Jak mężczyzna kocha kobietę?


Mężczyźni okazują miłość w zupełnie inny sposób niż kobiety. Rzadziej słowami, chociaż zdarzają się wyjątki – częściej jednak gestami. Jak mężczyzna kocha kobietę? Po czym można poznać, że facet kocha?

Mężczyzna, który kocha jest czuły

Przede wszystkim miłość mężczyzna okazuje poprzez czułość. Zbliżenie nie jest dla niego tylko aktem seksualnym, ale przede wszystkim wynika z chęci bycia blisko. Wypełnione jest pocałunkami i delikatnym pieszczotami. Mężczyzna okazuje czułość nie tylko w łóżku, ale przy każdej okazji – bierze za rękę, głaszcze po włosach, przytula, robi masaż.

Zakochany mężczyzna patrzy prosto w oczy

Facet, który kocha patrzy wybrance prosto w oczy, ponadto takie głębokie spojrzenie jest w stanie wytrzymać bardzo długo. Gdy tak patrzy jego oczy są rozmarzone i przeszklone. Można powiedzieć, że się „uśmiechają”.

warto przeczytać:  3 skuteczne porady jak dobrze wypaść na pierwszej randce

Zakochany troszczy się o kobietę

Miłość mężczyzna wyznaje także poprzez troskę. Martwi się o kobietę, dlatego nie pozwala jej samotnie spacerować po zmierzchu, np. odbiera ją z imprezy, na którą poszła z koleżankami, gdy jest chora robi wszystko, by jej ulżyć – wyręcza ją w codziennych czynnościach, wykonuje za nią trudną pracę, dzwoni, by pytać, czy wszystko w porządku.

Facet, który kocha, robi niespodzianki

Zakochany mężczyzna jest bardzo hojny, obdarowuje swoją wybrankę prezentami i robi jej niespodzianki. Kwiaty daje nie tylko w Dni Kobiet i na Walentynki, ale także bez okazji, co więcej – zwłaszcza wtedy, gdyż robią większe wrażenie na kobiecie.

warto przeczytać:  Jak poznać, że spotkałaś tego jedynego mężczyznę?

Słuchanie kobiety i okazywanie zainteresowania

Mężczyzna, dla którego kobieta jest ważna słucha tego, co ma do powiedzenia, a także zadaje pytania – wyraża zainteresowanie tym, co czuje, nad czym pracuje, o czym marzy, co lubi, a czego nienawidzi. Stara się być dla niej dobrym rozmówcą, który aktywnie bierze aktywny udział w jej życiu.

Przedstawianie rodzinie i znajomym

Kolejną oznaką tego, że mężczyzna kocha kobietę, jest to, że przedstawia ją swoim znajomym i rodzinie. Oczywiście wynika to z chęci pochwalenia się nią całemu światu, a także poznaniu ich opinii o wybrance. Jeśli więc mężczyzna bardzo szybko zaprasza do siebie do domu na oglądanie filmów, a jest to tylko pretekst do przedstawienie mamie, tacie i bratu, oznacza to, że traktuje kobietę poważnie.

Skłonność do poświęceń

Mężczyzna zainteresowany kobietą jest skłonny do poświęceń. W kinie jest w stanie zrezygnować z horroru na rzecz komedii romantycznej, bo wybranka się boi strasznych filmów. Podczas rywalizacji sportowej da kobiecie wygrać, aby dać jej satysfakcję. Zrezygnuje z wyjścia na mecz z kolegami, by pojechać z dziewczyną na urodziny jej matki, a także da kobiecie poprowadzić swój samochód, bo go bardzo prosi, a dawniej nigdy nie oddał sterów swojej maszyny nawet najlepszemu kumplowi.

warto przeczytać:  Kiedy mężczyzna kocha kobietę?

Planowanie przyszłości

Jeśli mężczyzna kocha, to planuje z kobietą swoją przyszłość. Lekkoduch zaczyna nagle zastanawiać się nad tym, gdzie spędzić święta, pojechać na wczasy i co robić w sylwestra. Oczywiście uwzględniając przy tym udział wybranki w każdym z wydarzeń. Ponadto mężczyzna, który kocha pokazuje to powierzając partnerce decydowanie o przyszłości. Dla niego liczy się to, by być z kobietą. Nie ważne gdzie i jak.

Rating: 4.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

2 Comments

Add yours
  1. 1
    Kinia

    Wszystko fajnie, ale pewnie w większości tylko na papierze, choć czytając aż się rozczuliłam 🙁 Byłoby fajnie tego doświadczać.

+ Leave a Comment