dystans do niekorzystnych sytuacji.

Niezależna

Niezależność to cecha, którą powinna posiadać każda kobieta, ponieważ jest jednym z tych elementów, które decydują o atrakcyjności. Tylko pewna siebie kobieta, która wie czego w życiu chce, może zawrócić w głowie mężczyźnie. Czy jednak po ślubie niezależność powinna zniknąć? Brak niezależności świadczy o niskim poczuciu własnej wartości, o chęci całkowitego uzależnienia się od męża. To, że jesteś lub będziesz żoną wcale nie oznacza, że masz zapomnieć o swoich pasjach, hobby, pracy.

warto przeczytać:  Jak oczarować faceta?

Para siedzi nad wodą o zachodzie słońca

Skora do eksperymentów łóżkowych

Nawet jeśli żaden przyzwoity mąż nie przyznałby się do tego, faceci lubią odważne kobiety… i to w każdej dziedzinie, także w seksie. Czego i tutaj poszukują panowie? Przede wszystkim kreatywności, otwartości na nowe doświadczenia, spontaniczności.

Opanowana

Mężczyzna na pewno lubi być opoką dla swojej wybranki, ale i ona powinna umieć panować nad sobą. Nie ma dla faceta nic gorszego niż wiecznie rozhisteryzowana i biadoląca o wszystko żona. Zatem jeśli nie posiadasz cechy opanowania w nadmiarze albo popracuj nad jej wyrobieniem, albo odwlecz decyzję o ślubie.

warto przeczytać:  Jak oczarować faceta?

Naturalnie cech, które powinna mieć idealna kandydatka na żonę jest znacznie więcej, wiele także zależy od priorytetów partnera. Oczywiście dobra żona to także dobra gospodyni, ale bez przesady – faceci nie oczekują, że będziesz przez dwadzieścia cztery godziny na dobę kurą domową. Pokaż zatem jaka naprawdę jesteś i na co Cię stać, a Twój wybranek niebawem poprosi abyście związali się na zawsze węzłem małżeńskim.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 2
    filia

    Te cechy są na pewno bardzo istotne, choć patrząc na te zestawienie, chyba ciężko znaleźć kobietę, która ma je wszystkie, to trochę wygląda jak poszukiwanie kobiety idealnej i bez skaz

+ Leave a Comment